GOSH

  • 73 346
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 328
От миналата седмица ползвам един рол-он на Гош в зелена опаковка - много свежо и трайно ухание има, съвсем ненатрапчиво. Допада ми, интересно ми е как ще се държи в големите жеги.

# 31
  • Мнения: 43
И аз съм доволна от продуктите им за тяло , и днес купих една торба за мама , за подарък за РД.
Под блока имаме една парфюмерия "Хаджи Исмайл Тити" , имат и магазин в Красно село или Красна ПОляна беше , а този е на ул.Щросмайер в ж.к."Света Троица", та  при тях има почти всички продукти на марката и не са скъпи , аз за +   дадох 33 лева.

# 32
  • Мнения: 342
Рол-он не е лош, лосионите са много приятни Simple Smile
Половинката ми пък ползва мъжкият дезодорант. Казва, че имал ефект.

# 33
  • Мнения: 31 317
Аз съм харесала лосион за тяло за 10 лв. и сега ще го вземам, като прочетох че ги хвалите. Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 7 836
И аз съм доволна от душ- гелчето и боди лосиона на GOSH.  Peace

# 35
  • Мнения: 2 388
Ползвала съм само боди лосион. Доволна съм.

# 36
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Дезодоранта е страхотен. Много ми допада аромата и е страшно издръжлив! Колкото и да харесвам Нивеа и Дав като аромати, до вечерта няма помен от тях.

Peace

Не знаех, че има и декоративна козметика GOSH.

# 37
  • Мнения: 36 047
миналото лято си купих четворка сенки - приятни, добри за ежедневен грим, особено с база
но сестра ми ги хареса повече от мен и ги отнесе Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 7 836

Не знаех, че има и декоративна козметика GOSH.


И аз.  Grinning

# 39
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 212
Това е боди лосиона, който аз използвам - много съм доволна, използвала съм още 3 други от тази марка и също ми харесваха.

# 40
  • Мнения: 1 837
Преди време ползвах спирала от тази марка и беше страхотна но вече не съм срещала такава по магазините-за обем е и е много хубава Peace

# 41
  • Мнения: X
Ползвала съм преди време очната линия на тази марка и беше страхотна. Иначе декоративна козметика се продаваше преди доста години в Бургас, но сега не знам дали я има още.
Когато  работех в парфюмерия техните лосиони и ролки бяха най-купуваните, наред с тези на Бетина Барти.

# 42
  • Мнения: 18
Аз също съм фен на GOSH! Подариха ми парфюм преди време, сигурно 7-8 години и от тогава......няма спиране. Всичко което е тяхно производство ми харесва. Към другите марки развивах алергии, но към GOSH - НЕ! Който не е пробвал - не знае какво губи  Grinning

# 43
  • Мнения: 63
Ползвам очна линия. Доволна съм Peace

# 44
  • Мнения: 24
привет и от мен:)

аз ползвам ето това: http://www.goshamericas.com/eye.asp само че кафявите нюанси и съм доволна; не се спластяват на клепача и стоят добре

Общи условия

Активация на акаунт