Мама сладко ЮЛЧЕ си целува, то пък иска да лудува

  • 7 879
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 984
Добре де, Ники не пищи ли като го хапе Ради /и той да се усети/? Аз малко като за кученца мисля  Embarassed , но нали така се начават колко им е силата и се учат кое е позволено....
А пък забравих да се оплача - малкия се буди посред нощ и почва да пълзи на някъде. Баща му вече отказва да спи с нас, защото го е страх да не се завре малкия в него и той да го смачка. Аз пък на няколко пъти го придърпвах от ръба на леглото  ooooh! Май сега ми е по-зле съня отколкото като беше новороден  Rolling Eyes А като го оставя в кошарата се блъска в нея  Sick
mama_magita ЧРД   bouquet Весело изкарване на празника  Hug

# 31
  • Мнения: 9
Прривет,
От нас с Коцето. Добре сме, ама тия дни нещо ме е хванала пролетната умора и вечер заспивам с кокошките и не мога да се добера до лаптопа.
Честито на новото християнче!
Със закъснение - ЧРД на Пешко и на именниците!
ЧРД на mama_magita  bouquet
Марисасав, ето две предложения. На първото бе сватбения ни уикенд, доволна съм, а през май правят намаления, че им се води рожден месец, а за второто чувам много добри отзиви и се опитвам да накарам мъжо да ни заведе там, за да ми се реваншира за пропуснатия спа-уикенд. Имало и бебешки басейн. Peace
http://www.pmk-bg.com/index.php?lng=bg&p=rodopi
http://www.hotelzdravetz.com/

# 32
  • София
  • Мнения: 3 414
Не съм стигала до там да го оставя да го хапе,искам преди това,защото мен много силно ме хапе.

# 33
  • Мнения: 493
Михаела хапе мен най-много и то силно,но съм усетила,че ме хапе,когато я целувам по силно или когато и нащипвам дупето.Тя май малко се поизнервя и все иска да ме захапе за брадата.Баща си никога не е посегнала да го ухапе,само го плюнчи,което май са целувки,но мен ме хапе.
И при нас е голямо въртене вечер в кошарата.Все я намирам наобратно.Много се събужда вечер,много е неспокойна,а когато я взема при мен съня за мен става още по-невъзможен.Голямо въртене,тия зъби дано скоро да излязат.
Мъжа ми купил на Михаела играчка на която се сяда и се бута с крачета.Има на нея телефон и играчки,но на малката краката не и стигат до долу все още.Гледам я дават за 18 месеца.Слагам я  седнала на земята и се заиграва с нея.

# 34
  • Мнения: 521
Гоце, ти ме приби с твоя въпрос. Това е нормално за тази им възраст. За лютото  Joy Но да ти кажа, че хора които хапят химикалки, ядът си ноктите и са пристрастени ПУШАЧИ - не са излезли от т.н. орален стадий в развитието си (Юнг ) Ще разровя дебелите книги, но според мен всяко нещо с времето си - сам ще го преодолее. Надявам се  Thinking
Мен пък ме щипе - особено по гърдите. Като казвам Не - ме гледа много ногло и прави движенията си като на забавен кадър  Mr. Green
Там -там,ако има резултат ще даваш ли малкото разбойниче за отглеждане с цел отслабване???
Мойта маймуна иска да я приспивам вечер - гушкане на възглавничката, галкане по главата, на мен ми пипа косата или си рови в нейната и е отнесла плувката. Почна да спи на една страна и да се отвива  bowuu

# 35
  • Мнения: 616
Добър ден
Честито християнче Тедко .  bouquet
При нас етапа е дране и дърпане на обеци, уши и нос.Още не е започнал да хапе но сигурно ще минем и оттам Пешо го отучих колкото и драстично да звучи като го ухапах аз един два пъти ама той беше по голям и му беше ясно за какво става въпрос а тези бебчовци още приемат всичко на игра и не знам как може да се отучат.

# 36
  • Мнения: 766
Гъсе давам я, но рекламации не приемам  Joy
За щипане, хапане, скубане и други такива разрушителни действия обекта съм само аз  Crazy Не посяга на никой друг Rolling Eyes Ако знаете каква синина си имам на ръката от щипане  ooooh!
И аз съм и много смешна като и се карам  Laughing а като кажа Не, ме гледа, усмихва ми се и пак си посяга  Crossing Arms
Направо лудница Wink
Днес е супер време тук и възнамеряваме да направим една голяма семейна разходка  Laughing
mama_magita Честит Рожден Ден и от мен - с най-хубави пожелания Hug

# 37
  • Мнения: 312
привет Simple Smile

Честит рожден ден, mama_magita!   bouquet

Гери, не сме си избрали, ама вчера всички се изредиха да звънят да честитят, пък аз самият празник си го харесвам. Не и вчера, де, ама тва друга тема.
А за млякото - ще ми се някакси да пропуснем бъркането на АМ и се чудя възможно ли е...

