Кои са любимите ви съфорумници?

  • 5 354
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Стига с тези четки бре  Mr. Green.!
Аз съм си самолюбима и самодостатъчна  Sunglasses.

# 16
  • Мнения: 107
f(x) и ти кефиш...

ПП Нещо ме е ударило на откровения  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз си има любими, дано изреждането на имена, не се изроди като мазнене!
Че си кажем 'начи=> Дона, Реза, Тони, Дафодил,Мюриель, (нищо, че иска да се изруся Mr. Green), БомБа, [color=dark  red]Карч, Руска, Хапка, Естер, Де Ваня, Стрелче, Ламя Една,Додо, Ал, Пере (сори за нюанса), Плетящата Крава и още много други. Принципно не пиша в такива теми, но сега така се падна!

# 18
  • Мнения: 620
Всички,които не ми влизат на контра са ми любимки Mr. Green

# 19
  • Мнения: 57
Четох, четох - на никого не съм любимка Crossing Arms
Отивам да изям една меденка. "Любимка".

# 20
  • Мнения: 2 161
От Варна 2-3,от София десетина,от чужбина една,от Бургас 1-2.

# 21
  • Мнения: 17 407
Едни и същи имена, отново. Дайте шанс и на новаците. Повечето всеобщи любимци не, че не харесвам, просто се чудя защо са издигнати в култ и как са успяли да станат толкоз популярни Twisted Evil
Повечето, на които симпатизирам, са  от по- посредствените. Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 309
Аз съм от ,,по-посредствените,,-повече чета,отколкото пиша,та най-ми са на сърцето Де_що_Види,Блонди,Борис,Как'Сийка....като се сетя още пак ще пиша. GrinningСтанали са популярни с остроумие,интелект и мноооого часове във форума. Laughing

# 23
Дано не забравя някого, но -  джесмин, карчева, монда, Иля, бомбата и Руска
А аз теб Тонче  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
Шмаше една дето ми беше най-на сърце
ама е с доживотен бан  Cry  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 110
Още съм новак Whistling и не мога да кажа точно.
Но... най голямо впечатление, ми е направила Руска.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 162
Ммм...имам доста дълъг списък със симпатични ми потребители, ама според зависи на каква вълна съм любимите ми се менят. Напоследък ми е изключително приятно да чета Шанел.

# 27
  • Мнения: 2 254
Баба Вуна.

# 28
  • Мнения: 824
Не знам дали са ми любими,но има такива,които чета с удоволствие,независимо,дали постоянно са в контра с моето мнение или не.Не съм злопаметна и когато мисля като някой от тях,не пропускам да отбележа.

# 29
  • Мнения: 5 940
Изключително полезни за форума, за отглеждането на деца, са Косе Босе, Хедра, Vivi, Блонди и Бу. Най-издържана и полезна информация за мен дава Косе Босе, не пише излишни неща, всичко подкрепя с научна информация, без излишни емоции и оценки. Бих посъветвала жените, които се вълнуват от захранването на децата си, да четат нейните публикации, прекрасни са.
Иначе, в "Клюкарник", влизам отскоро. Вълнува ме чувствителността на някои хора, може би нечестно ги оценявам, харесвам тези, които по някакъв начин чувствам близки. Имена няма да изброявам, защото това е емоционална преценка. Повечето от пишещите в ДиС и Красива мама са ми леко странни и непонятни.

Общи условия

Активация на акаунт