Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 067
  • 2 590
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 53
Момичета.кажете ми при кой педиатър мога да заведа синът си днес.в неделя.На частно.

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 8 091
Момичета.кажете ми при кой педиатър мога да заведа синът си днес.в неделя.На частно.

В такива моменти съм се обръщала към Св.София.

# 617
  • Мнения: 14
Ходихме при д-р Каспарян и сьм  много доволна от нея.Сега през декември трябва да сменя личния лекар защото се преместихме .Някой може ли да ми каже дали можем да се запишем при д-р Каспарян като личен лекар или тя ряботи само на часно? newsm78

# 618
Аз лично съм доволна от д-р Пейчев, той не предписва не само антибитици , но и никакви други лекарства, лекува с нетрадиционна медицина, но е впечатляваща. Моите деца на 3г и 5г не са пили никакви химии вече от 1год. насам, не че не боледуват, но тази терапия е много ефекастна.

# 619
  • България
  • Мнения: 3 633
Можете ли да ми препоръчате добър кожен лекар за малката  Hug

# 620
  • Бургас
  • Мнения: 344
Аз съм доволна от д-р Куриян. Намира се на ул."Рилска". Незнам дали е и детски кожен.

# 621
Здравейте на всички бургаски мами!Аз лично сьм много доволна от др.Димитрова.Препорьчвам ви я!

# 622
  • Мнения: 494
А аз искам да Ви попитам за добър детски невролог.Благодаря ,предварително!

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
За невролог добър няма!Чувала съм за тази,която преглежда в първа поликлиника Ишкиева ли беше........?!Имам приятелка,чийто дете е с проблем и ходи в София.

# 624
  • Мнения: 494
За невролог добър няма!Чувала съм за тази,която преглежда в първа поликлиника Ишкиева ли беше........?!Имам приятелка,чийто дете е с проблем и ходи в София.

Ще съм много благодарна ,ако успееш да ме информираш с някаква по -подробна информация за София, ако искаш на лични!

# 625
  • Мнения: 1 033
Не знам дали съм от полза, но за детски невролог / за епилепсия / мои познати ходят в Сф при Литвиненко..

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Точно д-р Летвиненко!

# 627
  • Мнения: 494

Благодаря ви !Ще се опитам да намеря някаква полезна информация и координатите му в интернет!

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 344
А някой да има впечатления от д-р Радостина Ганчева?

# 629
  • Мнения: 69
От осем години ни е личен лекар и съм много доволна от нея. Peace

Общи условия

Активация на акаунт