Раз, два, три, на есен ще съм ученик, нали! (набор 2001)

  • 17 865
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Здравейте мацки,

 Нещо не пишете напоследък,съвсем се изгубихте. newsm78
 Зимата ни изненада,върна се обратно. Mr. Green

# 76
Здравйте- Флеа и Котково.

Мерси за информацията. Ше се "борим" за 73-то  Sunglasses
За 20-то- занам че е добро, също се води от елитните. Но според мен е на такова натоварено място, особнно ако трябва детето да се кара и взема, малко сложно става.
 142-ро е зад 6-то РПУ....май наистина е посредствено.. newsm78

# 77
  • Мнения: 48 172
моята щерка- щурка се завърна от екскурзията и е доволна
май имам някои забележки, като например че са били по 3 деца на една спалня, ама за толкова пари- толкоз
важното е че не е ревала, изкарала си е е супер, много емоции и така
ако иска, лятото ще я пусна на лагер на морето за 10 дни

# 78
  • Мнения: 200
Здравейте,
ние си избрахме 143 у-ще-то в нашия район е май най-доброто ,но за съжаление сме 145 номер от 100 приемащи деца.Подала сам молба на 04.02.2008,в същия ден в който се мъчих да запиша и малката на ясла-неуспешно под  номер 79.
Баткото днес го взех с 39 температура на обяд от градината и сега се чудя как ще опазя малката.Баби желаещи да гледат внуци нещо няма,та започвам Оксилукокцинум на малката-дано не се разболе.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 614
И ние подадохме там молба и сме 167 ми номер ooooh! но на майка ми нищо не са и казали,че има вероятност да не го приемат,даже са и дали две дати за родителска среща newsm78 Ние се бяхме насочили към 95то,но сега май не съм вече толкова сигурна.Голям съм шемет,те децата скоро ще тръгнат на у-ще,а аз още не съм решила къде да учи EmbarassedА баткото и той е 5ти ден с Т,а от тази вечер и малчо се включи с 38,9

# 80
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
И ние сме в болните. Кака+бебе. Не са вдигали темп., но за малката ми е жал-прави серии от кашлици и повръща от зор. Пречи й да спи. Каката се държи, свикнала е  Sad

# 81
  • Мнения: 200
 liani -кога е родителската среща?
В 95 комшйката ми е учителка и не ми го препорачва-то кара май-само на стара слава.

# 82
  • Мнения: 2 829
renkaDR--наплива за 73 е същия като при 20 Sad

: liani--дано бързичко да се оправят дечицата Praynig

Габи пък за 3 път ходи на англ езк в училището и е много щастлива ,с такъв ентусиасъм се подготвя 3 дни по-рано  Laughing Laughing

иначе за сега слава богу са здрави и тя и батко й

# 83
  • София
  • Мнения: 3 614
asti,сподели малко повече за 95то,моля,защото мъжа ми е бивш техен възпитаник и той настоява за там,пък и ми е малко по-удобно за водене и прибиране.Иначе родителските срещи  за 143то са на 21 май-18,30ч и 10ти септември-18,30ч.

# 84
  • Мнения: 448
Виждам, че някои от вас са подали документи, даже ще ходят и на род. среща.Защо тогава в нашето у-ще(88-мо) записването започва на 4.04, а род. среща ще има края на лятото доколкото разбрах?Аз ли нещо не съм разбрала правилно или във всяко у-ще е различно?
Май утре пак ще ходя да проверя Confused

# 85
  • sofia
  • Мнения: 249
Виждам, че някои от вас са подали документи, даже ще ходят и на род. среща.Защо тогава в нашето у-ще(88-мо) записването започва на 4.04, а род. среща ще има края на лятото доколкото разбрах?Аз ли нещо не съм разбрала правилно или във всяко у-ще е различно?
Май утре пак ще ходя да проверя Confused
всяко училище е с различни дати и срокове.Когато записвах каката ходих края на май,сега малката я записах още април месец.

# 86
  • Мнения: 7 263
Минавам да ви нагледам  Hug
Много болни душици има - да оздравяват по-бързо милинките.
От няколко дни правим опити да четем с Лъчи, буквара на Боби от 1-ви клас.
Сравнително се справя с тези първите страници с най-простичките изречение от сорта на
Мими има кукла.
Наско пише.
и т.н.
Обнадеждаващо е поне за мен, защото големия не беше на това ниво по това време преди първи клас. В неделя пак ще четем повечко и ще се опитваме да се упражняваме.
Върти ли ви предстартовата треска вече  Wink Wink Wink

# 87
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
....
Върти ли ви предстартовата треска вече  Wink Wink Wink

Честно казано-не. Все едно не ни чака тръгване на у-ще. Мисля си, че има време, ама май не е много.

# 88
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Абе,тресе ме треската,дали ще успея да я запиша.
 Имам 2 удобни за мен училища и за беля и двете се водят елитни. ooooh!

# 89
  • Мнения: 7 263
Абе,тресе ме треската,дали ще успея да я запиша.
 Имам 2 удобни за мен училища и за беля и двете се водят елитни. ooooh!
Това само по себе си си е драма. Дано извадите късмет. Миналата година като подавах на Лъчи документите в Шилера - директорката не ми даде никакви надежди. Аз го записах ей така на инат дето се вика - то пък взе че стана. Така че дерзай!

Общи условия

Активация на акаунт