Моля ви, дайте нещо против повръщане?!

  • 4 004
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 768
Джинджифил - доказано вьв цял свят средство против поврьщане особено по време на бременност и за разлика от разни там хапчета и т.н. напьлно безвредно Grinning  Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Rosita, аз бях в твоето положение преди около 2 месеца. Много ти съчувствам наистина Sad , но за жалост и аз като повечето момичета тук ще ти кажа че лекарствата не помагат много.
Пробвай с това чайче и наистина се опитай да поналучкаш храните от които се чувстваш по-добре.
Аз повръщах вечер предимно и в повечето случаи предпочитах да не ям нищо, още повече че нямах и особен апетит.
Хубавата новина е че наистина около началото на 4 месец има подобрения Stuck Out Tongue
Успех!

# 17
  • Мнения: 7 112
Първо ходи при лекар да ти назначи хапчоци. При мен свещичките, дето името им започва с "В" по скоро ме подсещаха, че е време за гушкане на кенефката. Деган-а  беше по-сполучлив, но и той си имаше пробиви. Накрая ми писна да го пия и ми мина от само себе си. На опаковките и на двата медикамента пише, че не са противопоказни при бременност.

# 18
  • Мнения: 2 531
Вомитус- хил. Хомеопатични какпки, безвресни за бременни.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
Джинджифил аз си купих от сергия за подправки. Имаха смлян и на коренче. Казаха ми, че за чай е по-добре коренче. Видя ми се доста скъпо, защото едно малко коренче беше около 2лв. Оказа се, че не е, защото се прави запарка на парченце колкото нокът. Реже се лесно с ножица. Залива се с вряла вода и се запарва около 10мин. Сега като се замисля май дори запарвах едно парченце няколко пъти. Дано ти помогне!

# 20
  • Мнения: 1 586
На мен при силните пристъпи на гадене ми помагаше лъжичка мед и няколко глътки кисело мляко. Деганът нямаше особено действие, освен че забавяше повръщането с 1 час след хранене. Пък и на листовката му пишеше, че няма данни за употребата му при бременни...

Общи условия

Активация на акаунт