Как звучите?

  • 4 402
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 447

 На запис звуча ужасно,иначе нямам говорен дефект все пак завърших Логопедия

# 91
  • Мнения: 120
Нямам говорни дефекти. И аз не си харесвам гласа на запис и немога да определя точно какъв ми е но си го харесвам.

# 92
  • Мнения: 5 622
Ако не се лъжа, бях пускала подобна тема преди годиина-две  newsm78

Даже си спомням, че с Мюриел установихме, че и на двете ни гласовете са такива, че като говорим на някого, той много често мисли, че му се караме  Laughing

Гласът ми е нисък. Нямам говорни дефекти.

И аз така. Ако не броим най-вероятно далото отражение върху говора, местоживеЙене  Laughing

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 4 228

Има хора, които говорят и по-тихо, така да знаеш!

Аз не познавам други такива. Всеки път ми се ще да ти кажа да говориш по-високо, но ме е страх да не ме помислиш за глуха.  Twisted Evil
Иначе по темата - аз съм с говорен дефект и мисълта ми изпреварва говора / но не това е дефекта де Mr. Green/, демек, говоря недопустимо бързо, а някои казват, че гласа ми е писклив - аз не мисля.

# 94
  • Мнения: 9 865
В хора бях 3-ти глас все, ама като говоря не е толкова нисък.
Изключително шумна съм, смея се и говоря високо, та чак невъзпитано. Пука ми.
Нямам говорни дефекти, освен малко проблеми в изговора на ч,ш, щ, но с невъоръжено ухо не се забелязва.

# 95
Нямам говорни дефекти.
Секси ми звучал гласа, казват някои жени.

# 96
  • Мнения: 3 611
Нямам говорни дефекти, което много ме радва.  Grinning
Не zнам как zвуЧи тоЧно гласьт ми (Чувала сьм се, все едно не е моят глас).
Имам обаЧе някаква специфиЧна нотка, която не може да се сбьрка...

# 97
  • Мнения: 222
Не мога да казвам Р,казвам го много френски  Mr. GreenЗа щастие и уча френски Simple Smile

# 98
  • Мнения: 326
Нямам говорни дефекти.
За жалост говоря много бързо.
А по телефона .. зависи.
Ако съм с мисия да направят нещо за мен, съм както вика баба ми "Не мож ма познА". Една такава нежна, бяла и добра...
Ако инструктирам мъжо за найсти път, какво точно да напазарува... Е, тогава, звуча като фелдфебел.

# 99
  • Мнения: 3 405
Нямам дефект в говора, имам хубав и правилен изказ. Гласът ми е много подходящ за озвучаване на детски филмчета  Grinning

# 100
  • Мнения: 803
Чувала съм си гласа на запис - ужасен е. Иначе имам нормален женски глас. Лесно мога да си променям тембъра, в зависимост от ситуацията (или човека срещу мен Blush). Когато съм развълнувана говоря много бързо и вкарвам паразитни думи като "значи", "нали", "таковата" и т.н. Когато ми е много смешно, се смея гръмогласно; никога не се кикотя. Единственият ми говорен дефект е, че не мога да произнасям буквата "л", когато е в началото на дума. Например думата "лодка", от моята уста излиза като "уодка". Когато "л" е в средата на думата нямам проблем ("водолаз", "болница" и т.н.)

# 101
  • Мнения: 2 229
Аз си чувам гласа нормален, но като го чуя на запис е ужасяващо писклив. Rolling Eyes Надявам се останалите да не го чуват така, защото горките те. Laughing

# 102
  • Мнения: 14 654
Аз си чувам гласа нормален, но като го чуя на запис е ужасяващо писклив. Rolling Eyes Надявам се останалите да не го чуват така, защото горките те. Laughing
Така го чуват  Mr. Green
Моят глас е детски и звънлив, не мога да казвам р. Изобщо имам неприятен глас, пея добре само детски песнички.

# 103
  • Мнения: 6 315
Свежо звучи гласа ми, когато не съм уморена.  Simple Smile (така поне звучи гласа на сестра ми, а гласовете ни поне по телефона си приличат толкова много, че и майка ни не ни различава). Говоря бързо, смея се доста шумно. С много добра дикция съм, нямам дефекти. Когато съм уморена гласа ми пада и става леко дрезгав. Харесвам си гласа и на запис.

# 104
  • Мнения: 2 818
Като цяло се ужасявам, като се чуя на запис. Звуча лигаво, което никак не се връзва с вътрешния ми глас/мисли. Говоря на "р", мънкам (през повечето време), дикцията ми е ужасна.  Confused Добре, че не се чувам често...  Само не знам дали гласа ми е такъв, защото не обичам да говоря или не обичам да говоря, защото гласа ми е такъв...

Общи условия

Активация на акаунт