Удължаване на косата- 6

  • 26 291
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 487

Иска регистрация!Ако се регистрирам дали ще се видят снимките? newsm78


djolii , Иля ние не ви ли стигаме? Mr. Green Hug

Вие сте ми най-истинските приятелки от всички които познавам на живо! Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 41
http://www.snimka.bg/profile.php

tuk ima predi i sled
ako iska parola za parviq e - 12345
a za vtoriq - 1234

# 78
# 79
  • Мнения: 41
greshka
ot linkovete
za parviq parolata e 1234
a za vtoriq 12345
 

# 80
  • Мнения: 487

Отпред ти е супер мила,но отзад според мен трябва да я оформиш малко,стои отрязана! Hug

# 81
  • Мнения: 4 435

Отпред ти е супер мила,но отзад според мен трябва да я оформиш малко,стои отрязана! Hug

На 100% съгласна с Джоли.Мисля,че трябва твоята да се изтъни добре,за да се слеят и отдолу малко да се пооформи.Но твоята задължително трябва да мине едно филиране. Wink

# 82
  • Мнения: 226
И аз така смятам. Моята (истинската) също стоеше така и като се филира и изтъни в краищата се сля перфектно. А за отдолу ако искаш пак да ти е на черта просто помоли фризьорката ти да я пикира. За да стои малко по рехаво и пак сравнително равно  Hug

# 83
  • Мнения: 7 723

Отпред ти е супер мила,но отзад според мен трябва да я оформиш малко,стои отрязана! Hug

На 100% съгласна с Джоли.Мисля,че трябва твоята да се изтъни добре,за да се слеят и отдолу малко да се пооформи.Но твоята задължително трябва да мине едно филиране. Wink
Пък аз смятам, че по- добре да се филира само "допълнителната" коса.
Твойта си е достатъчно филирана Wink Hug

# 84
  • Мнения: 75
Моята приятелка се опита да ме спре да да си сложа коса и после като видя ефекта и почна да ми говори че не съм се изсушила добре,ако отида на фризьор не ме бил направил добре,спря да излиза с мен на кафе,неще да ходиме никъде заедно! Grinning Накрая взе да настройва мои познати против мен и вече я отрязах напълно,то бива завист бива,ама то си стана направо злоба! Twisted Evil
И вече реших да имам само приятелки дългокоски! Mr. Green
с удоволствие ще пия кафе с теб Hug

# 85
  • Мнения: 4 435

Отпред ти е супер мила,но отзад според мен трябва да я оформиш малко,стои отрязана! Hug

На 100% съгласна с Джоли.Мисля,че трябва твоята да се изтъни добре,за да се слеят и отдолу малко да се пооформи.Но твоята задължително трябва да мине едно филиране. Wink
Пък аз смятам, че по- добре да се филира само "допълнителната" коса.
Твойта си е достатъчно филирана Wink Hug

Аз смятам,че прекалено много си личи докъде е нейната и откъде започва другата.Наистина не се слива добре. Peace

# 86
  • Мнения: 75
моля някоя дългокоска да ми помогне да си сложа аватар Cryнемога нещо Cry Cry

# 87
  • Мнения: 4 618
здравейте момичета,
днес за първи път влизам в темата и вече 2 часа  чета в старите теми , но нищо не разбрах Embarassed
аз изобщо не съм наясно с този процес с удължаването  , а искам да съм информирана преди да го направя
съвсем се обърках от многото методи и марки коси, никъде не видях да се  препоръчват салони     
     във варна - това е първото което ме интересува?
      моята коса е много тънка , доста рядка и склонна към омазняване
нищо не я правя  , дори не я боядисвам  само я суша , мямам никакво време за ролки и преса , нито за маски
- черна е
подходящо ли е за мен нещо като удължаване и сгъстяване с кичури - те как се слагат и после как се поддържат?
не искам да слагам редове със  щипки , които да се налага да свалям
какво да избера , за да не се налага ежедневна поддръжка
, косата да стои добре и после като ги сваля да си ми е същата?

# 88
  • Мнения: 4 435
yasmina ако си чела предишните теми,там има споменати салони за София. Но всяка една удължена коса иска много грижи.Няма вариант в който просто да станеш сутрин и тя да е оформена от самосебе си.Изискват се грижи,така че помисли преди това дали ще се справиш,виждам,че нямаш време за преси,маши,дори маски.Имай предвид и че дори сушенето да една такава коса отнема доста време.

# 89
  • Мнения: 1 885
За засилване мнението на Славчето бих казала, че ако си с удължена коса, трябва да се грижиш 2 пъти повече.
Докато си само с твоята си коса, 1 бед хер дей не е най-страшното на света, но с удължената коса изглежда двойно по-зле. Не трябва да допускаш да ти се омазнява прекометно например, защото удължената не се омазнява и седи все едно отгоре ти е на клечки, а отдолу суха( Скоро дойде една такава девойка в офиса)
И още самото оформяне е задължително ако искаш да не си личи, че е различна. Който казва, че излиза от банята и се изсушава набързо само със сешоар и после си закача клипсовете (ако е по този метод), значи най-вероятно лъже.

Общи условия

Активация на акаунт