Има ли някой с близнаци

  • 8 297
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
Абе момичета, вашите бебета как са (били) разположени в коремчетата ви? Моите са хоризонтално, едно над друго, което много ме учуди. И дали е възможно да се променят положенията на саковете при двуяйчни близнаци в 2 отделни сака и до кой месец ако е вазможно въобще?

# 106
  • Мнения: 826
Цитат на: rada71
Абе момичета, вашите бебета как са (били) разположени в коремчетата ви? Моите са хоризонтално, едно над друго, което много ме учуди. И дали е възможно да се променят положенията на саковете при двуяйчни близнаци в 2 отделни сака и до кой месец ако е вазможно въобще?


Мойте хубавци бяха напре4но едно над друго до 36с.,когато госпожицата ре6и да ''седне'' и си остана така до края(39с.),с дупето надолу,това бе6е при4ината за секциото,аз исках да си ги родя нормално. Sad
По принцип до 32-34с. ще заемат окон4ателната си поза,макар 4е има 6анс да се обарнат дори и в последния момент.Моят лекар ме 4ака до края,казва6е 4е 6анса да се обърнат след 34с. е 10%.
Каквото и да стане ти желая леко раждане и две здрави бебета. Grinning

# 107
  • София
  • Мнения: 512
Моите в началото са били едно зад друго и затова едва с 6-я месец се видяха че са две.Но си мисля че когато са  малки се движат - когато започне да им поотеснява си застават на местенцата.В последната седмица преди да родя едното вече беше слязло главично, а по малкото бе застанало напречно.Месец преди да родя по канал 1 вървеше сериала "Спешно отделение" .В една от сериите една от героините роди близна4ки застанали точно така едното главично а другото напречно.Първото се роди нормално , а второто (понеже  не се обърна , а си остана напречно разположено) го извадиха секцио.За щастие моето маниче се обърна след като се роди братчето  му Simple SmileГолям късмет:)

# 108
  • Мнения: 4 458
Моите пък бяха успоредно разположени - една до друга! Така си останаха до края! Едната от лявата страна на пъпа, другата от дясно! Аз за това и си знам коя какви ги е вършила, и си имам предварително изградено мнение за тях Laughing  Twisted Evil  Мога да им разказвам (като другите майки с едно бебе) коя какво е правила преди да се роди Wink  И да си призная, точно такива са си дори след 3 години. Едната е по-буйна, другата по-спокойна и други такива. Даже се сещам, че с бащата обмисляхме варианта ако дясностоящото е момче да го правим футболист Grinning. Бях сигурна, че лявото е момиче, а на видеозона дясното 90% беше момиче за лявото не можеха да кажат, но пак 80% за момиче.

# 109
  • София
  • Мнения: 6 549
Aylin, аз съм в 21 г.с. и се присъединявам с две ръце - същото е и при мен, само че при мен отсякоха момиче -1, и момиче -2 ,без никакви проценти - едната ще е футболистка със сигурност Laughing , другата е мързелива кота майка си, ама и двете са нервно луди, пак като мен, не застават са минутка да ги измерят като хората Laughing , ама определено едната е по-шило от другата Grinning  Grinning  Grinning

# 110
  • Мнения: 2 051
И моите са като на Айлин и Биби, едно до друго, почти еднакви по големина, но с различен темперамент - само, че при мен лявото бебе е по-ескпанзивно! Подозирам, че то е момиче, а за другото още нямам предположения, нито усещания....
Иначе за обръщането, Рада, то си остава в сферата на хипотезите. Има шанс да се обърнат и в 9 месец. Спокойно, обърнати, необърнати ще се родят!

Общи условия

Активация на акаунт