Удължаване на косата- 6

  • 26 388
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 723

Отпред ти е супер мила,но отзад според мен трябва да я оформиш малко,стои отрязана! Hug

На 100% съгласна с Джоли.Мисля,че трябва твоята да се изтъни добре,за да се слеят и отдолу малко да се пооформи.Но твоята задължително трябва да мине едно филиране. Wink
Пък аз смятам, че по- добре да се филира само "допълнителната" коса.
Твойта си е достатъчно филирана Wink Hug

Аз смятам,че прекалено много си личи докъде е нейната и откъде започва другата.Наистина не се слива добре. Peace
Точно за това трябва да офъка само допълнителната-
ще се слее по- добре Wink Peace

# 91
  • Мнения: 4 435

Отпред ти е супер мила,но отзад според мен трябва да я оформиш малко,стои отрязана! Hug

На 100% съгласна с Джоли.Мисля,че трябва твоята да се изтъни добре,за да се слеят и отдолу малко да се пооформи.Но твоята задължително трябва да мине едно филиране. Wink
Пък аз смятам, че по- добре да се филира само "допълнителната" коса.
Твойта си е достатъчно филирана Wink Hug

Аз смятам,че прекалено много си личи докъде е нейната и откъде започва другата.Наистина не се слива добре. Peace
Точно за това трябва да офъка само допълнителната-
ще се слее по- добре Wink Peace

Консенсус няма да има по тоя въпрос. Mr. Green Ако офъка само допълнителната,не виждам каква ще е разликата,освен че няма да е толкова равна отдолу.Но не това ми пречи,а че си личи къде свършва нейната и къде тръгва допълнителната.Аз препоръчвам там да слее пластовете,т.е. да се изтъни нейната.Абе момичето само си решава. Hug

# 92
  • Мнения: 7 723
...Консенсус няма да има по тоя въпрос. Mr. Green Ако офъка само допълнителната,не виждам каква ще е разликата,освен че няма да е толкова равна отдолу.Но не това ми пречи,а че си личи къде свършва нейната и къде тръгва допълнителната.Аз препоръчвам там да слее пластовете,т.е. да се изтъни нейната.Абе момичето само си решава. Hug
Абе, Славче!
Ако си офъка нейната, то още повече ще си личи
до къде е тя и от къде започва чуждата Wink
Нейната ще стане още по- къса... Crazy
Именно заради това трябва да филира чуждата,
като започне от там, дето свършва нейната.
Така най- добре ще се заличи разликата Wink Whistling

# 93
  • Мнения: 487
Моята приятелка се опита да ме спре да да си сложа коса и после като видя ефекта и почна да ми говори че не съм се изсушила добре,ако отида на фризьор не ме бил направил добре,спря да излиза с мен на кафе,неще да ходиме никъде заедно! Grinning Накрая взе да настройва мои познати против мен и вече я отрязах напълно,то бива завист бива,ама то си стана направо злоба! Twisted Evil
И вече реших да имам само приятелки дългокоски! Mr. Green
с удоволствие ще пия кафе с теб Hug


Много ще ми е приятно,мила! Hug

# 94
  • Мнения: 4 435
Ееее сори,ама това са глупости.Как ще офъка сложената коса. ooooh! И не да реже нейната да става по-къса,а да я изтъни.Моля и другите  момичетата да се включат,ако може и Весито,защото съм категорична че съм права,а Руска е в грешка. bowuu

# 95
  • Мнения: 7 723
Ееее сори,ама това са глупости.Как ще офъка сложената коса. ooooh! И не да реже нейната да става по-къса,а да я изтъни.Моля и другите  момичетата да се включат,ако може и Весито,защото съм категорична че съм права,а Руска е в грешка. bowuu
Виж кво, дай да се разбереме. Crossing Arms
 Тук аз съм овена в случая  Whistling
Нейната може би и да има нужда от леееееекичко филиране,
ама зъдължитерно трябва да се филира и допълнителаната,
и то- доста  Whistling
Весииииииии, къде сииииииии??? Whistling Whistling Whistling

# 96
  • Мнения: 4 435
Пък аз съм инатоп магаре.Удължената може да се филира,но за сливането,за което аз говоря,трябва да се филира дооста нейната,защото се вижда колко е по-гъста и плътна от надолу и искам да се слее пък Crossing Arms.Оф,искам емотикон дето тропа с краче като малко дете. Laughing

# 97
  • Мнения: 7 723
Пък аз съм инатоп магаре.Удължената може да се филира,но за сливането,за което аз говоря,трябва да се филира дооста нейната,защото се вижда колко е по-гъста и плътна от надолу и искам да се слее пък Crossing Arms.Оф,искам емотикон дето тропа с краче като малко дете. Laughing
За да не си личи колко нейната е по- гъста
от допълнителната й е нужен просто още един ред.
Няма нужда да си филира нейната- тя пак ще си е гъста Whistling
(емотикон, който обяснява на малкото сърдито дете,
че като порасне ще почне да разбира и от тези неща)   Whistling

# 98
  • Мнения: 487
И от долу има нужда от оформяне и от горе си личи къде е нейната,но незнам как трябва да се направи точно!

# 99
  • Мнения: 7 723
И от долу има нужда от оформяне и от горе си личи къде е нейната,но незнам как трябва да се направи точно!
Аз обаче знам! bowuu Славчето не знае Mr. Green Whistling Joy

# 100
  • Мнения: 4 435
И от долу има нужда от оформяне и от горе си личи къде е нейната,но незнам как трябва да се направи точно!
Аз обаче знам! bowuu Славчето не знае Mr. Green Whistling Joy

Така си мислиш ти. Mr. GreenСлавчето колко коси е видяла и сменила. ooooh! И да се сложи ред,нейната пак ще има нужда от филаж,къъъса е,трябва да се изтъни,да се слее с долната и изобщо няма да се вижда,че има неин плас.Ама аз спирам,защото вече е тъпо да споря,всеки си решава сам за себе си.Смятам,че разбирам достатъчно.

# 101
  • Мнения: 487
И от долу има нужда от оформяне и от горе си личи къде е нейната,но незнам как трябва да се направи точно!
Аз обаче знам! bowuu Славчето не знае Mr. Green Whistling Joy

Славчето е страшна стилистка,така че бих и се доверила! baby_neutral

# 102
момичета,да знаете,че няма нищо по-хубаво от естествената красота

# 103
  • Мнения: 487
момичета,да знаете,че няма нищо по-хубаво от естествената красота

Ние с дългите си косички само я подчертаваме! Mr. Green

# 104
  • Мнения: 7 723
момичета,да знаете,че няма нищо по-хубаво от естествената красота
Е, то тва е ясно. И косите , дето си ги слагаме са естествени Wink

И от долу има нужда от оформяне и от горе си личи къде е нейната,но незнам как трябва да се направи точно!
Аз обаче знам! bowuu Славчето не знае Mr. Green Whistling Joy

Славчето е страшна стилистка,така че бих и се доверила! baby_neutral
Добре де, предавам се Whistling
По- умният отстъпва Mr. Green Joy

Славче, много си сладка, като се връзваш,
а така те заобичвам още повече Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт