GOSH

  • 73 405
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260
А отзиви за фон дьо тените?

# 76
  • Мнения: 13 627
Тях още не съм пробвала, но имат мус, а аз ползвам такъв на Мейбелин и просто се родих с него Simple Smile  Като ми свърши ще си купя този на Гош и ще кажа как е!

# 77
  • Мнения: 1 645
Не съм обърнала внимание досега на козметиката им-лосиони,ролки и т.н. защото не съм ги засичала по магазините.
Декоративната им козметика обаче срещам много често но досега не съм се спирала пред стелажите им...веднъж погледнах базата им за фдт единствено,но след толкова добри мнения следващия път ще поразгледам и обезателно ще пробвам нещо Peace

# 78
  • Мнения: 13 627
Базата е страхотна, имам я! До сега няма нещо от което да съм недоволна! Четките им са също много добри.

# 79
  • Мнения: 1 645
Базата е страхотна, имам я! До сега няма нещо от което да съм недоволна! Четките им са също много добри.

Да,точно заради твоите хвалби  се загледах в нея но нямаха тестер за да я пробвам а и имам в момента на Смашбокс и ми се струват много сходни...

# 80
  • Мнения: 1 186
Имала съм този лосион за тяло.... и много ми харесва Peace

# 81
  • Мнения: 429
имат ли база за сенки и дали е хубава

# 82
  • Мнения: 13 627
Не. Но на Манхатън им е много хубава базата за сенки!

# 83
  • Мнения: 429
благодаря,
А колко парички е базата на Манхатън
Мислех да си си взема на Артдеко, но все нямам път към центъра, та може и да пробвам на Манхатън

# 84
  • Мнения: 13 627
Към 6лв. ама не съм 100% сигурна...

# 85
  • Мнения: 2 229
Към 6лв. ама не съм 100% сигурна...

Малко офф стана, но от колко време я използваш, някакви проблеми? И откъде я купуваш?
Тази на Арт Деко беше 13 лева, а след 6 месеца ми се сгъсти много гадно. Tired

# 86
  • Мнения: 13 627
От доста месеци я използвам. Бомба е! Много е нежна, прави зоната около очите малко по-светла. Изглежда като фдт, но нанесено не стои така! Нито е мазно, нито сухо! Навсякъде където има Манхатън имат и базата. Купувала съм я от Ремедиум и от квартална парфюмерия!

# 87
  • Мнения: 2 229
Супер, ще я потърся. Simple Smile Имам спомен, че преди да купя Арт Деко, търсих тази на Манхатън, но в Ремедиум я нямаше, може да не съм улучила просто. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 0
базата на GOSH е страхотна сега са излезнали и много нови продукти които са много хубави,има нови аромати на лосиона Clasik

# 89
  • Мнения: 2 229
Jaquie, Gosh имат ли големи четки за пудра/руж? Какви са им цените?

Общи условия

Активация на акаунт