Мама сладко ЮЛЧЕ си целува, то пък иска да лудува

  • 7 893
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 98
Здравейте! И честито на порасналите бебковци   bouquet
Почерпка от мен, защото днес се сдобихме с мъжа ми с имот след 2-годишно търсене  beer3 cook
Уинксче, тойотата е Ярис. Много съм доволна, това явно е колата за мен - почти не гасна по светофарите и се кара много приятно Simple Smile Остава да се науча да паркирам  Embarassed
Яна, като ти четох поста за това, че не можеш да си домакиня, си мислех, че си личи, че сме родени на една дата  Mr. Green
И аз боледувам цяла седмица, но не съм слагала маска... Засега Саши е добре, дано да не го разболея...  Praynig

# 271
  • София,
  • Мнения: 4 267
Абе тия маски са отврат, аз не мога да я търпя имим чумството че ще се задуша, тия лекари, особено хирурзите как ги търпят по цял ден, че понякога и по опвече, ужас! И аз слагам отвреме навреме като настина, ама тя малката сама ми я сваля, като я гушна и тя я хваща и започва да я дърпа.
Че кво ще има в тоя Бургас , та хукнахте натам
Вярно какво ще правите в Бургас, да дойдем и ние, а  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

zorreto честит Ви нов имот, ама какъв  newsm78 земя, къща, апартамент, а бе каквото и да е да си го ползвоте със здраве и да сте много щастливи. Много е трудно и ние от половин година се оглеждаме за апартамент, даже мъжа ми ходи и на огледи, ама засега само толкова, че то и кредит трябва да се тегли, а аз като съм в майчинство е много трудно да не кажа почти невъзможно. Засега сме на общежитие и поне още две години ще сме тук, но трябва да се купи и жилище, че с тия две деца  Thinking
elpet изпра ли вече в новата пералня и как е?  Laughing

# 272
  • sf
  • Мнения: 10 238
ох тва жилища, кредити-кошмар
точно последния месец от бременността теглихме кредит , голямо тичне падна, ама някои документи ги оправихме по-бързо заради големия ми корем  hahaha  ама ся па и вноски тряя се плащат  Crazy

# 273
  • Мнения: 98
Dundurela, земя е - с идеята да строим къща, но това за момента ще зачака, защото се ошушкахме до стотинка с парцела  Grinning Сега като си помисля колко тичане има около разните разрешителни и т.н., ще видим дали няма да си останем само с идеята за къща...  Mr. Green

# 274
  • Мнения: 384
Зори,честито!Имота си е имот!  Peace
Аз пък никъде не намирам това прословуто меню на Гербер със заешко.Вече месец го издирвам и вече си мисля,че се е изчерпало.  newsm78

# 275
  • София
  • Мнения: 254
Честито, zorreto, успех с къщата, това е супер идея, няма да е лесно, ама пък е за цял живот.

Кая първо каза "ба-ба-ба" - в края на декември, после беше "та-та"," де-де", "не", сега най-новото е съвсем ясно и отчетливо "да". Само в крайна степен на глад и истерия се чува понякога "мам-мам". На мен ми казаха баба ми и леля ми, че ако детето първо каже мама или баба, следващото дете ще е момиче, а ако каже татко или дядо - момче. Това са, разбира се бабини деветини, ама е забавно. Та ние ще си правим женско царсво, както леля ми се изрази - "забрави за мъжко". hahaha

# 276
  • Мнения: 521
Ками,  Hug не си внушавай, но за да се успокоиш отиди
Зоре, а честито - дано на вси4ки ни се случи по една нова придобивка 
И аз изперквам вече с това въртене на китките, но ми казаха познати  че и техните бебета го правели
Хайде до после че ме викат  Hug

# 277
  • Мнения: 312
Яна, няма внос май... и аз днес ходих да купувам и никъде го нямаше тва пюре. А днес Доротея всичко бойкотира, нищо не е яла, а й направих чудничко пюренце на обяд, на мен ми се искаше да го изям, ама тя не. Ей ся й ометох овесената каша, дето цял ден я биберончим...

