Хайде с мен на изпитано МОНО

  • 10 541
  • 195
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 65
Yuni -  Hug дано си права, аз утре и вдруги ден ще почивам и после да е живот и здраве пак, че моите килца не са 1 и 2 Mr. Green Иначе да ще се премеря - задължително.
Докато почиваш как си хапваш, за да не връщаш? Ако има други момичета моля да споделят.

# 151
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Ям каквото ми се яде, ама в нормални количества:)

# 152
  • Мнения: 171
Здравейте красавици    bouquet
От вторник ви чета и тайно, тайничко си диетувам с вас  Sunglasses Mr. Green за 5 дена съм минус 2   Party
Днес и утре почивам и от вторник пак и ако на всеки 5 дена свалям по 2, току вижте най после съм се вталила  Laughing
Ама да ви кажа на 5тия ден верно вече почнах на залитам и яко да ми пада кръвното  Tired Тъй че сладурани умната  Peace
Весел ден и на почиващите да не пъшкаме и охкаме от преяждане  Joy hahaha
 Hug Hug Hug

# 153
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Момичета, не съм по темата, но надявам се че ще ми извинете.
Няой знае ли как една снимка от Word да направя Jpeg

# 154
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета
аз се появих най-сетне Embarassed Първо добрата новина - в петък сутрин имам минусче -800, Само че... вчера бях на сватба и... да речем че от понеденик започвам на ново с картовки. Сигурно съм качила след 2 дни плюскане, но няма да се меря да не си развалям настроението  Laughing
Добре дояли на новите момичета  Hug
Eui, мого добър резултат  Peace
YuNI, за WORD-а - най-вероятно тази снимка си е jpg, пробвай с мишката просто да я завлачиш извън word-а на десктоп-а или в някоя папка. Или я маркираш и copy и paste.

Успех на всички и май за понеделник се събираме пак доста за отначало Wink

# 155
  • Мнения: 171
ДУбрутру момичета   bouquet
Как така сме на 2ра страница  newsm78 без такива моля моля  Naughty Mr. Green
Аз снощи такова гости му направих, че........ Blush
Днес по лека почивка, може и да ида да поплувам, ама наван вали сняг, туй че.....   #Crazy
А от утре пак съм на МОНОспектакъла  Hug
Лек ден сладуранки и не се предавайте

# 156
  • Мнения: 106
Здравейте момичета,може ли и аз да се включа във вашата диета. newsm78Искам да сваля няколко кг.В момента съм 50кг.поне 48кг.да стана.Само че имам един прорлем Laughingс ниско кръвно съм и похапвам сладко защото иначе ми прилошава.Та може ли и диетата с по малко сладичко и ако да какво да бъде то... newsm44

# 157
  • Мнения: 8
Момичета, ще я започна и аз но от 01.04.

Сега имам 2кг за бързо сваляне, та ще ги махна все по някакъв начин, за да мога да започна от 60. И април трябжа да сваля  между 8 и 10  Sick

# 158
  • Мнения: 249
здравейте  момичета Simple Smile
от тема в тема , от диета в диета и ето ме тук
дано да имам резултат надявам се от утре да съм с вас

# 159
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Добро утро момичета Simple Smile
Вчера бях на картофки , а днеска съм на кисело мляко.

# 160
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета
аз съм ужасно несериозна  Embarassed Embarassed Embarassed нещо не мога да се стегна и да започна пак  Embarassed. Утре пак ще се пробвам на картофки  Praynig
YuNI, ти си нашата гордост  Hug Момичета, така се прави, а не като нас (дето сме се покрили няколко дни и не се обаждаме във форума Embarassednewsm43
Привет на новите момичета  Hug
megi_queen, ако я започнеш сега диетката тия 2 кг ще ги свалиш на първите 5 дни още  Peace

Ииии.... много ме е яд на себе си  smile3511

Хайде утре с мен на картофки, че като гледам, че има и други несериозни и много се отпускам. Пишете, мацки, че тъй много трудно като не си споделяме, аз като чета форума и като знам, че не съм сама в мъките, някак си по- ми идват сили да продължа, не знам вие как сте  newsm78

# 161
  • Мнения: 485
Момичета аз от утре пак с вас... Hug..тоест съм на мляко.....но може и на зеленчуци.... Thinking....че ми е по-трудно на тях да издържа, а обикновено първия ден съм най-нахъсана #2gunfire. Пък и да си призная тоя свален 1,5 кг Embarassed май съм си го върнала, щото са ми поотесняли дънките, но сега пак като отслабна и аз като някои други ще си свиркам Whistling като ми падат гащите Mr. Green
Галия ти ще пробвваш ли
newsm78?

# 162
  • Мнения: 171
Уф и аз нещо се изложих  Embarassed Embarassed Embarassed
Добре започнах днес с млекце, ама бях на гости и то тамо таквоз едно кафенце, сладкишче, а, у и сега пак от начало  ooooh!
Ужким много ходих днес, но това не ме оправдава  #2gunfire
Дано до края на деня не се изкуша отново с нещо  Praynig Peace

# 163
  • Мнения: 2 584
и аз днес съм на мляко, вчера картофки ама съм настинала и не ми се яде много та това ми и помага сега Joy

# 164
  • Мнения: 1 952
Може ли някой да даде реален резултат - като брой спазени дни и свалени кг? За да знам да се хващам ли изобщо?

Общи условия

Активация на акаунт