СЕПТЕМВРИйско бебче мило в мамино коремче се е скрило!

  • 9 876
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 391
Не ме интересува какъв е корема. Слагай преди, сега, от повече от преди, посредата...ни мъ вълнувъ!

Еми и аз ще слагам, къде ще ходя. Нямам такива като вече показаните сладурански кореми, но ще се изтипосам и аз.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 27
Шейла- маниачката на бременни кореми, не ща на зъболекар па:)! Искам и аз твоя корем!:)))
Lucicity, това Сити център тук до Шипченски проход ли в Гео Милев или е друго? А за кремовете няма да се плашим мился аз, нали бебоче си има плацента!;)Моят младеж моля ти се не ми дава одеве бира да пия, прочел из нета, че било вредно..викам му-а сиктир, една глътка само..тууу:)
desi, о, и твойта салата ще си направя утре! Хихи;)

# 47
  • Мнения: 391
Муцо, какво искаш, не си го видяла още, дивак.
Ще те бием до зъболекърът мадам. Ей така с метлата - шляп, шляп.

Какво да правя, обичам снимчици. И знам колко ще им се радвате след известно време.

# 48
  • София
  • Мнения: 413
Леле...писали писали...
И аз като Шейла ще кажа пускайте снимки, хич не се помайвайте!!!!

Ох за зъболекаря и аз разбрах скоро че може да навреди на бебето ако има развален зъб...ще трябва да отида и аз!

# 49
  • София
  • Мнения: 7 673
Ирина, защо не вярваш?
Взех си моите резултати днес и от средно статистическият риск за Даун за възраста ми 1:492 се коригира на 1:9822 след тестовете. Кажи защо не ти се вярва?
Защото, мило, след УЗИ беше 1: 480 (моят средностатистически е 1:144), а Янкова ми каза, че след кръвния тест може да се промени, ама малко  Shocked Значи, или тя съвсем не е наясно newsm78, или има грешка newsm78, щом стана 1:5700. Янкова дори ми каза, че едва ли не нямало смисъл да се прави кръвния, толкова малка корекция можело да се очаква.....

# 50
  • Мнения: 0
Сити Центъра Муцка е срещу Хемус! На последния етаж се намира това Oviesse.
Аз покрай бременните дънки си купих и една блузка дето се оказа xl от детската колекция smile3532
Абе хора стига с този Даун - той стана форумна звезда. аз след ултразвука при Янкова толкова бях доволна, че ни кръв отидох да ми вземат ни мисля да ходя на някакъв друг тест. Нали това било уж най-надежното. На сестрата на моя позната така и изкараха
гаден резултат БХС, а после - въшки..така де.. разбрахте ме  Mr. Green
Шейли знам аз че не те интересува нали моя корем ще стане за смях Wink
Ама искам да ви зарадвам с по-голям тумбак, затова ще се снимам вечер - тогава е тройно по-голям.  Grinning

# 51
  • Мнения: 2 658
Иринка,аz да си приzная не раzбирам въzможна ли е тая корекция или не,Щото не съм много в час, но пък виж какво каzва Шейла..Само искам искрено да ти пожелая да иzлеzе вярно,че да си отдъхнеШ истински Wink
Муце,ми ти какво Ще правиШ във Врца??ама кво питам,аz Що съм тука,сигурно твоя убавец трябва по работа,и ти с него?..
Ей,хора,в понеденик,живи и zдрави си кацам в Софето newsm44,хич не можете да си представите колко ми е хубавко..

# 52
  • Мнения: 11 317
Деси, ти в кое кьоше на немско се подвизаваш?
Да не си направим среща после като се върнеш?

# 53
Искам да ви питам имате ли още болки в бюста?
Аз съм в 11 г.с. и от снощи имам чувството че усещам бебето много слабо и днес ми се случи веднаж.
Бременна съм за трети път и малко ме е срам smile_angry да задавам такива въпроси но дали наистина е бебето или нещо съм се объркала.
   Извинявайтече пак си отправям питането към вас

# 54
  • Мнения: 2 658
Деси, ти в кое кьоше на немско се подвизаваш?
Да не си направим среща после като се върнеш?
Ами аz съм във Wuppertal,в случай,че не ти говори ниЩо,точно до Düsseldorf се намира.Ами ако се окажеШ блиzо   newsm74 smile3521 .И аz аха все да те питам,но си виках,че може нахално да ти се стори.Има оЩе една мама тук,дето е в Германия,но тя е доооста далеч от мен.
Рени,аz пък се чудя zаЩо оЩе ниЩо не усеЩам,а ми втори път.Май е много индивидуално.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 115
Искам да ви питам имате ли още болки в бюста?
Аз съм в 11 г.с. и от снощи имам чувството че усещам бебето много слабо и днес ми се случи веднаж.
Бременна съм за трети път и малко ме е срам Rage да задавам такива въпроси но дали наистина е бебето или нещо съм се объркала.

