Какво правите с умалелите дрешки на бебето?

  • 3 588
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Досега ги пазех, но в момента ги пера и гледам кои ще станат за бъдещото бебе ( все пак ще е момиче) , а останалите слагам в чували за да ги занесе мъжО в някой дом. Естествено ще си запазя някой определени със сантиментална стойност.И мъжът ми има брат и аз имам сестра, но не смятам да ги пазя за тях.Като им дойде времето ще купуваме, поне аз за себе си така бих искала Peace Много е приятна частта с пазаренето за бъдещото бебе и не бих лишила сестра си от нея Heart Eyes

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Раздаваме ги. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 561
Някои давам на приятели с по-малки деца, други на дом за сираци. Има такива, които съм запазила евентуално за следващото бебе   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 005
Подарявам ги на хора , които се нуждаят от такива  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 603
Давам на приятелки с по-малки бебета и взимам от приятелки с по-големи. Няколко неща пазя - имат сантиментална стойност за мен.

# 20
  • Мнения: 9 814
Обикновено ги давам на деца на мой познати, а някой към които имам сантимент си ги пазя.

# 21
  • Разград
  • Мнения: 2 102
От голямото си дете пазя всички дрехи, давала съм на 2 приятелки по малко. Но те ми ги върнаха, щом им умаляха, а сега ги ползвам за бебчо.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
Обикновено ги давам на деца на мой познати, а някой към които имам сантимент си ги пазя.

 Peace

# 23
  • Мнения: 1 322
Пазя ги. От моите приятелки само аз съм с дете. Но вече очакваме още едно бебе в компанията.

# 24
  • Мнения: 750
Дарявам ги...на тези, които наистина имат огромна нужда от тях

# 25
  • Мнения: 4 753
Пазя ги евентуално за второто бебе, но ако реша да ги махам ще ги дам в дом за сирачета.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 477
По-хубавите пазя за следващото.Останалите ги раздавам.

# 28
  • Мнения: 66
www.prodavalnik.com
ак нямаш познати на които да даваш....

 Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 029
всичко изпращам в един дом за сирачета Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт