ВРАЦА - 11

  • 8 178
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 117
И аз на тези се бях спряла ама исках да питам някой който го е използвал- доволен, недоволен  Grinning Мерси  Peace

# 256
  • Мнения: 556
какво си правите?аз гледам форт бояр,ама нещо ми е гадно като гледам как бърка в тия делви пълни с разни гадинки Sick

# 257
  • Мнения: 2 425
Аз също го гледам. Много е хубаво, ама да се постегнат българите  Rolling Eyes
Такъв вкусен лучник с кайма направих и ми течат лигите. Сядам да ям и да гледкам  Shocked

# 258
  • Мнения: 41
и аз го гледах но нашите се поизложиха, можеха и по добре

# 259
  • Мнения: 159
И аз съм много доволна от Авент. А нашите супер много се изложиха, направо ни размазаха, дано другите ни отбори да са по-добри Simple Smile

# 260
  • Мнения: 2 425
Ще се молим, но те ако си не можат  Sick

# 261
  • Мнения: 2 425
Добро утро  Flutter
Мога да ви почерпя с един памперс с тортичка  hahaha

# 262
  • Мнения: 117
Добро утро и от мен. Тук в Криводол цяла нощ е валяло. Във Враца как е положението? Иначе си личи вече че е пролет- хладно е, но приятно и цвърчат всякакви врабченца и Фтички  Grinning Много обичам пролетта.  Heart Eyes
Днес ще ходя да си взема шишетата. Мисля, че едно по-малко и едно по-голямо ще ми вършат работа- поне за в началото? Rolling Eyes

# 263
  • Мнения: 556
гуд морнинг Grinning ама че сме ранобудни.тука малко снежец има като погледнах през прозореца

# 264
  • Мнения: 117
Ами аз ставам рано, защото Миро като излиза за работа се разсънвам и аз и 15 мин след като са ми отворени очите почвам да огладнявам адски много  Whistling Та това е главната причина, заради която съм ранобудна  hahaha Между другото- нахраних си охлювите, сготвих ги и ги продадох- за 250 черупки  Party

# 265
  • Мнения: 556
и аз вече се разбуждам лесно когато Ачо излиза за работа Sad а охлювите ми са занемарени от няколко дни,но от утре ще си наваксам Grinning

# 266
  • Мнения: 117
Аз пък рестартирах играта и съм си взела по-луксозен развъдник Mr. Green  Утре ако продам повече ще продължа да играя, иначе не виждам смисъл. А знаеш ли ако има охлюви за прибиране и не ги прибера, утре ще са развалени ли?

# 267
  • Мнения: 556
не знам Sad пробвай и ще се разбере

# 268
  • Мнения: 2 425
Аз съм забравила за охлювите, но днес ще се пробвам и аз.

# 269
  • Мнения: 159
няма да са развалени:)

Общи условия

Активация на акаунт