Отговори
# 15
  • Мнения: 315
Здравейте и от мен! Много весела темичка  Grinning . Аз вече си купих дънки и блуза, с възможност за разтяяяяяяягане (не до безкрайност де ). Така се чувствам доста по- удобно, защото корема ми доста е пораснал. В 10 седмица съм, а вече имам корем...Хич не ми харесва, не ми се мисли за по-нататък. Ужасно много се подувам,имам ужасни газове и ми е постоянно тежко. Чувствам се като преяла, а хапвам по съвсем малко.Как се справяте с тези проблеми (ако ги имате).
Севи пропуснала си ме - термина ми  е за 2.10. макар доктора да каза, че може и по-рано да се появи бебето, защото е по-едро.

# 16
  • София
  • Мнения: 13
Добро утро!
аз не съм писала скоро, ни исках да мине втория преглед и да знам дали всичко е наред. Е мина. Чух сърчицето, казаха ми да си направя кръвни изследвания и другата седмица пак на преглед, защото лекарката има съвсем минимални съмнения, че може да са две. Като казах на бъдещия татко взе да мига на парцали Simple Smile Е на мен не ми се вярва пък и на едно за сега ще съм доволна само да е живо и здраво. Смятам днес да си запиша час за фетална морфология. Насочила съм се към Марков.
Лек ден на всички!

# 17
  • Мнения: 10
Dobro utro na vsi4ki i ot men.kak ste ?kak spahte?offfffffff i na men ne mi se misli kakvo 6te bude prez jegite s predi6nata bremennost si bqh zimata i kato doide uni 4 i hop beboka izsko4i ama sega ..................dupe da ni e qko .6te si stoim na sen4ica v parkovete mai mai.az su6to imam edno dipolomirane -feel u -ama i men me e nalegnal murzela  ne e za prikazvane.da vi se pohvalq zacapvaneto mi mai sprq sigurno e ot utrogestana ,a moje bi prosto se e iz4istilo beb4eto ,ama sega ve4e sum maaaaaaaaaaalko po-spokoina.ami tova e za sega ot men trqbva da se obli4ame i da izveda malkata mi bubole4ka navun ,v4era be6e zakotvena v ku6ti zaradi mama si ,no dnes ve4e 6te bude topli4ko i sme na razhodka.lek den vi jelaq i mnogo slun4evi usmivki na vsi4ki vas ot nas kato zaspim na obed 6te vi proverq pak  newsm44 newsm4  love001 1swing  :nature016:newsm44

# 18
  • София
  • Мнения: 1 531
Добро утро!

Аз снощи бях супер зле - главоболие и гадене  Tired
Сутрин се чувствам добре, но след 5 ч. следобед се скапвам тотално, а точно тогава искам да съм добре, за да си играя с детето, че цял ден сме на ясла и работа.

MightyBabka, коя седмица ще ходиш на фетална морфология? Тази, която се прави 11-13 г.с. или по-натам?
Аз се чудя за този скрининг, който е до 13 г.с. Четох, че в Майчин дом е безплатен, ако се прави до 13 г.с.

Feel-U, моят ден от март е 21, защото по принцип такава ми е рожденната дата.

# 19
  • Мнения: 32
Здравейте момичета  Hug  Hug  Hug

Майти Бабка, Лора Мам радвам се че при вас всичко е окей.
 Кали К защо не опиташ да взимаш Навидоксин срещу гаденето? Имах същия проблем, хем голям апетит, хем ми е лошо, но хапчетата помогнаха. Приема се веднъж дневно преди лягане и ще спре гаденето през целия следващ ден  Wink
Сестра ми не намери хапчетата изатова пие капки против гадене. Купуват се и без рецепта, само спомени на аптекаря че си бременна. Ефекта не е мигновен, но пък е задоволителен  Wink
Надявам се че бях полезна  Hug

Трикси, Шарийз уелкам  bouquet  Hug

Мъжа ми все ме плаши че имали много близнаци в семейството, и този път можело да са двойка  Shocked Е , ще видим със Съдбата не можем да спорим -  ще ви кажа по късно  дали е прав Wink

И аз искам да ви видя снимките, ама не съм сигурна в кой сайт. Ще се опитам да сложа и аз нещичко скоро

Лек ден на всички и само хубави вести да носите !   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 13
renni79   смятам да ходя 15-16 седмица, ще пропусна 10-12, но мисля да си запазя час по отрано, защото имало много желаещи и трудно ставало. Сега като се обадя ще видим.
 

