мами от АСЕНОВГРАД да си направим среща

  • 13 376
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Да бе , Мими , ама по 3 пъти на ден пюрета не може , пък и аз съм една придирчива  ooooh! , не е за разправяне.Ама съм го измислила де , няма страшно.

# 76
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Били,сподели какво си измислила,че и на мен ми трябват идейки  Hug

# 77
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Ами Краси , не е кой знае какво , готвя и замразявам на порции.Като беше по-малък варих зеленчуци , пасирах и замразявах във формички за лед , после в пликчета и във фризера , дори още имам такива , за събота и неделя.А сега му правя супи и ги замразявам в бурканчета от пюрета.В началото на май бяхме в Триград за 4 дена / това му беше първата почивка / и си взех така замразена манджа , сутрин му правих попара , следобед каша и вечер и през нощта мляко.
Сега вече вечеря супа и трябва да му приготвя за морето , сутрин пак ще яде попара , на обяд пюре , след обед кисело мляко с плод и така.
Не казвам , че това е най-добрия начин , но си е моя , знам какво съм сложила и знам , че имам готова манджа , защото Тедо огладнява изведнъж и ако не съм готова с яденето става страшно.Пък и аз трябва да имам план , иначе се побърквам , какво да ме правиш ... характер  Embarassed.Ето , ще ходим на море след 20 дена , ама аз вече съм купила всичко необходимо , обичам да се подготвям от рано , да няма изненади , кукувица ...

# 78
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
billie не се притеснявай, по важното е да пие минерална вода,и по възможност да не гълта от морската на плажа.Ние вече 3г.ще ходим на море с малката.И винаги последният ден се започва едно повръщане, дори за пръв път като бяхме имаше и разстройство.

# 79
  • Мнения: 398
Добро утро мацки.Влизам да ви кажа дълго чао, че заминаваме за Плевен на сватба.Ще се четем чак към понеделник-вторник.Много слънчеви дни и да ви слушкат дечицата.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 80
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
здравейте момичета  bouquetнека и аз да се запиша в темата.започнах нова работа и затова не смогвам да пиша.довечера като се прибера ще се включа пак.

# 81
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте момичета, как сте?Вече си резервирахме за Ахтопол и съм много щастлива.На 4юли тръгваме.Приятен ден на всички.

# 82
  • Мнения: 1 289
Елица,приятно прекарване на сватбата и после искаме фотоси  Mr. Green

mama moni , ха честито.Лека работа и тежки пари-както се казва.Дано си доволна.   bouquet

сладката мими браво на вас,че сте успяли.  Hug

Аз днес мисля,че видях Красито,ама не съм сигурна дали беше тя и дали мепозна,де.Беше горе на "Черния Петър"(едно време така се казваше) и правеше мохабет по телефона,аз й махнах,но...

И със Софито се видяхме както всеки ден... Joy

# 83
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Олее,Мимии  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed знаех си,че си ти,но не бях сигурна.И като махна,помислих,че махаш на някой зад мен и започнах да се оглеждам.Ако беше без очила щях да съм сигурна,че си ти  Embarassed После като взех да се оглеждам,че нямаше никой зад мен се усетих,че си била ти....Другия път ще знам Hug Hug Hug  Embarassed Embarassedнаправо ми стана неудобно  Embarassed Embarassed

# 84
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
сладка мими ние миналата година бяхме в ахтопол.градчето е малко,но доста пренаселено.плажа е хубав,но наистина  на връщане се катериш.цените бяха напълно нормални за нашето черноморие.има и паркче с малка детска площатка от соцвремената.не знам на мен лично не ми хареса особено там,но може би защото кики беше болна през цялото време и аз нямах възможност да се насладя на почивката.тази година мислим да сме в китен или созопол,дано да ни огреее.
мимиработата е даже прекалена лека,но парите са направо смешни.но засега ще съм там,пък на есен като преместя кики в нашата градина ,ще му мисля за нова работа.

# 85
  • Мнения: 1 289
мими работата е даже прекалена лека,но парите са направо смешни.но засега ще съм там,пък на есен като преместя кики в нашата градина ,ще му мисля за нова работа.

Aбе то винаги едното е за сметка на другото...за съжаление... ooooh!

Олее,Мимии  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed знаех си,че си ти,но не бях сигурна.И като махна,помислих,че махаш на някой зад мен и започнах да се оглеждам.Ако беше без очила щях да съм сигурна,че си ти  Embarassed После като взех да се оглеждам,че нямаше никой зад мен се усетих,че си била ти....Другия път ще знам Hug Hug Hug  Embarassed Embarassedнаправо ми стана неудобно  Embarassed Embarassed

Сетих се аз,че не се доразбрахме нещо,ама не е фатално...Време бол... Hug

# 86
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Мими,другия път направо идваш до мен, то и днес трябваше като ме видя колко се бях отнесла  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 681
Оооо мацки  Hug
Давайте идеи за филми,че с мъж в командировка съм на кино вълна  Tired
Мими,видяхме се ти намаза ли с кафенце,аааааа?Виж Тошко как послушно заспа  Naughty
Мама Мони  Hug Честита ти нова работа   bouquet Поне ще ти минава времето.Като имаш време пиши как си,еййй ще ти забравим физиономията бе  Rolling Eyes
Дани,радвам се,че уредихте въпроса с морето  Peace Дано си изкарате супер и да останете доволни  Party Вие кои ще сте?Сигурно голяма група пак  Crazy
Ели,да си изкаратесупер и да се забавляваш много.И после да покажеш снимки на теб и сладкото коремче  Heart Eyes
Краси ей днес наваля ли те?  Rolling Eyes Ние се прибрахме,уффф тъпо време.Я кажи какво накупи от Арбор,бързо дай  Rolling Eyesтчет пред строя  Naughty И на мен какво ми купи?  Crossing Arms А бейлисче кога ще пием  newsm78 В понеделник ли? Ще има да ме черпиш тиииии,ще видиш  bowuu  Hug

# 88
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Софффффффффи, познай какво ти купих  doh hahaha иначе аз взех само 1 накрайник мек за чашката.
А пък за бейлисчето-нямаш никаква грижа-само да имам повод  Peace аз съм ти обещала  bowuu няма мърдане  newsm78,само всичко да е ок  Praynig Praynig Praynigама.... А иначе не ме наваля.Киро ме взе,стигнах до Молинарито ,и точно си влезнах у нас и закапа  Peace А вие къде бяхте?
Ехх,как ми се ходи и на мен на сватба...Ели,да си изкарате много хубаво и да си пазиш коремчето,че аз като бях бременна бяхме на 5 сватби и ела да видиш сега Анито какво шило е и само скача,подскача (както в корема  Embarassed#Crazy
Кифф,стига с тия филмиииии  Naughty

# 89
  • Мнения: 1 289
Софи,последн отчасти гледах "Златна възможност" с Матю Маконъхи и Кейт Хъдзън и беше много готин.А за кафето... Embarassed таман седнахме ,поръчахме и ..изненада-Тошко се събуди...Ама обикалях да му купя сандалки и ни наваля едно хубаво дъжд...Само мен,де,щото той беше с дъждобран,ама само си подаваше ръчичката да му се мокри...

Общи условия

Активация на акаунт