ВРАЦА - 11

  • 8 184
  • 276
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 68
Моя бебо си има график в който рита, по обяд повече и вечер като си легна Simple Smile

# 226
  • Мнения: 117
Моя бебок е най активен когато вечер съм легнала по гръб- ама в последно време забелязвам, че когато и да си погаля корема почва да се върти много и да пери ръчички и крачета. Май от малко е гальовно  Grinning

# 227
  • Мнения: 41
и моето се обажда когато съм легнала. А за галенето, в болницата ми казаха да не го галя много често че се учестявали контракциите newsm78 и ни забраниха

# 228
  • Мнения: 117
Чела съм и аз че с галене по корема се предизвиквали контракции, ама не знам защо не искам да повярвам Whistling Приятно ми е като го погаля и то се размърда отвътре Grinning

# 229
  • Мнения: 2 425
И на мен са ми казвали за галенето и контракциите, но това не ме спря. Галех Валя всеки ден, по много пъти  Hug
А докато бях бременна, сънувах че съм родила момченце и съм във влак, а то ме поглежда и ми казва: -Ти не ми трябваш, аз мога да се гледам и сам. И си тръгва.  Joy Все момченце сънувах, а то Момиченце се оказа  Hug

# 230
  • Мнения: 41
Момичета да сте чували за колички на фирма МОнти, има ли някои да е запознат хубави ли са, че си харесах една на ОКС-то

# 231
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мацки, привет!
Искам да ви питам, ако разбира се сте в течение...
Кое от 2-те училища: Хр. Ботев и Благоев (ох, не се сещам дали и сега му е това името, но това, което е до "Развитие") се води пО-елитно? С по-голяма слава е? И наистина се слави с качествено обучение...

Мерси.

# 232
  • Мнения: 909
Училището до Общината се казва"Козма Тричков".Няма да дам мнение ,защото съм пристрастна/учител съм в друго училище/.Зависи какво разбираш под елитно и какви са мотивите за избор на училище.

# 233
  • Мнения: 2 425
Момичета да сте чували за колички на фирма МОнти, има ли някои да е запознат хубави ли са, че си харесах една на ОКС-то
Аз знам за Мони, но съм чувала мнения от рода на:"Обичам си детето и не бих му взела такава количка." Иначе моето мнение е,че не изглеждат здрави. Най-добре потърси с търсачката във форума, но маркирай да търси в заглавията и ще ти излезнат темите, в които се обсъждат  Peace


Козма Тричков си е с много добро име. Аз съм учила в Ботев и не съм доволна от тогавашните учители. Сега може и да е друго.

# 234
  • Мнения: 117
И на мен са ми казвали за галенето и контракциите, но това не ме спря. Галех Валя всеки ден, по много пъти  Hug
А докато бях бременна, сънувах че съм родила момченце и съм във влак, а то ме поглежда и ми казва: -Ти не ми трябваш, аз мога да се гледам и сам. И си тръгва.  Joy Все момченце сънувах, а то Момиченце се оказа  Hug
Joy Joy Joy Мимка, направо ме разби с тоя сън. Аз сънувах просто, че съм в болницата и ми викат да напъвам и после бебето излезе Laughing Не знам момче или момиче беше, ама в съня си усещах, че ме ритка бебо и се чудех как като съм родила още усещам да ме рита newsm78 Абе хормоните си казват думата  hahaha  А сутринта като се събудих първото нещо което направих е да надникна под одеялото да видя дали всичко си е на место  smile3532

# 235
  • Мнения: 2 425
И на мен са ми казвали за галенето и контракциите, но това не ме спря. Галех Валя всеки ден, по много пъти  Hug
А докато бях бременна, сънувах че съм родила момченце и съм във влак, а то ме поглежда и ми казва: -Ти не ми трябваш, аз мога да се гледам и сам. И си тръгва.  Joy Все момченце сънувах, а то Момиченце се оказа  Hug
Joy Joy Joy Мимка, направо ме разби с тоя сън. Аз сънувах просто, че съм в болницата и ми викат да напъвам и после бебето излезе Laughing Не знам момче или момиче беше, ама в съня си усещах, че ме ритка бебо и се чудех как като съм родила още усещам да ме рита newsm78 Абе хормоните си казват думата  hahaha  А сутринта като се събудих първото нещо което направих е да надникна под одеялото да видя дали всичко си е на место  smile3532
hahaha hahaha Учуди ли се че е там  Joy
Аз хващам улиците  Stop

# 236
  • Мнения: 41
Може и Мони да бяха количките, добре изглеждаха ама щом казваш сега ще се разтършувам Thinking

# 237
  • Мнения: 556
_baby приятна разходка 1stroller аз да питам бременните мами,къде ви рита бебето?мен ниско долу в корема и понякога като ритне по-силно и усещам болка newsm78

# 238
  • Мнения: 117
И мен ме рита много ниско долу. Още на феталната морфология докито ми каза, че го нося много ниско долу и така си обяснявам ритничетата, от които ме изправя на нокти. Иначе повече стои от дясната страна- поне там го усещам да стои повече и да поръчква това-онова Laughing Ама май до сега не ми се е случвало така да ме ритне, че да ме заболи Thinking Болката продължителна ли е или за кратко?
Приятна разходка на скитащите wavey

# 239
  • Мнения: 556
кратка е,но не е много приятна,явно и моето е ниско долу.след малко ще си взема душ и после ще ходя в библиотеката,запасите в интернет и учебниците ми се изчерпаха Tired

Общи условия

Активация на акаунт