Мама сладко ЮЛЧЕ си целува, то пък иска да лудува

  • 7 880
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 910
Честит рожден ден на Рени и на Неимлез(на патерици)!  bouquet
Зоре,честито имотче!
Днес си взех и последния изпит от тази сесия и съм много доволна.
Цвети се е научила да крещи,а кака и и подръжава и все едно си имам две бебета.

# 301
  • Мнения: 140
здравейте и от нас. При нас продължават проблемите, сега пък на Дени пишлето и около него са с много ситни пъпчици като екзема. Иде ми да се застрелям вече.
Зори честито, ще  сме горе долу съседи. Ние строим в Княжево в момента, но много бавно напредваме.

# 302
  • Мнения: 521
 Ani_s , и ние понякога имаме такива и ги мажа с едно лилаво лекарство -Пиоктанин 1% р-р.
Донси, при нас това въртене е по4ти буквално - представи си че плетеш усилено на 2 игли
бояна ми намирисва на ацетон. Днес и дадох сок от портокал. Одобри го, бих казала че вече започва да иска течности и днес на няколко пати иска гърда. #Crazy което е странно за през деня.
Ками, стигнахте ли до доктора?

# 303
  • София
  • Мнения: 114
Привет от нас!

Честит Рожден Ден на Рени!  bouquet
Честити месечинки!  bouquet
 
 

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 22:47 от uva_uva

# 304
  • София,
  • Мнения: 4 267
не знам за коя декларация става дума, понеже не съм прочела по-нагоре, но ако говорите декларацията за изплащане на парично обезщетение за отглеждане на малко дете
по чл. 53 от КСО, то тя  не е свободен текст. Ако искаш пусни ми на ЛС мейл да ти я пратя (ако за това става дума де). има я и на сайта на НОИ, ако решиш да я търсиш сама. Peace
Благодаря, тази декларация си я имам, става въпрос за една друга декларация за поредността на децата, която се подава като приложение заедно с още други документи към делр. за която ти говориш. А по нагоре BOOTY е написала всички необходими документи, които се подават ако искаш да продължиш да си ползваш майчинство до 2 години.
BOOTY, разбрах благодаря ще си ги приготвя и ще ги занеса при работодателя другия месец, че сега поради годишните приключвания са им пламнали главите и да не ги тормозя иначе колежките досега всичко те ми правеха и подаваха и аз нямам представа какво точно се иска сега. Е учим се постоянно те нали постоянно променят всичко, аз иначе съм помощник счетоводител и ги чаткам тия работи, ама отдавна не съм се занимавала та съм поизгубила връзка.

# 305

Общи условия

Активация на акаунт