Че кво ще има в тоя Бургас , та хукнахте натам

изпити Simple Smile

# 278
  • София
  • Мнения: 3 524
вай чак сега виждам- да пиша и тук-
ЧРД на МИМИ (Неймлес)!  bouquet
Много здрава да бъдеш, обичана жена и най-добра мама на малката принцеска!
Hug

Dundurela врътнах 2 пералнички на бърза програма от мерак  Mr. Green пу пу многу е добре! и коки си пада по нея забелязах  Laughing

# 279
  • USA
  • Мнения: 559
Привет и от мен! Тук е почивен ден, защото в неделя е Великден, аз си празнувам нашия де и сега само се радвам на почивката.
Честита месечинка на Дели и рожден ден на Мими!
Честита пералня на Ели и нов имот на Зори!
Абе, само хубави новини да има Simple Smile.

Зори, супер е Яриса. Аз имам Еко, което е американски модел, но е със същият двигател като Яриса - няма грешка. Моята е с автоматични скорости, де  Sunglasses, така че не гасне. Бързо ще и свикнеш и дано да нямаш ядове с външни елементи.

Ками, ще се повторя, но като те чета, все едно за Кристиан си писала. Аз не мисля, че невролога може много да ти каже по въпроса, но сподели после какво е казал.  Hug

# 280
  • Мнения: 384
Честит рожден ден на Мими!   bouquet
Ама Гъсе и вие ли чупите китки?!!!Че тва е индианското име на моя син-Чупи Китки!  Laughing  Joy

# 281
  • sf
  • Мнения: 10 238
нещо съм изпуснала- какво чупене на китки  newsm78

# 282
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Мерси за поздравленията Heart Eyes
Аз съм по- добре, май ще се размина само с хрема Praynig
За маската- наистина е много гадно. Делян непрестанно ми я дърпа и се смее, а за задушаването да не говорим Sick
Мими, честит рожден ден  bouquet
Зори, честита придобивка  bouquet
Сипала съм си половин чашка бяло вино и да ви кажа изпих половината от нея, а се чувствам странно отпусната Crazy Спирам! Naughty

# 283
  • София
  • Мнения: 254
ами то е от загубата на тренинг. аз и от малка чаша бира се позамайвам вече  Embarassed
казах миналия месец на Кая, че догодина ще се скъсам да пия бира и вино (друго много не обичам), а баща ми каза - ами братчето?! е, казах, то ще почака малко =)

# 284
  • Мнения: 329
Честит рожден ден Мими и се появавай по-често тук или в скайп Wink   bouquet
Зори- честито за имота,мъжа ми и той иска много да живеем в къща ,ама засега ни се вижда почти невъзможно,тепърва имаме имаме жилищен кредит да изплащаме  Rolling Eyes Къде е парцела и колко е квадрата ,ако е неудобно не казвай  Laughing Много се радвам за вас,а ти вече определно има за какво да почерпиш  Wink Laughing
Ели - напълно разбирам радостта ти от новата пералня,допреди 2 години имахме Перла ,ама май беше 4, и тя не центруфугираше и аз всичко изтисквах от водата на ръка  Crazy  Hug
Аз скоро не съм гледала за това меню на Гербер ама май миналата седмица го имаше в кварталното бебшко магазинче,утре вероятно ще ходя и до Слатина и ще проверя и там ,ако искаш Янче мога да ти взема няколко бурканчета- ако намеря  Grinning
Силве - успех на изпитите  Hug
Може още утре или в понеделник да заведа Ева при Литвиненко ,,за да се поупокоя малко  Crazy.Може би наистина съм малко пренавита и прекалено притеснена.Май ми идва нанагорно Crazy Дундурела Ева също е недоносена  Peace Ще пиша какво е казал невролога

Общи условия

Активация на акаунт