Черен списък на лекари в Бургас

  • 638 321
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1
Здравейте!
Бих искала да изкажа възмущението си от изключително арогантното отношение и да я прибавя в черния списък на така наречената "доктор" Турлакова -невролог в Бургас и да я посъветвам да потърси помощ от специалист,който да се погрижи за нервите и. Не си губете времето и нервите тя не може да ви помогне/срам за гилдията/

# 1 036
  • Мнения: 1 411
Здравейте, пиша тук да знам при кой доктор да не отида Simple Smile.
Трябва ми добър УНГ, моята лична каза да отида при Аврамов, но тъй като и кърмя ме е страх да не би да ми даде лекарства не съвместими
с кърменето.
Благодаря предварително

# 1 037
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аврамов е изключително меркантилна личност, която се интересува главно от пари. За него главното е да реже. Не знам какъв ви е проблемът, но аз лично при него повече не бих отишла. Та той дори един синузит не можа да открие.... Един от малкото читави УНГ в Бургас е Генчев в Маджуров.

# 1 038
  • Мнения: 1 411
Аврамов е изключително меркантилна личност, която се интересува главно от пари. За него главното е да реже. Не знам какъв ви е проблемът, но аз лично при него повече не бих отишла. Та той дори един синузит не можа да открие.... Един от малкото читави УНГ в Бургас е Генчев в Маджуров.
Имам силно зачервено гърло от 5-6 месеца. От вчера имам и болки, миналата седмица реших да ходя при личната пуснахме микробиология и резултатът е, че имам кандида албиконс. Тя отказа да ми изпише лекарства защото кърмя а те са били противопоказни при кърмене Sad.

# 1 039
  • Мнения: 1
Много некадърници и измамници има в Бургаска област. Толкова, че всяка седмица мога да пиша поне за един. Днес бих искал да добавя един към черния списък. Първо малко нагледна информация за господина ---> 

1) http://www.devamaria.com/bg/news/view/2/10481
2) http://www.draganovenite.com/%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8 … %D1%82%D0%B8.html
3) http://www.saintsofia.com/bg/medical/team/77

Понеже в Бургас има недостиг на съдови хирурзи и ортопеди, много хора са загубили крайници, а някои дори и живота си заради този доктор.
Баща ми, Бог да го прости, посещаваше кабинета му първо в Света София после в Дева Мария във Ветрен в продължение на 4 месеца. Беше със запушен кръвоносен съд в крака и предходен байпас от преди няколко години. Доктора твърдеше, че не може да се направи операция и единствен шанс са медикаменти, които ги нямало в България ами само от Турция можело да се вземат. ( той познавал човек) 
В последствие се образува и раничка на крака, която поради липсата на кръвообращение прерасна в огромна рана, обхващаща целия глезен и части от горна част на стъпалото. Тогава доктор Драганов заяви, че може да се опита да направи нещо с една операция за отпушване на байпаса. За съжаление имаше подобрение само за около 5 дни. Беше готов да реже крака, заедно с неговите подчинени, които са всъщност доста млади специализанти които просто се обучават. Дори заяви че може и два пъти да се наложи - веднъж до коляно и после можело да има усложнение и да се наложи премахване от основата.

Междувременно аз търсих консултации с много други лекари докато не се свързах с завеждащия  съдова хирургия в Токуда.
Там му направиха почти еднометров байпас с естествени вени от другия крак и крака беше спасен. Единственото поражение от цялото това нещо бяха три пръста, които с времето тялото само отхвърли и просто паднаха. Баща ми не почина от това. Имаше друго по-сериозно заболяване.

В Токуда ми заявиха, че никаква операция не е правена в Бургас, а доктор Драганов е направил единствено разрез и после пак е зашил разреза.
Така че моля бъдете внимателни със съдовата хирургия в Бургас. Има много добри хирурзи в други градове.

# 1 040
  • Мнения: 5
Здравейте, съжаляваме да видим наш лекар в този списък. Ще проучим случая.
Използваме момента да призовем всеки, който има някакво оплакване, да ни пише, без значение къде- тук, на мейл, във фейсбук, в самата болница.

# 1 041
  • Мнения: X
Др. Радева - педиатър. Вече писах в друга тема, но мисля, че е редно да се обоснова и тук. Заведох 5 месечното си бебе при нея, защото имаше обриви по тялото. Посетихме я в частния й кабинет. Прегледа детето, като при прегледа реши да му забели чурката. Нито ни предупреди, нито ни обясни, нито ни попита, като аз бях решила да не забелвам. Както и да е, направи го, бебето не го заболя и това беше. Каза само и ние да го правим докато го къпем.Платихме си и си тръгнахме. По-късно обаче, мястото се поду и зачерви. Говорих с нея по телефона и след като ми обясни какви компреси и кремове да ползвам, каза че видяла секрети, които трябва да се изчистят, защото може да се инфектират. Трябвало да забеля и почистя, то било много лесно, но тъй като най - вероятно нямало да успея да търся хирург. И ми затвори телефона.
Това е второто ни посещение. При първото бях със записан час и болно 4 месечно бебе. Аз чаках ред, а баща му беше навън с количката пред вратата на клиниката, за да не е сред болните, които чакат. Когато дойде моят ред и й казах, че след минута водят бебето, тя направи физиономия и каза, да влезе следващия, който бил за контролен преглед, при което мина още половин час.  Вероятно има и доволни от др. Радева, но за мен най-малкото това не е коректно отношение.

