Раз, два, три, на есен ще съм ученик, нали! (набор 2001)

  • 17 847
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Отивам да си почивам,днес ми е скапан ден,чувствам се ужасно уморена. Cry

# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 993
Здравейте и от мен!
Ние сме на тема ролери вече."Средно" колело - догодина.
Дива Орхидея, радвам се, че си по-добре Hug
Сани - много хубави дечица!
LennyhПодписах, пък и съм лично засегната от кучешкия проблем Crossing Arms Ники на 5 беше ухапан от доберман #Crazy , отърва се със драскотини, но и досега го е страх от кучета.
asti Симпатяга е Криси!
Какво стана със срещата?

# 63
  • Хасково
  • Мнения: 726
Даите идеи за карнавален костюм...ако може с подръчни средства. Другата седмица в училище организират за предучилищните групи и първи клас, сина ми много се вълнува, а аз изобщо нямам идея с какво да го пременя.

# 64
  • София
  • Мнения: 993
Разгледай тези сайтове, може нещо да ти дойде като идея от тях!Успех!
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=662&section … d=11&id=00001
http://www.clicket.com/kidscostumes/default.asp
http://www.shindigz.com/

# 65
  • Мнения: 3 886
Запис и от нас  Wink

Снощи Василена ми сервира, че не иска да ходи повече на английски / а тя сама ме накара да я запиша/. Доводът й беше, че госпожата ги карала да запомнят думите от първия път / казвала думата и ги кара да повтарят/.
И кристиян не иска при него проблема е че бързо ги запаметява и се ядосва че го карат да повтаря

# 66
  • София,
  • Мнения: 4 267

Наистина е голям сладур, ама той да не е манекен към някоя агенция и ми се струва, че и сега го дават в реклами по телевизията само, че в момента не се сещам в коя точно беше  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 8 940
Asti, страхотен сладур е Криси, а рекламата ми беше любима и не само на мен!  bouquet

# 68
Здравейте, много се радвам за темата, защото дъщеря ми е набор 2001 и наесен ще е ученичка. Живеем в София и сме се спрели на няколко училища- 73-то СОУ, 2-ро СОУ и 142-ро СОУ.
Много бих се радвала ако някой сподели мнение за тези училища или други....

# 69
  • Мнения: 359
Здравейте, много се радвам за темата, защото дъщеря ми е набор 2001 и наесен ще е ученичка. Живеем в София и сме се спрели на няколко училища- 73-то СОУ, 2-ро СОУ и 142-ро СОУ.
Много бих се радвала ако някой сподели мнение за тези училища или други....
Здравей, Ренка! Децата на мои познати учат в 73-то (нали то беше с немски) и са супер доволни.Въобще то се води "елитно училище" и доколкото знам истерията около него е доста голяма. Имаме близки и във 2-ро. Отначало бяха доволни, сега нещо мрънкат, че не било толкова добре. Освен това там май не се учи език толкова интензивно колкото в 73. А кое беше 142? Познато ми е, мисля, че и за него ще мога да ти кажа нещо.

НЯКОЙ ЗА 20-ТО?!?!

# 70
  • Мнения: 200
Много Ви благодаря ,че ни включихте и нас на първа страничка.Радвам се ,че сте харесвали рекламата и мерси за хубавите думи.Подписах петицията ,не защото сам засегната пряко,но смятам за безумие да има толкова безпризорни кучета и държавата да не прави нищо.А най-ме е яд ,че има организаций които да ги защитават,а няма такива която да защитават децата ни от тях.
Dundurela-в тая на Офис 1

# 71
  • Мнения: 642
Момичета, родителската среща за желаещите да са първокласници в 51-во е в сряда, много се вълнувам.

ще споделиш после как е минало ,нали Simple Smile

Ъф корс! Grinning 
Освен това искам да запиша Емо на уроци по ударни инструменти - страшно ритмичен е и музикален. В момента избирам при кого да го запиша.

# 72
  • Мнения: 601
Здравейте, много се радвам за темата, защото дъщеря ми е набор 2001 и наесен ще е ученичка. Живеем в София и сме се спрели на няколко училища- 73-то СОУ, 2-ро СОУ и 142-ро СОУ.
Много бих се радвала ако някой сподели мнение за тези училища или други....
Здравей,
твърдо ЗА 73-то. За 2-ро (в което съм учила 4 години), за съжаление към днешна дата мога да кажа, че въобще не е това, което беше. Сегашната директорка явно хич я няма. За 142 -ро нямам много точно инфо, но като цяло винаги е било средна ръка у-ще. На новодошлите - Привет  Grinning!

# 73
  • София,
  • Мнения: 4 267
Dundurela-в тая на Офис 1

Абе аз си знаех, че съм го гледала и в други реклами!  Hug Много ти е хубаво момчето, да ти е живо и здраво и само да те радва!  Hug Избрахте ли си училище вече или още се колебаете, че на нас това тук ни е болната тема.

А пък това отвратително време днес  Crossing Arms направо ме потиска, а и бебето е кисело та не ме оставя намира, добре че баткото е на градина все още. Ама нещо то онзи ден се оплаква, че го наболява гърло, дано не се разболее пак, че отиде ще разболее и малката и пак ще ме подлудят в къщи и двамата!  #Cussing out Ей аман от тези болести #Cussing out

# 74
  • Мнения: 2 829
момичета--Меги нещо се губи Thinking
не съм я засичала в темата

Общи условия

Активация на акаунт