От доста време вече не ме болят гърдите. Най-много ме боляха първите седмици.
Аз влизам сега в 12 г.с. и още не мога да кажа, че усещам бебето. За себе си знам, че усещането не може да се сбърка- аз бих го сравнила с пърхане на пеперуда, много е специфично.  Simple Smile

Относно дрехите- тъкмо получих известие от митницата, че ми е дошла пратката от Ла Редут. Поръчала съм си няколко панталона по-удобен размер и една риза. Дано да ми станат! Иначе с горните дрехи и аз съм много зле. В най-скоро време трябва да пазарувам.

Иринче, и други момичета от темичката се похвалиха с значително коригиран риск след кръвния тест. Ако резултатите от кръвния тест са много добри, като нищо биха могли да коригират в такава степен риска. Не вярвам да има грешка, след като мъжът е накарал лекарката да повтори цифрата.  Като се видите лично утре за резултата, ще се изясни всичко.  Simple Smile

# 56
Благодаря ви момичета  bouquet

# 57
  • Мнения: 934
Защото, мило, след УЗИ беше 1: 480 (моят средностатистически е 1:144), а Янкова ми каза, че след кръвния тест може да се промени, ама малко  Shocked Значи, или тя съвсем не е наясно newsm78, или има грешка newsm78, щом стана 1:5700. Янкова дори ми каза, че едва ли не нямало смисъл да се прави кръвния, толкова малка корекция можело да се очаква.....
Абсолютно същото каза и на мен д-р Янкова, че просто изходната възрастова стойност е ниска и няма как да стане след корекцията 1:20 000 напр. Каза, че моят риск след корекцията е като на 24 год. жена.
Ама май много се втелясваме с тия цифри... Дай да видиме какво ще ти кажат утре, пък стига коментари... Hug

# 58
  • Мнения: 427
момичетааа,вчера бях на фризьор преди прегледа и да ви се оплача-боята ,която си бях купила изобщо не ми покри белите косици...Дали е от бременността?? За първи път не ми хваща боя.Реших,че е по-добре бебо да има щастлива мама с добро самочувствие ,а не подтисната и зле изглеждаща родителка...Някоя от вас подобни проблеми да има?И ако се справяте с белите косици-как ,с каква боя?Аз бях с черна коса за сватбата-(10.11.2007).Тъкмо започнах да я изсветлявам и разбрах ,че съм бременна.Преустанових за 3 месеца третирането на косицата- доки така ме посъветва.И сега реших да не я изсветлявам ,че е много драстична операцията,ама така само с боя май няма да стане...Големи проблеми имам,ей... hahaha
Муце,вие при някои от родителите ли отивате във Враца?Аааа ти беше от нашия край ...сетих се сега GrinningАма не щеш да дойдеш насам,то като си идеш до Пазарджик,ей къде ти е Пловдив  Mr. Green
Рени Димитрова,гърдите спряха да ме болят може би преди  2 седмици,сега съм в 16 г.с..Най-сетне мога да спя по корем ,но предполагам не за дълго щото коремчето скоро ще започне да ме подпира LaughingИ аз усещам нещо в тумбачето и то все от едната страна-пърха нещо там wavey
Суиткидс мама-аз поръчах 2 сака от Ла Редут,ама едното ми е нещо тесничко в бюста вече,явно ще вдигам номера за следващата поръчка,за бременни има готини нещица,айде после сподели как са твоите дрешки

# 59
  • Мнения: 11 317
Дани, май зависи от боята, с която са те мазали.
Аз като бях на фризьор в Бг през февруари, ме прави с професионална боя на Лореал и ми покри всички бели коси.
Защо не разбрах ти си си носила боята? Намери си фризьор в Пловдив, който работи с бои на Лореал и ще видиш разликата в резултата. Може да да дадеш малко повече пари,но си струва.

Общи условия

Активация на акаунт