# 21
  • Мнения: 697
Здравейте момичета Simple Smile Аз вчера вечерта така се бя подула, че имах чуство че ще ми се пръсне шкембето Sad Даже си мислех да ходя днес до доктора. Да ама ми мина и сега се чуствам доста добре. Явно е било от храна нещо, а аз си изкарах акъла.

# 22
  • Мнения: 8
Здравеите и от мен. HugМоми4ета кога трябжа да се правят биохими4ният скрининг и феталната мурфология?Доколкото знам 14-17 седмица ,а феталната кам 19-20 ? newsm78
а аз о6те не сам се записала и на ЖК Embarassed   но сам ходола  на лекар. Embarassedлек ден от мен   bouquetи поже4е усмивки Wink

# 23
  • Мнения: 1 020
Здравейте и от мен Simple Smile
аз снощи ядох спагети карбонара.... толкова съм щастлива... досега видех ли сос и като е по-тежичко и ми ставаше много зле... дано сега с тея капки се пооправя, че иначе ми идеше да ревна Sad
Да видим с месото дали ще се разберем... май пак няма да ям много много, но поне малко колкото бебо да получава нужните вещества.... не че то не си дърпа всичко от мен...
аз ще ходя да обядвам от по-рано че вече огладнях Simple Smile
после пак ще пиша   bouquet

# 24
  • Мнения: 7
Здравейте момичета! Аз вчера бях на доктор и той остана много доволен. В 10-та седмица съм и вече имам 4 см. плоден сак.
Колкото до гаденето да ви се похваля днес за първи ден от доста време се чувствам добре. Grinning
А за деня от март аз избрах 16, мойто мъжле тогава има рожден ден.
Вчера си мислех, че ще е много хубаво бебето да се роди на 20 септември, тогава имаме годишнина от сватбата/5/. Но както дойде, да сме живи и здрави до тогава пък ще видим.
Пожелавам ви хубав ден на всички.

# 25
  • Мнения: 1 020
maria_msb много готино за бебо:)
аз ще ви оставя че изведнъж много работа Sad  bouquet

# 26
  • Мнения: 10
ehoooooooooooo eto ni i nas tukmo se pribrahme ot razhodka i slojih bebo da spi.moqt den e 14 za6toto togava puk moq muj ima r.d ,po povod gadeneto pri men e obratno vmesto da e sutre6no e ve4erno i s mesoto nqma da se razberem .samo plodove i sok4eta mi ponasqt ,no tova e po-dobre da ne se ka4vat mnogo kilca Blush.haide lek obed az mislq malko da se razmaja na krevata 4e sled obed pak me 4aka ti4ane v parka
 bye bye ot men

# 27
  • Мнения: 206
Здравейте мамчета! И аз се записвам в прекрасната нова темичка, желая ви лек и усмихнат ден!
Добре дошли на новите мамчета октомврийки  bouquet
Гледам разисквате темата за феталната диагностика и аз съм пред голяма дилема дали сега да правя, лекарят нищо не ми каза, чудя се дали на моя глава да не се запиша newsm78
незнам ако има момичета от миналогодишните октомврийки да се включат със съвет newsm78

# 28
  • Мнения: 1 020
shareez и аз съм така, но се притеснявах много да не стане фал... щото аз от малка имам проблем с хемоглобина... все някви анемии ме гониха Sad и сега като не пия вино и като не ям месо и не ми понася, сигурно изследванията ще ми излезнат лоши Sad
затова приплаках на доктора че почти нищо не ям (по сериозно) защото наистина съм на салати и плодове... картофи, ориз и всичко не ми понасят...  та той сега ми предписа Вомитусхил... и от вчера си капя капки... надявам се да помогне поне малко... макар че на мен главния проблем ми е миризмата не вкуса Sad
месото ми мириче на мърша... а когато е малко пържено нещо... ужааас.... надявам се да се пооправя Simple Smile а това е хомеопатично, и може за бременни Simple Smile ако искаш го пробвай, Megche каза че много добре е повлияло на нейната Ели Simple Smile

# 29
  • Мнения: 120
Добър ви ден, мами!
feel_u, благодаря за куража. Да ви кажа, от 4 дни и на мен взе да ми се гади. Преди това - живот си живеех. Сега фледам на гаденето с надежда, че нещата може би са наред. Ако нещо не е  както трябва, нямаше да ми се гади, нали? newsm17
Ако всичко е наред, не знам и аз как ще я караме лятото. Въпреки, че го предпочитам пред зимата - поледици, студ...Пък така - слагай джапанки и маай гащи из центъра. Хапвай сладолед....идилия. Само всичко да се нареди. Утре съм на лекар - стискайте палци. Wink

Общи условия

Активация на акаунт