Удължаване на косата- 6

  • 26 343
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 312
ЧервеноВинце, много зависи от самата коса.Ако са гъсти тресите може и 3 да стигнат,обаче ако не са,може да се сложат 5,6,7,8.в момента моя позната е с 9  #Crazy.Ужас.
Иначе капсите,могат да се използват и за треси и за кичури.Ако са за треси,тресите не се шият за косата,а на няколко места се слагат капсички.Ако е на кичури всеки кичур е на самостоятелна капсичка.Предполагам,че момичето има предвид че ще е на треси с капси.Ако говори за кичури,аз не го препоръчвам, по много причини,ама сега няма смисъл да обяснявам,ако каже че иска с така,тогава ще се включа,или пък ако някой друг се интересува.
Момичета имам предвид треси с капси Heart Eyes така мисля но не съм запозната достатъчно и утре  ще отида до няколко салона и вече каквото ми предложат и на мен да ми хареса.Ще пиша пак,а и изкажете вашето мнение Hug Hug

# 226
  • Мнения: 4 435
ANIKA81 Няма нищо лошо за метода.Значи ти искаш косичка,която да си е все на теб,не да махаш,нали така?Просто на местенца ще ти сложат капси,вместо да шият,или пък ще бъде комбинирано,и шиене и капси.

# 227
  • Мнения: 3 674
Олее Славче..9 реда... Shocked  Ами туй чудо не тежи ли...  ooooh!

Иля...колко излиза като цена всичко. Имам в предвид 6 реда +и  цената за поставянето им?  newsm78


# 228
  • Мнения: 4 435
Винце, не й тежи защото са й редки.То ако бяха гъсти нямаше да е с толкова,де.Твоята косичка дойде ли?

# 229
  • Мнения: 1 312
ANIKA81 Няма нищо лошо за метода.Значи ти искаш косичка,която да си е все на теб,не да махаш,нали така?Просто на местенца ще ти сложат капси,вместо да шият,или пък ще бъде комбинирано,и шиене и капси.
Slav4e_Av4e май така искам Thinking косичка дето да си е все на мен,вие каква ще ми препоръчате от кой метод сте най доволни момичета Hug

# 230
  • Мнения: 4 435
ANIKA81 Няма нищо лошо за метода.Значи ти искаш косичка,която да си е все на теб,не да махаш,нали така?Просто на местенца ще ти сложат капси,вместо да шият,или пък ще бъде комбинирано,и шиене и капси.
Slav4e_Av4e май така искам Thinking косичка дето да си е все на мен,вие каква ще ми препоръчате от кой метод сте най доволни момичета Hug

Аз по принцип съм за коса,която постоянно да е на главата (без значение дали редове или кичури),а не с щипки.Но всеки сам си преценя за него.

# 231
  • Мнения: 3 674
Винце, не й тежи защото са й редки.То ако бяха гъсти нямаше да е с толкова,де.Твоята косичка дойде ли?
Не е дошла моята косичка...Чакам я!  Rolling Eyes Много странно, че толкова се бави...а идва от Англия.  newsm78

Да кажеш, че идва от Азия или Щатите, тогава не бих се чудела защо се бави. Ама е тук в Европата... newsm78

# 232
  • София
  • Мнения: 7 859

Иля...колко излиза като цена всичко. Имам в предвид 6 реда +и  цената за поставянето им?  newsm78[/b]


ЧервеноВинце, вече не ги знам цените, отккато си я сложих аз ги вдигнаха.  Confused

# 233
  • София
  • Мнения: 941
Момичета,аз да попитам... Rolling Eyes Не трябва ли единият ред на удължената коса да е по-къс от другите,за да се слеят със собствената?Примерно,ако удължената е някъде 20-25 см по-дълга от собствената.Имам чувството,че много ще бие на очи, че е удължавана. newsm78 Някъде бях чела,че е по-добре единият ред да е по-къс с 5 см поне от другите.А във форума не съм чела някоя от вас да е взимала различни дължини треси. Rolling Eyes Извинявам се,ако е тъпичък въпроса,ама ми е любопитно. Blush  bouquet

# 234
  • Мнения: 4 435
Момичета,аз да попитам... Rolling Eyes Не трябва ли единият ред на удължената коса да е по-къс от другите,за да се слеят със собствената?Примерно,ако удължената е някъде 20-25 см по-дълга от собствената.Имам чувството,че много ще бие на очи, че е удължавана. newsm78 Някъде бях чела,че е по-добре единият ред да е по-къс с 5 см поне от другите.А във форума не съм чела някоя от вас да е взимала различни дължини треси. Rolling Eyes Извинявам се,ако е тъпичък въпроса,ама ми е любопитно. Blush  bouquet


Моята и на Джоли са така,имаме кичури с различни дължина,най-дългата е 50см,другите са по 40 и по 30,за да седи косата на пластове и да се слива по-добре.

# 235
  • Мнения: 1 885
И аз имам различни дължини от 50, 55 и 60 см.

# 236
  • София
  • Мнения: 941
Аха, благодаря ви!Значи и аз така ще си взема моята, на различни дължини.  bouquet

# 237
  • София
  • Мнения: 941
И аз имам различни дължини от 50, 55 и 60 см.

Тони, колко си висока?Аз също исках 60 см косичка, ама мацките в салона казаха,че за височината ми няма изобщо да отива.А и нямали къдрава 60см..Та незнам височината ли беше проблема Whistling Но вярно,като се замисля, на височина 166 см коса 60 см....  newsm78Та в крайна сметка се спрях  на 50, най-дългата треса.

# 238
  • Мнения: 4 435
Ориентирай се спрямо твойта.Примерно при мен и при джоли,дължината на естествените ни коси бещше доста къса,моята си беше точно до под ушите,защото е хубаво да има и 30см примерно.Но ако ти е дълга,както на Тони примерно нямаш нужда от толкова къси.

# 239
  • София
  • Мнения: 7 859
Моята е от две коси- два различни цвята и с различни дължини 55 и 60 см.

Общи условия

Активация на акаунт