Мама сладко ЮЛЧЕ си целува, то пък иска да лудува

  • 7 889
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 98
Ками, парцелът е в Горна Баня и 680 квадрата. Както писах вече, от 2 г. търсим - първо почнахме с апартамент, искахме да сменим панелката с ново строителство тухла. Обаче като видяхме какво се предлага и на какви цени, преценихме, че за парите, които ни искат за апартамент, можем спокойно да направим къщичка. И така започна всичко. Първо търсехме къща в строеж, но след като се "опарихме" с една оферта с неизрядни документи, минахме на вариант празен парцел и строителство. Мен идеята да строим много ме плашеше в началото, обаче сега не съм толкова притеснена. В крайна сметка, имаме къде да живеем, за никъде не бързаме, така че каквото стане Simple Smile
Бубе, нормално да те хване от мъничко - особено след като си и болничка (да оздравяваш бързо  Hug). Аз като не кърмя вече, си позволявам да пийвам биричка, макар че е в разрез с идеята ми да отслабвам. Ама като бях в немско, просто нямаше как да не пийвам по един "вайцен" вечер  Mr. Green
По повод отслабването, да се похваля, че свалих 3 кг за последните 2 седмици и сега ми остават още 3-4, за да вляза в норма Simple Smile
И Сашко чупи китки  Peace

# 286
  • USA
  • Мнения: 559
Бубе, и мен ме тръшва от половин чаша вино - направо ми се отпуска тялото, а преди обичах да си посръбвам, както ме майтапи мъжа ми.
Не се тормози с маската. Няма много да спаси положението. Много е вероятно и двамата да го карате, Дели доста по-леко от теб. При вас е хубаво, че кърмиш и в момента му предаваш точните антитела за въпросния вирус. Бързо да се оправяте!
Какво точно е чупенето на китки?
Ние днес кръстосвахме по магазините и аз се отчаях като се видях в 10 огледала. После ходих да тичам  Mr. Green. Има ли някой друг с асиметрия в гърдите от кърменето?

# 287
  • Мнения: 984
Добро утро и честит рожден ден на Рени   bouquet
И на Мими за вчера  Hug
zorreto и на вас честито  Hug
Все такива хубави новини да има...

# 288
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Честито,Зори!Да ви върви по вода с документацията сега.
kami27 аз пък сега разбирам че е недоносена в коя седмица роди?Нали разбра че е доктор а не докторка Литвиненко Hug
Ние обзавеждаме жилището,аз дистанционно,не съм ходила да видя нищо как е станало и няма и да ходя.80% е готово мебелите да се внесат само.

# 289
  • Мнения: 329
добро утро момичета
Ива- ми тя се роди 22 дена преди термин - това май е 37-ма г.с,ама не съм сигурна  Blush.Те я водят недоносена заради килцата-под 2500 се роди(2400).Сега видях че тоз доктор преглежда само в четвъртък ,мислех да отидем при някаква Костова ,пка там която приема днес,ама накрая реших че е по-добре при него ,както препоръчахте и ще чакам до четвъртък  Crazy
Тази нощ Ева пълзя в кошарата насън поне 5 пъти ,аз съм недоспала,мъжа ми има работа и ще се гръмна  TiredОсвен това вчера е яла само тиква с пуешко и мляко цял ден и пак пърди на поразия  Rolling Eyes Непрекъснато е права ,катери се по всичко ,обаче толкова много залита ,издържа 2 минути клатушкайки краци и после пада ,удря се навсякъде Sick

# 290
  • Мнения: 1 853
Добро утро Hug
ЧРД на Рени и на Мими на патерица   bouquet
Уинкс, в какъв смисъл асиметрия, едната да е по-голяма от другата ли? При мен са различни размери и форма във всяка част на денонощието  Confused
Зори, честито парцелче за къщичка   bouquet и аз искам къща, заради двора, но Десо твърдо не ще (заради по-сложната поддръжка, според него)...поне в новия апартамент терасата ни е голяма, та ще мога да си фантазирам, че е дворче  Grinning абе къща си е супер във всяко отношение...
Да ви кажа каква съм уфтсъ - вчера отивам да си разширявам халката, вадя я да им покажа, че не ми е размера, а си я сложих без никакви проблеми...та се оказа, че сутрин са ми много подути ръцете (което не ми върши работа, защото ни е сутрешна сватбата), но пък ако я разширя ще ми пада през останалото време и я оставих така...ще си взема един крем да спаси положението
термометърът показва 14 градуса, вярно, че е на слънце датчикът на балкона, но пак ще е хубав денят
приятни разходки  Hug

# 291
  • Мнения: 4 300
Марти, аз точно щях да ти кажа да изчакаш да наближи сватбата и тогава да я коригираш халката. Да не стане двойна работа  Wink
Уинкс, аз имам лека асиметрия, още отпреди да забременея, сега личи по силно на моменти. Мисля че като спра с кърменето ще се върне пак като преди, т.е. почти няма да се забелязва.
Зоре, честит ви парцел  bouquet
Аз за сега съм като Десо на МАрти- рано ми е за къща, след 15 години се местим Laughing Всичко е планирано и бюджетирано Blush.