Дундурела, на мен пък терминът ми беше 27.07 и много ми се искаше да го дочакам, ама си родих на 10ти...

А що се отнася до педиатрите и готовите пюрета - предполагам, че и там е като с лекарствата - препоръчват ги щото фирмите-разпространители им дават някакви стимули да го правят. Нашта само за месото каза готово пюре, иначе не е настоявала за другите, а за соковете казваше домашно (не, че съм дала досега, де).

А, ваште пият ли вода и сокчета?

# 38
  • Мнения: 984
Малчо не пие още. Аз уж почнах да  го уча, но има още да се учим  Wink Давам вода само.
А да питам - малките кога може да спят с влазглавница? Малчо много го тегли към моята...

# 39
  • Мнения: 384
За възглавницата казват на годинка.Даже Драганов ме беше посъветвал да сложа възглавница като видя,че детето почва да спи по корем.Тва за него понякога е признак,че има нужда от такава.И Нико харесва моята,но в кошарата някак не намирам подходяща засега,страх ме е да не си я захлюпи,че все се завива през глава.Мисля за дишащата на Чико,но не ги намирам вече.
И Нико много обича да ме захапва за носа и брадата,баща си го скубе и дере рядко,но на сестра си нищо не прави макар,че все са един въз друг.Най-агресивен е с баща си както казах.Според мен до голяма степен го правят и заради нашата реакция след ухапването.Виждат реакция и това им е интересното.Така,че Гоце може да не стигне до брат си.  Joy
Пюретата все пак са си удобство,както и кухнята,все едно си ги завел на пицария.  hahaha
ЧЕСТИТО НА МАМА МЕГИТА! newsm59 Tada

# 40
  • Мнения: 616
Така като дремнах малко видях че съм пропуснала да честитя на Мама Мегита рождения ден  bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте  момичета  Hug
Искам одавна да ви благодаря за това което правите за децата без родители!За това, че винаги се раздавате и намирате начин как да зарадвате и дете в нужда, освен своите собствени!
Тук може да прочетете на кратко за Коледния базар и вашето участие в него  Hug
БЛАГОДАРИМ ВИ!!!

# 42
  • sf
  • Мнения: 10 197
пльос! ние се завърнахме от прованса. Кико вече ходи хванат само за една ръка. надявам се до 2-3 седмици да се пусне сам и да спра да се навеждам  Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 3 414
Айде и от нас едно ДВ!
Бяхме в Южния с Татяна  и Деси,после срешнахме Ника и Таня/Аганка/.
Вики като се освободиш от Кико ела сложи едно рамо за мойте,няма да се навеждаш. Wink

# 44
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте !
Благодаря ви за поздравленията !
mama_magita честит рожден ден   bouquet!
Албума май го отключих , ама не съм много сигурна , ако не съм го отключила - паролата е 123456.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228038
Dundurela, да , в Асеновград живея , кръщенето беше в църквата в която се венчахме "Св.Богородица-Благовещение" , казват и рибната , защото има чешма с риби отпред.Горни Воден вече не е село , а квартал на Асеновград , ама аз май не съм ходила там повече от 1 или 2 пъти.А ти защо тук си решила , да не си родом оттук ?
Там-там, аз за подарък много се чудих , едни казват че трябва , други , че нямало такава традиция и в крайна сметка не купихме , обаче ни стана гадно и сега ще му купим на кръстника по-късно нещо.
И Тедко много се върти в леглото вечер , спи настрани , отвива се , а коронния му номер е да си забие главата в края на кошарата , той спи в преносима и така натиска , че можеш да го погалиш по главата от външния край на кошарата Laughing.Аз го издърпвах по няколко пъти на нощ , обаче се отказах , защото резултат няма.А ако много го дразнят зъбите се буди с рев и тогава единственото спасение е да го вземем при нас , само така се успокоява и заспива , обаче по някое време застава по диагонал - главата му опира в гърба на баща му , а мен ме рита в корема.

Общи условия

Активация на акаунт