Как звучите?

  • 4 354
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Харсвам гласа си.
Съпругът ми обаче констатира,че когато говоря на бг език звуча по 'тънко'.....когато говоря с него на английски тембърът ми се променял.Звучала съм по секси! Blush
Как се смея ли?Ами гогато се смея се чува  'ха-ха' а не  'хи-хи'! Mr. Green
Имам заразителен смях!Започна ли да се хилотя,хората около мен започват и те да се смеят без да знаят защо аз се смея! Joy

# 16
  • Мнения: 2 161
И аз не харесвам гласа си на запис.Имам говорен дефект.
Представих си френско ''р''...
Да,това е.как улучи?

# 17
  • Мнения: 899
Гласът ми звучи детски, хората ми казват, че е много хубав. Имам френско "р" и се смея шумно и по много. Като се развълнувам, започвам да говоря бързо и никой нищо не ми разбира.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Как звучат гласовете ви?А как се смеете?Имате ли говорни дефекти?
Гласът ми най-често звучи сериозно. По телефона ми е различен.
Смея се по-скоро тихо, усмихвам се. Понякога ми се случва да не мога да спра да се смея с глас на нещо, ужасно е, чак да рев съм стигала от смях. За щастие се случва извънредно рядко.
Говорни дефекти надявам се да нямам. Преди слагах странни ударения. Отучих се.

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз звуча всеки път различно - гласът ми е много звънлив, понякога дрезгав, а смехът ми е заразителен Simple Smile

Веднъж като студентка се обадих по обява за работа за секретарка, а то се оказа, че набират "говорителки" за секс телефони. И ми предложиха работа още по време на телефонния разговор. Не приех, но ми беше странно Simple Smile

Винаги, когато звънна на някого и ме разпознават веднага по гласа Simple Smile Преди известно време потърсих една фирма, на която НЕ бяхме ползвахме услугите от години и като звъннах и потърсих г-н Еди-кой-си, той ме разпозна още на моето "Добър ден" Simple Smile

Сега, ако бях в Холивуд, щах да работя в озвучаването на филмчета, примерно Simple Smile

На сегашната ми работа колегите пък казват, че говоря с различните клиенти с различен акцент дори...

 Embarassed  Embarassed дано не съм прозвучала горделиво...

# 20
  • Мнения: 2 897
Embarassed  Embarassed дано не съм прозвучала горделиво...

Не.Имаш разкошен заразителен смях Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Съпругът ми обаче констатира,че когато говоря на бг език звуча по 'тънко'.....когато говоря с него на английски тембърът ми се променял.Звучала съм по секси! Blush
Забелязах същото у един познат. Той е полубългарин и когато говори български звучи съвсем нормално, хубав мъжки глас. Като обърне на майчиния си език, като почне едно лиготене, един пискун, ужас ooooh! Питала съм го защо се превзема, той ми обясни, че не е нарочно, просто езикът е с такава мелодика и някак си естествено му било Thinking
Казвали са ми, че имам хубав глас. Като се чуя на запис, не мога да се позная. Звуча глезено и нахално Shocked Като преяла котка.

# 22
  • Мнения: 2 196
Така звучиш в моите представи за теб.

# 23
  • Мнения: 3 211
И аз не харесвам гласа си на запис.Имам говорен дефект.
и аз
не мога да казвам "л"
и понякога се усещам, че говоря на варненски, откакто проговори детето, се старая да говоря правилно. мисля, че се справям, защото тя няма говорни дефекти, може би само "л"то Twisted Evil, но не чак като мен

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Имам нисък тембър и говоря по-скоро тихо.
Мъжът ми казва, че имам мек глас....докато не се ядосам...тогава говоря още по-тихо.
Нямам говорни дефекти, дори не мье-кам като много варненци.
Гласът ми е един и същ, когато говоря и български и английски.
Рядко се смея с цяло гърло - май не помня кога за последно е било, по-често се усмихвам.
И аз не харесвам гласа си на запис.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 12:51 от Олинце

# 25
  • Мнения: 2 152


 Laughing Laughing  те мацките си го натъкмяват успешно, на някои им е нужна  и малко помощ обаче.

Laughing Laughing Ти как си го натъкми, веднага или имаше нужда от жокер, като мен

# 26
  • Мнения: 1 432
Нямам говорен дефект. Не си харесвам гласа на запис  Sick . Хората казват ,4е е хубав...мога зву4а и секси като се разболея  .......... Joy  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 161
Аз имам мек глас,нито звънък,нито плътен. И никога не повишавам тон.Дори когато съм бясна.

# 28
  • Мнения: 8 999
Нямам абсолютно никакви говорни дефекти. Гласът ми е като на Аманда Лиър. Смея се звучно, високо и чистосърдечно, разкривайки всичките си прекрасни зъби.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имам френско "р". Звуча като лолитка. И се смея по същия начин.
Това не ми е предимство, уви. Хората, които не са ме виждали, не ме възприемат сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт