Има ли някой с близнаци

  • 8 308
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 138
Zdraveyte mili mami i az kato vas chakam bliznaci .Az sam v 36g.s. imam oshte malko kachih 17kilca do sega da vidim mai poslednite meseci poveche se kachvat .Za striite lek mai nqma kato plonder sam mojeli tolkova da se raztegne tazi koja i da nqma  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil takav variant nqma  Grinning Piq magnerich ot nachaloto na bremenosta mojebi okolo 5tata sedmica na men mi deystva dobre

uspeh i lekichka Grinning  Grinning  Grinning

# 31
  • Мнения: 4 458
Аз имам близначки на 3 години!
Честито на теб! Стискам палци всичко да ви е наред, да нямаш много главоболия. Пести си нервите, че ще ти трбват след година две Grinning

# 32
  • Мнения: 2 051
Цитат на: Marina
Zdraveyte mili mami i az kato vas chakam bliznaci .Az sam v 36g.s. imam oshte malko kachih 17kilca do sega da vidim mai poslednite meseci poveche se kachvat .Za striite lek mai nqma kato plonder sam mojeli tolkova da se raztegne tazi koja i da nqma  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil takav variant nqma  Grinning Piq magnerich ot nachaloto na bremenosta mojebi okolo 5tata sedmica na men mi deystva dobre

uspeh i lekichka Grinning  Grinning  Grinning


Ти си на финала вече! Какви последни месеци?
Скоро ще ни се похвалиш и съвети ще даваш!

# 33
  • Мнения: 4 458
Цитат на: Karen
Момичета, как сте с килограмите?
Аз съм в началото на 7-мия м. и вече съм +11 кг  Cry (толкова отидох да раждам първия път).
Вярно ли е , че с блз. се качва повече? Корема ми расте с часове от месец насам! Които сте родили вече опазихте ли го от стрии?


Не е вярно, аз качих едва 14 кг. и то с триста зора - насилваха ме да ям Sad
За стриите - ползвах - Галеник ( бъркам с Гарние, Embarassed  но със сигурност мога да кажа - по-скъпото!) Нямам стрии по корема, виж гърдите са друго нещо Laughing
Успех

# 34
  • Мнения: 2 051
Цитат на: bibi
..........все пак засега вървят почти еднакви.
Вашите как са ?


Също са еднакви, последния път имаха 1 мм разлика в главите и съвсем малко в ръста.

# 35
  • Мнения: 229
Цитат на: aylin
Аз имам близначки на 3 години!
Честито на теб! Стискам палци всичко да ви е наред, да нямаш много главоболия. Пести си нервите, че ще ти трбват след година две Grinning
 Grinning
 Айлин, завиждам ти - вече сте на 3 години, а моите момичета са  още на 10 месеца и от сега се чудя как ще ги опазя като проходят и тръгнат в различни посоки  Shocked
Ще ти бъда благодарна на няколко съвета в тази насока  Simple Smile
А на вас момичета чакащи близнаци - безпроблемна  бременност и леко раждане ви пожелавам. Така като гледам това лято ще се родят доста сладурчета       ladyuu   bowuu  
                                                                                 
Можем даже да си сформираме клуб "BG-Mamma   babyuu   babyuu "           Laughing

# 36
  • Мнения: 2 051
Цитат на: mam3kids
Можем даже да си сформираме клуб "BG-Mamma   babyuu   babyuu "           Laughing


Можем и на многодетните майки :olympic:

# 37
Моят термин е на 22 септемврии...
Може с някоя от вас заедно да родим Laughing

# 38
Цитат на: bibi
хе хе - аз във никакъв случай не съм слаба, въпреки че за сега не качвам кила Embarassed , ама то при мен си е ген.
А какъв е лекът на баба ти п/ в стрии Confused:


Да и аз имам такъв ген,но успявах да се боря с него,докато не забременях...бях 47 кг,сега съм сигурно 60 вече Cry и понеже има още време ще кача още Cry
Лекът ,не съм се интересувала и не съм я питала,но ако те интересува много ще я попитам и ще ми каже...

# 39
Цитат на: mam3kids
Цитат на: aylin
А на вас момичета чакащи близнаци - безпроблемна  бременност и леко раждане ви пожелавам. Така като гледам това лято ще се родят доста сладурчета       ladyuu   bowuu  
                                                                                 
Можем даже да си сформираме клуб "BG-Mamma   babyuu   babyuu "           Laughing


Мале,мерси..дано всичко мине леко,мен лично много ме е страх,все пак ми е и за първи път Rolling Eyes
да,доста ще се родят,това е хубаво...пък и близнаците са рядкост..Твоите момичета са еднояйчни,нали?
Да са ти живи и здрави и да те слушат много Grinning
Хубав клуб ще е Laughing