# 1 042
  • Мнения: 1
Аз също не съм доволен от д-р Генчев. Преди няколко месеца ходих при него, за синузит. Искаше да ме оперира, каза ми че имам киста, без изследвания. Направих си по собствена инициатива скенер. Оказа се че нямам никаква киста, а най-обикновен синузит. А отношението му беше все едно е хванал "Господ за шлифера", толкова надменен доктор не бях виждал. Така че д-р Генчев директно отива за мен в черния списък.

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 17:50 от Не се сърди, човече

# 1 043
  • Мнения: 1
Като казахте Маджуров аз също мога да споделя опита си с тази болница. След преглед от педиатър миналата година поставиха диагноза пневмония след като ни направиха рентген. Ние със съпруга ми решихме да потърсим второ мнение в друга болница. Е в крайна сметка се оказа ларингит, че детето наистина имаше само променен глас. В Маджуров освен че ни направиха една излишна снимка която беше разчетена като пневмония (измислена пневмония), поискаха и да ни хоспитализират. В крайна сметка детето се оправи за два дни с домашно лечение.

# 1 044
  • Бургас
  • Мнения: 6 903
Слагам в този списък д-р Цветанова - гастроентеролог в УМБАЛ. Два месеца изписваше на баща ми хапчета против киселини и рефлукс, докато той през цялото време е имал тумор. Така и не му е назначи съответни изследвания. Добре, че отидохме при друг лекар, но загубихме ценно време.

Тази жена е абсолютно неориентирана. Не се подвеждайте по статиите в някои бургаски сайтове за нея. Самата тя си ги е платила, за да си прави реклама.

# 1 045
  • Мнения: 1
Др Генчев УНГ в Бургас е един от тези “лекари”.Като се започне от регистратурата,на която бяха нагли и невъзпитани,та до самия него.Плащаш преди дори да си влязъл за преглед,след това посрещаш неодобрителния му поглед,влизайки в кабинета.При това,че съм си платила на частно,не получих никакво адекватно отношение.Бях с моя партньор и още малко щеше да затвори вратата след него.Каза,че само аз трябва да остана,а той да излезе.Не се съгласихме,продължавайки да го уговаряме,че искаме да сме двамата,но той отказваше,такива били правилата!?Дали пък не крие нещо?След което ни каза,ако не ни харесва да си тръгваме,без дори да ни погледне и с уязвителен тон.И това ми било доктор!?Няма вече доктори в България!Преглеждайте се навън!Бъдете здрави!
Нещо рязко сте му влезли, за да реагира така. А и не може с половината си рода да влезете в кабинета. Не сте дете все пак. Генчев е много добър специалист, за да го пускате тук, само защото не сте се държали адекватно. И болницата е частна, там се плаща.
Влизане в кабинета на лекаря с придружител  , НЕ Е влизане с " половината род " , както вие преувеличавате  ! Освен това когато пациента желае да бъде придружен от някой при разговора си с лекаря , то това не трябва да му се отказва !

 Не ви препоръчвам да изберете лекари  в  К.К.СЛЪНЧЕВ БРЯГ в сградата на "МЦ Д-р Д. Пеев" ЕООД . Арогантно , грубо  отношение на др. Любенова и нейната дъщеря  в "бели " престилки  , които "работят"  с по 2-ма , 3-ма нямащи нищо общо помежду си пациенти, едновременно, на конвейр, в една лошо  обзаведена, нагодена стая -  така наречения "лекарски кабинет" .

Последна редакция: ср, 17 юни 2020, 14:24 от AnMary

# 1 046
  • Мнения: 215
Добявям към черния списък доктор Радославова - УНГ.  Четох доста добри отзиви за нея и заведох на преглед дъщеря ми, която от доста време е със запушен нос  и не може да заспи без капки. Докторката се държа грубо  и я  обвини, че е зависима от капките и тя с нищо не може да ѝ помогне. Според нея дъщеря ми има нужда едва ли не от психиатър. Попитах я , може ли да е алергия, беше сигурна, че не е. Излязохме от кабинета ѝ обидени и разочаровани, а дъщеря ми се разплака от обидното отношение на докторката.  Още същия ден отидохме в медицински център" Стайков", където попаднахме на млад лекар - доктор Динев.  Много внимателен доктор, който ни насочи към алерголог.  Заведох я при доктор Гугуткова, която ѝ направи тестове и се оказа силна алергия към акари, която ще лекуваме дълго, но снощи дъщеря ми заспа  без капки. Знам, че капките са вредни и човек може да стане зависим към тях, но , за да си ги капеш всяка вечер, сигурно има причина . Радвам се, че ние я открихме.

# 1 047
  • Бургас
  • Мнения: 6 903
Радославова е много груба и невъзпитана и говори на хората все едно са малоумни.

# 1 048
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Радославова е много груба и невъзпитана и говори на хората все едно са малоумни.
Да, пълна простачка е.

# 1 049
  • Мнения: 1
Какво Ви е мнението за Мария Желязкова УНГ от Транспортна?

Общи условия

Активация на акаунт