# 292
  • София
  • Мнения: 3 524
ЧРД Рени! bouquet

хехе марти, не се безпокой за халката, десо ще намери начин да ти я пъхне на пръстчето Hug

момичета, търся пюре от сладък картоф (имало на гербер, но на сайта) дали сте виждали или в БГ няма просто? другото е ако няма, къде да намеря "наживо" такъв картоф?

Зори, честито парцелче за къщичка  и от мен! Peace

ками, коко цяла нощ е в някакво движение от поне 2-3 месеца, откакто установи че мжое да се върти и даже предпочита да спи по корем. сложили сме обиколниците на двойно, понеже си удря главичката...абе какво да ти кажа Tired поне не може да се изправя още иначе и това ще стане скоро сигурно Laughing

Winx аз имах малко в началото след като коки реши да не суче повече, сега са си ок, но нали знаеш че двете половини на тялото никога не са напълно еднакви. може от кърменето тази "разлика" да се е подсилила при теб, но пък виж как ще е като спреш един ден Hug

# 293
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честити рожденни дни и честити месечинки! Всички да сте живи и здрави, особено дечицата!

marisasav не бързай да си разширяваш халката, че аз така вече загубих една преди три години. Бях бременна с първото дете като ми я купи мъжа за сватбата, после като родих и доста отслабнах и тя чак ми падаше като мия чинии или правя по резки движения и така замина в морето след игра на волейбол във водата. Следващата ми халка я направихме по малка и от тогава не съм я сваляла, а и да искам немога, защото сега като забременях и пръстите ми се поддуха много и дори още са си така, а аз не сех съобръзих да я махна преди това, ама няма значение, неискам да я губя втори път.
zorreto много се радвам и ви пожелавам да си построите хубава къща, успешно вадене на документите и се въоръжете с повече нерви и търпение, че на моменти ще ти се иска да  #2gunfire някой, че тя в България бюрокрацията е страшна  Sick.
Booty, исках да те питам за последната декларация за поредността на децата в свободен текст ли се пише или си има образец и откъде да го намеря иначе с другите документи ще се справя. Hug

# 294
  • Мнения: 521
Честито на всички празнуващи!
Ей, момичета, къде бяхте като се жалвах за това въртене на китките  Crossing Arms
Аз опосках бюджета - отидох на изложенито и си купих разни работи
Ками, Бояна е родена 3 седмици по-рано също
Зори, пак честито - това е чудесно - няма нищо по хубаво от къща. Но наистина е малко повечко работата по двора, но не е страшно  Peace
Отиваме на гости на свеки, на сина и му станало неудобно, че баща му ме бил виждал детето вече месец  #Crazy

# 295
  • sf
  • Мнения: 10 218
ей не казахте кво е туй въртене не китки?

# 296
  • Мнения: 312
привет Simple Smile

Честит рожден ден, Рени!  bouquet

Уинкс, в какъв смисъл асиметрия...? Щото то май е нормално докато още кърмиш едната като е по-пълна от другата и да изглеждат различни... Пък на мен още от бременността едната ми се е разцентровала и си излиза сама от сутиена Simple Smile))).
Пък за огледалата - лоши, лоши огледала :Р. Не сме се запознавали, ама на някакви снимки те гледах и кльощава ми се видя даже   newsm78:hug:

# 297
  • Варна
  • Мнения: 204
Честит рожден ден на Рени и на Неймлез   bouquet Да сте живи и здрави и вие и семействата ви.
Честита придобивка на Зори   bouquet Да си построите голяма и красива къща!
Winx аз имам асиметрия , но това се дължи че кърмя повече от едната гърда./съответно тя се пълни повече/.Като спре кърменето и нещата се нормализират.Поне при мен и първия път беше така.
Dundurela , декларацията е свободен текст според мен/не е някакъв тип образец/, но на мен ми я дадоха напечатана. Изглежда така:Декларация от /трите имена, ЕГН, адрес, лична карта, заемана длъжност/ декларирам, че детето ми /трите имена с ЕГН/  е /първо, второ, трето..../.Това е всичко  Hug

# 298
  • София,
  • Мнения: 4 267
Dundurela , декларацията е свободен текст според мен/не е някакъв тип образец/, но на мен ми я дадоха напечатана. Изглежда така:Декларация от /трите имена, ЕГН, адрес, лична карта, заемана длъжност/ декларирам, че детето ми /трите имена с ЕГН/  е /първо, второ, трето..../.Това е всичко  Hug

Благодаря, много! Hug

# 299
  • София
  • Мнения: 3 524
не знам за коя декларация става дума, понеже не съм прочела по-нагоре, но ако говорите декларацията за изплащане на парично обезщетение за отглеждане на малко дете
по чл. 53 от КСО, то тя  не е свободен текст. Ако искаш пусни ми на ЛС мейл да ти я пратя (ако за това става дума де). има я и на сайта на НОИ, ако решиш да я търсиш сама. Peace

Общи условия

Активация на акаунт