ИЗНЕРВЕНИ ЛИ СТЕ ?

  • 7 733
  • 143
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 763
Откакто се появи бебчо и съм по цял ден вкъщи с него, съм много спокойна и щастлива. Работата ме изнервяше и изморяваше много повече.

# 76
  • Мнения: 751
Според мене живота ни е много изнервен,и поради причината,че сме повече с децата си и си го изкарваме на тях. Особенно сега с първокласник вкъщи с тез домашни е някъкъв ад,то детето не е виновно че учителката е дала по 4-5 страници домашно,но ето причина да се изнервя,то бива ли писане по 4-5 часа  Crossing Arms

# 77
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
 Twisted Evil

# 78
  • Мнения: 750
Понякога съм на ръба на истерията. Понякога ми се иска минутка тишина, за да се взема в ръце...Понякога стоя до късно вечер, за да си почивам. Понякога не ми се ляга, защото знам какво ще е на другия ден. Понякога от нерви не мога да оценя смешните моменти. Понякога съм най-спокойната жена.
Все едно аз съм го писала Peace

# 79
  • Мнения: 625
То с едно дете е трудно,а камо ли с две.Мисля,че всяка от нас(която се грижи основно сама за дете/деца и домакинство) е малко или много изнервена.Имам позната,която е поверила грижите около детето на майка си и свекърва си ,а тя самата има доста свободно време за да бъде винаги с прическа и маникюр и никога не е изнервена Wink

# 80
  • Мнения: 728
по някой път направо ми иде да се махна и повече да не се връщам.. но няма как.
Не ме е яд, че аз се грижа за всичко и нямам и секунда за себе си (от 1 седмица не мога да намеря време да си обръсна краката... за епилатор да не говорим), яд ме е че грижите ми са неоценени. И по някой път когато съм капнала и се моля само за 1 час дрямка, а мъжа ми каже: Е че защо да ми гладиш дънките? или Няма ли да готвиш нещо? направо ми иде да го удуша.
Това с истерията по някога важи и за мене, въпреки че се стремя да се въздържам

# 81
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Баткото 2 месец е вкъщи в градината правят ремонт. И ми иде  Banghead

# 82
  • Мнения: 2 910
Стоенето вкъщи ми действа много изнервящо и подтискащо, а ми се струва, че тепърва тези чувства ще се подсилват.

# 83
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Изтрещяла съм и аз вече...
По цял ден сама с малката, а моят като си дойде от работа му я връчвам веднагически, но той явно няма подход нещо и детето много реве при него та аз пак я взимам като я чуя, че реве. Отделно тя спи по 15-20 мин. което е крайно недостатъчно за да посвърша каквато и да е работа и като резултат напоследък е доста  разхвърляно в къщи и ядем все нещо на скара, защото няма време за манджи Tired

# 84
  • Мнения: 3 016
Аз се изнервям, но на моменти  . Гледам да съм спокойна ,но  много често не се получава.

# 85
  • Мнения: 1 193
Уф, на мен това ми е нормалното състояние- постоянно изнервена  Mr. Green
Ако съм спокойна, нещо не е наред  Sad Чудя се, как ме търпят мойте  Grinning
Не мога да кажа, че моя не ми помага, или децата ме изнервят, просто аз съм си сбъркана и постоянно си намирам няква дреболия. После, става страшно  Twisted Evil

# 86
  • Мнения: 3 216
Аз сьм много,ама много изнервена #Cussing out Искам да избягам за ден-два далеч от вкьщи,ако ще на някоя пейка ще спя само да се махна за малко.

# 87
  • Мнения: 750
Имало и други значи.... Вече съм по-спокойна, започнах да си мисля, че полудявам.
На моменти не мога да се позная, треса се от нерви.  На ръба на изтощението съм на моменти.Но като няма помощ от никъде, явно е неизбежно Sad

# 88
  • Мнения: 2 757
Определено съм изнервена от недоспиване и бебешки рев. И определено ми е писнало еднообразието покрай домакинска работа и обслужване на бебета. Ама си давам сметка, че каквото и да работя, ще ми писне, освен ако хобито ми не ми е професия.
На теб ти се чудя обаче как успяваш да чистиш и домакинстваш докато бебето е будно. Освен ако нямаш детегледачка разбира се, но не споменаваш за такава. Моите искат нон стоп внимание, и когато съм сама с тях нищо друго не мога да върша

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 3 608
Не само изнервена, а много уморена вече от известно време. Сега ни мъчат зъби и се будим през 2,3 часа вечер. Определено ако си доспивах ще успея да свърша повече и по-качествено домакинските си задължения, ама вече не ми пука особено. Има и един субект- свекърва ми, която ме изнервя допълнително. През ден идва за по час, два, колкото да раздаде "безценните" си съвети и да огледа критично къщата ooooh! Отдавна престанах да обръщам внимание и на това, все пак по цял ден се гледаме сами, Иво и за 15 мин не го оставям сам(веднага заплаква) и пак се оправям някак си. Е пооплаках ви се и аз  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт