Онанизма при малките деца

  • 28 120
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моята дъщеря също прави така-преди по-често,но напоследък все по-рядко.Бях се притеснила,но четох доста по въпроса и вече знам,че е нормално и ще го израстне Peace

# 16
А аз да попитам.. по повод на детския онанизъм. Вярно ли е, че ако момченцата когато са малки трябва да мастурбират примерно под душа, за да не се получи сецване на някакви канали ?

# 17
  • Мнения: 340
А аз да попитам.. по повод на детския онанизъм. Вярно ли е, че ако момченцата когато са малки трябва да мастурбират примерно под душа, за да не се получи сецване на някакви канали ?

За пръв път чувам подобна щуротия.  Какво изобщо значи "сецване на канали"??

Ако говориш за дърпане на кожата на пениса назад (или забелване, както се казва), това старите педиатри го препоръчват, но съвременната медицина отрича тази практика.  Има много писано по въпроса.  Но не съм чувала някой да препоръчва мастурбиране със здравословна цел.  И освен това как ще накараш малко момченце да мастурбира ако то не се сети само???

# 18
  • Мнения: 4 936
Разбирам безпокойството, но повярвай, няма място за притеснение. Ще отшуми, За всеки случай провери бельото сали е чист памук и смени праха за пране. Дразнещите дрехи провокират поведението понякога

# 19
  • Мнения: 4 936
ПО отношение на момчетата - водих племенника да му отварят пениса и изживяването за всички беше ужасно, така че моят син си отваря и мие.. при всяко къпане с уговорката " че я измия след малко, че сега е голяма... ) е човещинка, Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт