PRISON BREAK (X тема )

  • 18 751
  • 279
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 827
аз не останах впечатление , че е имало секс

# 226
  • Мнения: 3 591
Ами така са го замислили сценаристите - преди физическите бариери, сега психологическите...
Иначе ще се загуби тръпката на аха-аха да се ....и пак не става  Joy

Тук има още едно предварително интервю
http://blog.zap2it.com/korbitv/2008/08/prison-break-tk.html

и в него пак така пише.....  че въпреки,че са заедно психиката им не е готова "да са заедно"...
Явно полека лека ще разказват през какво е минала Сара и защо не е готова за "контакт" и ще се преоткриват с Майкъл.  А и нали Сара му каза, че иска да почнат всичко от съвсем начало, та явно няма да почват от кревата я  Joy


Ама иначе са ми много сладки , като се целуват като пубери  Mr. Green Разнищих им сексуалния живот на хората hahaha

# 227
  • София
  • Мнения: 44 286
Е, то пък една тръпка...чесно казано тяхната любовна история и без друго ми е скучна и като цяло излишна....все ми е тая кога, къде и дали ще го направят....

# 228
  • София
  • Мнения: 44 286
И разни такива въпроси ми се въртят за Сара - .....защо нея са я мъчили, били и не знам какво, а Си Джей никой не го е тормозил, как тя в това състояние изобщо е успяла да избяга?Защо синчето на Линк, не е духнал заедно с нея?защо никой не я е търсил след това....някакво такова много ми е изкуствено....
Да се бе поддала и да беше минала на тяхна страна, бих го разбрала...ама този развой, нещо не ми седи добре...или аз нещо съм недоразбрала....

# 229
  • Мнения: 3 591
Е, чакайте малко Simple Smile

Сара не се знае дали само за да накарат Майкъл да свърши нещо е била отвлечена. Нали затова казват, че този сезон и тя си има тайни. Които Майкъл ще трябва да разгадава.  А и баща и нали беше и той нещо навътре в нещата навремето преди да го убият - може да търсят нещо и от нея което тя не е казвала досега. Според мен причината да я отвлекат не е била само Майкъл. За това и сина на Линк им е бил достатъчен.
За минването на Сара на страната на Компанията - малко вероятно - тя е интелигентна жена - ясно и е че в момента в който им даде информацията която искат и е мъртва. Затова и са я изтезавали.
Защо ще разберем по-късно/може би/
Също като Гречхен... и нея уж я убиха, ама после се оказа съвсем жива и изтезавана...

# 230
  • Мнения: 4 627
кога ще излезе 3 серия - веднъж седмично ли ще ги пускат?

# 231
  • София
  • Мнения: 1 643
Което ме подсеща нещо:
Какво стана с ключа, който бащата на Сара й остави. Какво намериха с него. Не мога да си спомня  Embarassed
Май сценаристите на това разчитат, че старите серии са наистина стари.

# 232
  • София
  • Мнения: 44 286
Да и аз се сетих за този ключ....имаше някаква касета май...леле много неща ми се губят с тези паузи...

# 233
  • София
  • Мнения: 44 286
кога ще излезе 3 серия - веднъж седмично ли ще ги пускат?

Да всеки понеделник....

# 234
  • Мнения: 3 591
С ключа стигнаха до папка с документи които трябаше да освободят Линк.

Самото освобождаване и оневиняване на Линк обаче стана края на сезона/2ри/, когато преди да произнесат присъдата на Сара в съда Келерман реши да свидетелства против компанията и оневини Сара.

Майкъл си остана виновен и търсен за бягство от затвора и обир на банка и до днес. /Ама и той наистина си обра банка в началото на сериала де  Joy/

Angel_Dust, любовната им история има и нещо повече от любовна история. Това е все пак борба на характерите и личностно самосъзнание и самооценка -
Сара - като бивша алкохоличка и наркоманка , и Майкъл  - психично болен и борещ се ежедневно за нормален начин на живот въпреки натрапчивостите които има. Интересен е сблъска им като характери -  Сара уж слаба и податлива заради един "побъркан" стъпва на крака, а Майкъл уж силен като характер заради любовта към нея се оставя натрапливта му невроза да го поведе не накъдето трябва....  Много имат явно да извървят заедно докато постигнат равновесие.
На мен много ми харесва това, че главните герои са с "дефекти" и то сериозни, които водят до едва ли не личностно самобичуване. Прави ги много по "нормални".  Докато Линк примерно - ами той си е пример отвсякъде. Малко си пада крадец, ама иначе уравновесен и трезвомислещ... Сукре - импулсивен  и недообмислящ нещата, но отново твърдо стъпил на земята.

Според мен и мнгоо добре вкарват сега и "психичната бариера" между Майкъл и Сара - ако всичко беше наред някакси нямаше да се върже с психичното им състояние - на "наркоманката" и "ненормалника"... Те трябва себе си в момента да преодолеят като пречка за да са заедно.Нещо като излизане от абсистенция минават.

# 235
  • Мнения: 9 120
Много се накефих на сериите, определно ме грабнаха.
Признавам, че не исках да почвам да го гледам, обаче мъжът ми ме накара...и сега пак се почва с дебненето на епизодче всяка седмица и страдания когато излезнат в почивка ooooh!
Кефи ме динамиката - предните сезони ми беше втръснало от мизерните сцени в затвора, мръсотията и т.н. - сега малко цивилизация Flutter
Още не смея да правя хипотези, защото доста неща съм забравила - но ще следя будните умове тук какво ще измислят Grinning Hug

Деси - харесвам анализите ти Wink

# 236
  • София
  • Мнения: 1 643
Desi, аз мисля че той само направи опит да обере банката. Беше с цел просто да го осъдят и съдийката уважи желанието му за съшия затвор на брат му, точно защото не разбираше защо толкова интелигентен човек като него с чисто досие, ще направи такъв елементарен опит за обир.

А какво стана с парите от възрастния затворник? Кой ги взе последно? Не ги ли загубиха някъде? И в тоя ред на мисли... с какво се издържаше Майкъл след като избяга от Панама до момента на сделката срещу компанията?

# 237
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Е, то пък една тръпка...чесно казано тяхната любовна история и без друго ми е скучна и като цяло излишна....все ми е тая кога, къде и дали ще го направят....
подкрепям. Винаги са ми били не на място тея любовни тръпки във филма, еле пък в затвора като бяха  Tired
Много ми е мъчно за Махоун, винаги ми е бил сред любимците даже и като не беше от "наште"

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 20:32 от Alabala

# 238
  • Мнения: 78
Което ме подсеща нещо:
Какво стана с ключа, който бащата на Сара й остави. Какво намериха с него. Не мога да си спомня  Embarassed
Май сценаристите на това разчитат, че старите серии са наистина стари.
Ами аз доколкото си спомням, Поуп(който членуваше в същия клуб с бащата на Сара) им помогна и взе записа с компрометиращия любовен разговор между г-жа Президент и брат и(проведен след като Линкълн е осъден на смърт за убийството му)
Много яко започна новия сезон, с нетърпение чакам следващата серия....Дали Майкъл е болен от смъртоносна болест newsm78...каква беше тази кръв

# 239
  • Мнения: 5 622
Аз пък ще изчакам да се натрупат няколко епизода, за да мога да го глътна Майкъл наведнъж  Laughing

Ако бяха в реалния живот, съм убедена, че време за секс щаха отдавна да намерят   bowuu  Само по филмите се влачат толкова време, колкото да дразнят зрителите (и зрителкте) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт