И аз изгубих моето бебе

  • 24 002
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 611
Благодаря на всички , знаех че тук за съжаление има такива като мен ... а колко хубаво ще бъде в този подфорум да пишат по-малко майки ...
Хриси за тези 4 дена в болницата не само аз изгубих моето бебе, още на следващата сутрин приеха още едно момиче , по същия начин като мене, в понеделник когато ни изписваха се оказа че е пристигнало едно момиче от Царево отново с мъртво бебе, докато си чакахме болничните се запознахме с едно момиче което все още незнаеше дали бебето и ще оцелее ...

Ужас ,  защо трябва да се случва това....
Толкова мъка , толкова майчини сълзи............
Дано децата ни са на едно по - добро място......

П.п. И пак си мисля , че всичко тръгва от Бургаската болница и ' специалистите " които са там.......
Нима всички тези случаи са случайност.......
Нефертити , когато се чувстваш готова да пишеш и споделяш го прави. На мен именно момичетата и форума ми помогнаха , когато ме болеше най-много. Ние сме тук... Hug

# 16
  • Мнения: 515
 smile3518 Съжелявам мила и оставам без думи за пореден път незнам какво да кажа , знам само че много боли осещам и познавам болката ти и ме яд ,че ням как да ти помогна ..............

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Мила Нефертити, не те познавам, но плаках заедно с много момичета за това, което се е наложило да преживееш.... Cry
Знам, че каквото и да кажа, надали ще намали мъката и болката, от която се раздира душата ти......
Не знам какво да ти кажа, колкото и наивно да ти звучи и може би глупаво в този момент- но горе главата и кураж! Hug
Знам, че след всяка буря изгрява и слънце.....времето няма да те накара да забравиш загубата, нито ще заличи всички спомени и емоции....опитай се да бъдеш силна, колкото и да е трудно..... Силно се моля и надявам по-скоро, отколкото си очаквала- слънчицето да изгрее и за теб и за всяка от нас, минала по този кошмарен път....
Аз самата направих спонтанен аборт миналото лято...бях в 7-8 г.с.  ....в понеделник чухме сърчицето......в сряда вече го бях изхвърлила.......
Знам, че не отговаряше на размерите си....но имах надежда....но в болницата никой не ти обръща внимание.....не искаха дори и на УЗ да ме погледнат, защото не можело " да те гледаме всеки ден на ИЗ!" #2gunfire......

И питам се- защо заради лекарски грешки и недоглеждания трябва да патим ние, пациентите?! Докога ще продължава ситуацията, в която лекарската помощ и внимание, които ще получиш зависят от това колко голяма торба и съдържание им носиш или колко е голяма банкнотата, която ще подадеш.......

Кураж, миличка! Скоро ще бъдем щастливи, знам го! Сигурна съм, че за всеки на този свят- заедно с мъката и нещастието е отредено и много, щастие, много щастие.........
 Hug Hug Hug за теб!
 Flowers Rose Flowers Rose   за нашите ангелчета!

# 18
  • Мнения: 177
Нифертити, много съжалявам за това, което си преживяла. Аз също скоро изгубих своето бебе в 25 г.с. и много ми помагат и ми дават сили майките в този форум. Това, че има хора, които имат живи и здрави бебета, след като са преживяли загуба, трябва да ни дава кураж!!! Знам, че е много трудно, но трябва да продължим напред някак си...
И дано нашите ангелчета почиват в мир  Praynig

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 334
Съжалявам за загубата ти  Cry

# 20
  • Мнения: 1 369
Мила Нефертити, не знам дали можеш да ми повярваш, но откак разбрах за теб, толкова често те мисля... не мога да изкажа каква ярост изпитах, когато ми казаха... Плача с теб, сякаш кошмара от преди година и половина е отново пред мен. Не мога да пиша в момента. Ще събера сили и тогава. Боли ме много. Прегръщам те... бих искала да мога да върна времето и всичко да е един кошмар...

 Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose

# 21
  • Мнения: 1 479
Още една мама сьжалява и те подкрепям!Явно на хора,като нас така ни е писано smile3518

# 22
  • Мнения: 273
МИЛИчКА МНОГО СЬЖАЛЯВАМ ЗА ЗАГУБАТА ТИ.чЕТА И ПЛАчА.МОЛЯ ТЕ ИМАЙ СИЛИ.ЗНАМ,чЕ СТРАДАш И ТИ ИДВА ДА УМРЕш ОТ МЬКА,НО ВЯРВАЙ,чЕ НЯКОЙ ДЕН ПАК щЕ БЬДЕш С ТВОЯТА РОЖБА.МЕН САМО ТОВА МЕ КРЕПИ ДА ПРОДЬЛЖА НАПРЕД.АЗ ВЯРВАМ,чЕ АКО ПАК ЗАБРЕМЕНЕЯ И РОДЯ,ТО МОЕТО АНГЕЛчЕ щЕ СЕ ПРЕРОДИ И ТАКА щЕ СЕ ВЬРНЕ ПРИ МЕН.МОЖЕ ЗА НЯКОЙ ДА ЗВУчИ ГЛУПАВО,НО ЗА МЕН Е ИСТИНСКО.ПРЕГРЬщАМ ТЕ.АКО ИСКАш МОЖЕш ДА МИ ПИшЕш И НА ЛИчНИ.

# 23
  • Мнения: 3 016
Слънчице ,изобщо не е глупаво това което мислиш . Аз също вярвам, че един ден пак ще съм със своето момченце.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 83
Нефертити  Hug

# 25
  • Разград
  • Мнения: 377
Нефертити, много съжалявам миличка!  Hug Прегръщам те силно и се моля за твоето бебче!  Praynig Искам да ти дам малко кураж, макар че знам че е твърде рано. Миличка както виждаш имам лентичка за бременност, но и аз загубих през 2006г. нашите близначета - в седми месец. Не само в Бургас лекарите са некадърни. Аз съм от Разград, но благодарение на Варненските днес аз съм жива и чакам нашето момченце. Всеки ден се моля, то да е добре и да успеем, и знам че ще имам прекрасно бебе, което ще обожавам, а нашите ангелчета естествено че никога няма да забравим, но аз знам че един ден на небето ще гушкам и тях, защото те сигурно искат да ги прегърне мама. Знам, че не мога да те успокоя, но когато ти е най-болно погледни към лентичката ми и си кажи и аз ще имам такава скоро, много скоро. Защото, мили момичета, само това може да ни донесе успокоение - едно бебе в скута на изстрадалата му майчица!

# 26
# 27
 Hug Hug Hug много съжалявам за тебе и за твоето ахгелче, пожелавам ти скоро да забременееш отново

# 28
  • Мнения: 384
Нефертити, много съжелявам!
Аз  загубих бебето си по същия нелеп начин - заради лекарска небрежност. Разбирам болката ти. Знам какво изпитваш и колко голяма е мъката ти. Прегръщам те  Hug и те целувам.   
Пожелавам на теб и на всички мили мами да имат здрави  и щастливи деца и никога да не изпитват това което изпитваме ние. Болката е несравнима! Но знам че ние можем да се справим с нея и да продължим напред. Не се отчаиваи, бъди силна и един ден всичко ще се оправи. smile3518

# 29
 Flowers Rose Flowers Rose  скърбя заедно с тебе и семейството ти. Пожелавам ти скоро да си имаш друго живо и здраво бебенце

Общи условия

Активация на акаунт