# 40
  • Мнения: 4 458
Цитат на: mam3kids
Цитат на: aylin
Аз имам близначки на 3 години!
Честито на теб! Стискам палци всичко да ви е наред, да нямаш много главоболия. Пести си нервите, че ще ти трбват след година две Grinning
 Grinning
 Айлин, завиждам ти - вече сте на 3 години, а моите момичета са  още на 10 месеца и от сега се чудя как ще ги опазя като проходят и тръгнат в различни посоки  Shocked
Ще ти бъда благодарна на няколко съвета в тази насока  Simple Smile


Мерсиииии, за завиждането Laughing  Laughing  Laughing  Шегувам се де!  За прохожданетооооооо........ Laughing  Още имам болки в кръста от този период - направиха ме на луда калинка Wink
Ако имаш помошници НЕ ГИ ЩАДИ!!!!!! Twisted Evil Гадничко ама и ти душа носиш. Не купувайте колани за прохождане- моите си останаха чисто нови Laughing  Най-добре е да ги научиш да се изчакват (важи само за тези които нямат помошници!) и да ги редуваш - ту едното на разходка ту другото; изчакващото е в количката. Когато си стъпят на краката и не падат - т.е. могат сами да се държат на краката си, ги пускаш и двете да се държат за количката и да я обикалят. Зора идва след заветната първа крачка Twisted Evil  Тогава  вече е весело Joy  - но си остава за твоя сметка - ти си като дресъора в цирка или по-скоро като звероукротител  helpuu  Grinning  Всички се смеят само на теб ти се плаче и в карйна сметка и ти започваш да се смееш - то друго не ти остава. На мен като ми писна да търча в кръг или в противоположни посоки ( като  че ли се уговарят и наистина хукват в противоположни посоки) Cry  Close  ги оставих да се оправят - тичах само ако някой падне или зацикли Laughing . Така действах с всичко и сега се радвам, че никой не ми е помагал - децата са много самостоятелни и се катерят каде ли не и не падат - разчитат само на себе си и на собствените си сили Stuck Out Tongue   ideauu  Както казва нашата педиатърка: " Ти трябва да издадеш книга за гледане на близнаци!" или" ела по-нататък само да ти заверим дипломата за мед. сестра" Wink  и други подобни.
Надяван се да съм била полезна! Ако има други въпроси - Моля! На разположение съм

# 41
  • София
  • Мнения: 6 559
момичета вие кого спряхте и спряхте ли изобщо със секса по време на бременността?
Много книги и списания изчетох и там като дават съвети все пише - ако сте добре давайте, ама ако имате рискова бременност, например многоплодна  - въздържайте се  Confused .
Ега ти съветите  Sad
Моля споделете ...

# 42
  • Мнения: 229
Цитат на: aylin

 Зора идва след заветната първа крачка Twisted Evil  Тогава  вече е весело Joy  - но си остава за твоя сметка - ти си като дресъора в цирка или по-скоро като звероукротител  helpuu  Grinning  Всички се смеят само на теб ти се плаче и в карйна сметка и ти започваш да се смееш - то друго не ти остава.
Надяван се да съм била полезна! Ако има други въпроси - Моля! На разположение съм

Аз и сега се чувствам като звероукротител, като се има в предвид, че имаме и тригодишен батко в къщи  Simple Smile  Пък за прохождането - не ми се мисли какво ще бъде (нямам помощници за съжаление  Sad  )
Благодаря ти много за съветите - ще се възползвам максимално от тях (а и от предложението за нови въпроси също  Grinning )

# 43
  • Мнения: 1 895
mama3kids -ти си герой Grinning щом имаш и батко и си ги гледаш всичките сама. моите са на година и 10 месеца.аилин е права за коланите и ние не сме ги ползвали нито веднъж при прохождането-просто се въоръжаваш с търпение и това е.аз също ги гледам сама и най-често не ми вярват ,че съм мамата,от тичане покрай тях съм 46кг.ние също практикувахме разходка първо на едното и после на другото...иначе не става.при мен проходиха с един месец разлика и имаше период ,в който единия ходеше ,а ад го гонех с нея на ръце-направо оставах без кръст и без дъх,но човек с всичко се справя-само желание да има. Grinning успех с отглеждането на щастливата тройка Sunglasses

# 44
  • Мнения: 229
Цитат на: kremi
mama3kids -ти си герой Grinning
....имаше период ,в който единия ходеше ,а аз го гонех с нея на ръце-направо оставах без кръст и без дъх,но човек с всичко се справя-само желание да има. Grinning успех с отглеждането на щастливата тройка Sunglasses

Благодаря ти много Креми, но не съм герой, а просто една майка, която както виждам ще трябва да си купи космодиск  Laughing  Laughing  Laughing , че май след някой друг месец ще имам проблеми с кръста  Wink

Общи условия

Активация на акаунт