ВРАЦА - 11

  • 8 185
  • 276
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 117
Ами може бебчо да поритва нещо което да причинява тая болка Thinking Като ходиш на преглед кажи на докито, ама не вярвам да е сериозно, спокойно Hug Като те гледам как си се вдъхновила да пишеш...чак мен почва да ме прихваща Whistling Поне си намерих инфо от къде да пиша и аз моите реферати и ще почвам и аз че то мене си чака ooooh!

# 241
  • Мнения: 556
аз нямаше да си давам зор ако ми трябваше за събота.ще й кажа като отида,но ще е чак на 3 април.

# 242
  • Мнения: 68
При мен ме рита в дясно малко под пъпа,като му слушаха пулса го намериха чак в ляво,но не ме боли като ритне.Някои казват,че има един момент в който можело да боли когато рита бебето не знам.Аз веднъж "подскочих" като ме ритна,беше една вечер докато бях легнала,не че ме болеше,но беше малко по-силничко от обикновенно и ми дойде изненадващо.

# 243
  • Мнения: 68
http://www.beborani.com/ вижте какво ми пратиха в скайпа преди малко,май са от самата фирма понеже скайп името е същото като сайта.

# 244
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Училището до Общината се казва"Козма Тричков".Няма да дам мнение ,защото съм пристрастна/учител съм в друго училище/.Зависи какво разбираш под елитно и какви са мотивите за избор на училище.

gretacvetina, щом си учител ще поразкажеш ли нещо за училищата във Враца и за нивото им на обучение.
Аз, майка ми, баща ми и дори и баба ми сме възпитаници на Козмата, щом сега й е такова името. Но Ботев имам чувството, че сега е много по-напред. И отвън и от вътре, естествено образно казано.
Та сподели, ти какво мислиш и знаеш.
А ако не е тайна, в кое школо учителстваш?

# 245
  • Мнения: 117
Има интересни неща в сайта. Пелената, която взех вчера е такава http://beborani.com/product_info.php?cPath=53&products_id=200 само че е синя.

# 246
  • Мнения: 68
Като пари същото ли е или има разлика.

# 247
  • Мнения: 117
Искам да попитам мамите с опит- какви шишета използвате и какви бихте ми препоръчали да взема? Аз се колебая между http://beborani.com/product_info.php?cPath=44_46&products_id=168 и шишетата на Чико Rolling Eyes  Много ще се радвам ако можете да ми помогнете с мнения и коментари Hug
Като пари същото ли е или има разлика.
Беше 15 лв, ама то като сметнеш доставката- излиза с 2-3 лв отгоре може би. Тази беше в магазина на ОКС.

# 248
  • Мнения: 909
Шани,аз съм завършила "Ботев"но учители са ми били други хора по обясними причини.Не знам какво те интересува точно.За мен е много важно училището да е близо до дома,за да не губим излишно време в транспорт например.Единственото предимството на "Ботев" към момента е това,че му е правен скоро ремонт.На много от училищата също им предстои такъв,включително и на нашето/"Васил Левски"/.За качеството на преподаване не мога да коментирам/не искам/.Имай предвид,че големите училища крият и рискове/наркотици,проблеми с по-големи ученици и др./На скоро имаше такива проблеми с ученички от "Ботев",които бяха изнесени в медийното пространство.Не знам дали живееш във Враца и дали се интересуваш за собствени деца,нито колко са големи,само ще кажа,че качество на преподаване и външен вид на училището са различни критерии.А във всички училища има колеги ,които си вършат добре работата и други,които я претупват.Както е във всички други сфери,затова не би трябвало да се слагат квалификации.
Ако имаш по-конкретни въпроси бих отговорила,стига да съм запозната.  bouquet

# 249
  • Мнения: 583
Искам да попитам мамите с опит- какви шишета използвате и какви бихте ми препоръчали да взема? Аз се колебая между http://beborani.com/product_info.php?cPath=44_46&products_id=168 и шишетата на Чико Rolling Eyes  Много ще се радвам ако можете да ми помогнете с мнения и коментари Hug

Аз ползвам шишета на авент,бертони/май така се произнася/ и камера...и трите са с антиколик ефект и разлика не намирам само в цената,но както казва д-р Спок,коликите са си колики и тяхната сила зависи от организма на бебчо/без да се ангажирам,че го цитирам точно/Май само ни обират паричките за шишенца..още повече ако кърмиш шишета ти трябват само за вода,въпреки че кърмените бебета имат по-малка нужда от вода.

# 250
  • Мнения: 41
litle angels  все пак си кажи на лекаря newsm78 какво ти казаха как е разположено седалищно или главично, моето е седалищни и повече ме рита от двете страни и то понякога едновременно, се едно се опъва Joy Joy Joy
ама болка почуствах само оная вечер и то 1-път ама дали от него или просто бях понастинала че целия ден ме наболяваха бъбреци така и не разбрах понеже както спях и подскочих Sick и си помислих че е то Whistling

# 251
  • Мнения: 583
Шани и аз бих могла да изкажа мнение за почти всички/да не кажа  всички училища във Враца/,но за споменатите от теб бих казала,че във всяко стадо има и мърша..колкото и грозно да звучи,просто учителската професия не е за всеки,аз също съм педагог по професия,въпреки че не работя това и знам,че едно е да го учиш ,друго е да го работиш.Лично аз съм завършила Ботев в профилирана паралелка и когато кандидатствах във ВУЗ спестих от частните уроци,защото наистина подготовката ми бе перфектна,тогава целият випуск влезе да учи висше,без  5-6 човека...но времената се менят . И в Ботев и
Козмата има добри преподаватели ,но има и не добри/ да не използвам думата лоши/...зависи защо питаш ...!

# 252
  • Мнения: 2 425
mi6ence аз започнах с шише на Чико, че беше с помпата за кърма и го ползвах много. После си взех на Нук с биберон във формата на женска гръд и някаква дупка на биберона, но и течеше покрай устата, а шишенцето беше много сладко. В Шейново ни подариха по едно на Нуби, а аз си го ползвам за да си нося резервна вода с него, защото дупката на биберона е безобразно голяма. Добре, че си взех шишета на Авент (бях им хвърлила око още докато бях бременна). Е преродих се с тях  Hug На самия биберон има едно удължение с функцията на клапан, което позволява проникването на въздух в шишето, което е много добре. Бибероните са много удобни за Валя. Тя даже не иска да пие от други. Аз не харесвам шишетата на Камера, защото не си падам много по шарените им картинки. Биберона (залъгалка) също ни е на Авент, хубавото е, че е заоблена по краищата и няма как да я надраска. Като дойде време и за чашка, пак ще и взема на Авент. Много ми харесват продуктите им, а и са производство на Филипс.

# 253
  • Мнения: 117
Мимка, за същото шише на Авент ли говориш, което е на линка? http://beborani.com/product_info.php?cPath=44_46&products_id=168

# 254
  • Мнения: 2 425
Да  Peace същото е. Препоръчвам го  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт