Първокласници /15/

  • 36 854
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Разград
  • Мнения: 2 102
А пък ние взехме голямото Я вчера.

# 31
  • Мнения: 393
 Пък на Гого му падна зъбче тази сутрин и сега ще е щърб за тържеството Mr. GreenДнес пишеше с ер малък и йо упражнения,а по математика нещо делят на десетици newsm78много не го  разбрах целта на занятието.
 А по принцип,не знам дали ми ми се струва,но когато е нервен почва да го боли корем.При вас има ли такъв симптом?На какво може да се дължи?

# 32
  • Мнения: 53
Ние сме на буква Ю.а по математика днес са взели умаляемо и умалител.Тържеството ни ще е на 26 или 27 март.

# 33
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
  А по принцип,не знам дали ми ми се струва,но когато е нервен почва да го боли корем.При вас има ли такъв симптом?На какво може да се дължи?
И Весето е така главно от корем се оплаква. И аз есетествено я пращам в тоалетната. Винаги след това се чувства по-добре.
Преди я болеше главичката. Сега почти не получава главоболие.

# 34
  • Мнения: 297
Като гледам ние май сме най- назад. Нашето тържество на буквите е чак на 02.04.


Спокойно, има и по-бавни от вас Peace Нашето ще е ОКОЛО 10.04, ама още не е уточнено. Нищо не са им дали за подготовка все още..
Да питам за ваканциите-не можах да се информирам как ще бъдат, на някои от вас казали ли са вече?

# 35
  • Мнения: 1 225
Нашето тържество е днес - без родители - в театър.
Взели са всички букви и от другата седмица госпожата им казала да си носят книжки с приказки.
В това училище - новото учат по различни учебници и "умаляемо", "умалител" ги бяха взели още първия срок. Васи ги наваксваше тези уроци, защото в старото училище не бяха ги учили.
За ваканцията - априлската, доколкото знам ще е 3,4,5 и 6 април.
А Великденската е по-голяма - от преди Великден до 6 май.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
  А по принцип,не знам дали ми ми се струва,но когато е нервен почва да го боли корем.При вас има ли такъв симптом?На какво може да се дължи?
И Весето е така главно от корем се оплаква. И аз есетествено я пращам в тоалетната. Винаги след това се чувства по-добре.
Преди я болеше главичката. Сега почти не получава главоболие.
И при Марти е същото: когато е притеснен се оплаква, че го боли коремчето. И аз действам като теб, chanoir, обикновено помага. В началото на учебната година в занималнята беше много шумно и се оплакваше от главоболие.
Обаче сега знаете ли как се опитва да ме работи!? Пуска ми фалшиви тревоги за някакви болежки, особено когато има повечко за учене  Mr. Green Например се тръшва с  просълзен поглед и ме информира, че има температура от ляво на главата  ooooh! Или пък започва да си разглежда синините по краката /сещайте се колко синини има момче, което всяка свободна минута гледа да порита футбол и не си сяда на д-то/, като всяка синина е смъртоносна!!!  Crazy

# 37
  • София
  • Мнения: 9 475
Нашето тържество е днес - без родители - в театър.
И нашето тържество за отпразнуване приключването на Буквара ще е без родители.
Ще го организират с транспорт и ще бъде на 27 март в  Ариел театър. Simple Smile

Само, че свекърва ми ме пита, кога щели да четат пред родителите си децата?? newsm78

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 378
...Например се тръшва с  просълзен поглед и ме информира, че има температура от ляво на главата  ooooh! Или пък започва да си разглежда синините по краката /сещайте се колко синини има момче, което всяка свободна минута гледа да порита футбол и не си сяда на д-то/, като всяка синина е смъртоносна!!!  Crazy

 hahaha hahaha hahaha Мамини сладки!

kopche, дано спектаклите съ хубави, че аз присъствах на един много измислен и се проведе във ...физкултурния салон! Ще разказваш после. Peace А на свекито кажи, че ще четат само на бабите си през...пролетната ваканция.

# 39
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Например се тръшва с  просълзен поглед и ме информира, че има температура от ляво на главата .
Joy
 Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 981
И нашето тържество е без родители,другия петък в "Ариел".Госпожата ни обясни,че щяло да има представление,дискотека,ще им дават грамоти - че вече знаят буквите...и аз толкова запомних Simple Smile.Обаче ми се видя "златен" този театър - събраха ни по 20лв.,5лв.-една майка ще купува книжки за всяко дете и 15лв. за "Ариел" и цялото това удоволствие щяло да бъде около час,тръгват в 11ч. и се връщат към 12.30ч.И при вас ли е така,или пак съм спала на родителската Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз съм на родителска в понеделник и тогава ще разбера всякакви детайли за тържеството на буквите и зеленото училище, което ще организират след края на учебната година. За сега знам само, че си прави буквичката П в часовете по рисуване и ДБТ.

И на мене ми става смешно като го видя как почва да ми разиграва Многострадалната Геновева и по принцип не му се връзвам. Но третия-четвъртия път, когато ме пробва с тоя номер реших да го пипна по челцето и както го милвам, напипвам нещо в косицата му, точно от лявата страна на главата, където обикновено вдига температура  Joy.  Заемам подходяща стойка, мърдам косата и виждам нещо червеникаво-кафяво и спълстено!!! ooooh!  Ако знаете как се уплаших - за секунди си помислих: "Ударил се е лошо, разбил си е главата, броя ден или два са минали от последното й къпане, защо не му повярвах, като ми казва, че го боли, каква съм гадна родителка!" И на финала, след детайлен оглед и още по-детайлен разпит къде се ударил се оказа, че не се претрепал, нито сбил, нито паднал, а някой в стола му метнал малко манджа по кратунката  Joy  Joy  Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 9 475
А на свекито кажи, че ще четат само на бабите си през...пролетната ваканция.
Хехе, ще я довърша направо! Joy

Тя и без това ми е толкова сърдита, че вместо Отлично, детето напоследък само Много добре имало в тетрадката си, щото няма кой да се занимва с него #Cussing out #Cussing out.
Не е така естествено. Naughty
Всяка вечер го контролирам и проверявам всяка тетрадка, вметка, забележка и пр. Упражняваме до колкото можем....  Wink
Но то каквото и да правя, никога няма да е достатъчно.... Rolling Eyes Tired

А сега и без публична изява на детето, мани-мани!!! Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 9 475
И нашето тържество е без родители,другия петък в "Ариел".Госпожата ни обясни,че щяло да има представление,дискотека,ще им дават грамоти - че вече знаят буквите...и аз толкова запомних Simple Smile.Обаче ми се видя "златен" този театър - събраха ни по 20лв.,5лв.-една майка ще купува книжки за всяко дете и 15лв. за "Ариел" и цялото това удоволствие щяло да бъде около час,тръгват в 11ч. и се връщат към 12.30ч.И при вас ли е така,или пак съм спала на родителската Thinking
На нас ни събраха х 15лв. за Ариел. Simple Smile
Включва транспорт от - до, тортичка+сокче на дете, дискотеката, грамотите и шапките с буквите за всяко дете. Другото ми се губи. Rolling Eyes
Виж, това за: книжка за всяко дете подарък- си е ваша идея Grinning.
Нашите още не са се сетили, ама не се знае, може да ни "изненадат". newsm78

# 44
  • Мнения: 1 225
Нашето беше за 13.5 лв - имало торта, сокчета дискотека и игри.

Общи условия

Активация на акаунт