Мама сладко ЮЛЧЕ си целува, то пък иска да лудува

  • 7 887
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 476
kami27, не се притеснявай! Детенцето е просто по-емоционално и живо. Аз тогава трябва да се побъркам - моя син не пълзи, не се изправя, да не говорим да стъпва или да подскача в мен. Просто си лежи и си гризе играчките.
Между другото има ли и други бебета на тази възраст, които единствено се търкалят?!?  newsm78 Тъй като това е единственото, което е усвоил и прави.

# 256
  • София,
  • Мнения: 4 267
Здравейте и от нас и честититмесечинки на бебоците които празнуват днес!  newsm51 Two Hearts smile3525
Кари страхотно преживяване и на мен ми се ходи на басейн с децата, ама ме е срам да се съблека по бански  Sick
Но лятото съм обещала на баткото, че като отидем в провинцията при баба му всеки ден ще ходим на басейна  Mr. Green.

Ками и аз мисля като другите, че си малко по притеснителна, но за твое успокоение идете при невролога и после пишете как мина прегледа и какво Ви казаха. Аз съм сигурна, че всичко си Ви е наред. Когато никнат зъбките при бебенцата най много ги боли не когато излизат вече отгоре, а когато прорязват отдолу костта и затова са страшно неспокойни, и при нас беше така, докато двата долни зъба пробият костта беше някакъв ужас и това обаче се комбинира и с коликите, та както пише УВА УВА не знаех какво е ден и какво е нощ
Няма ден, няма нощ - спеше по 15 мин и ставаше, следваше друсане, песни и танци на народите, приспиване и всичко отново.
И след тия песни и танци сега се приспиваме на ръце ВИНАГИ, направо ми е писнало, ама няма как тя така жално плаче и вие.
Снощи я приспах, разнасях я из къщи  и тъкмо я сложих в леглото и батко и кихна, сепна я и я събуди  Crossing Arms е да ама на мен ми писна да я разнасям и я оставих да видим какво ще стане, тя мрънка, рева и след около 15 минути, така жално зави, че не издържах и пак я гушнах, а тя милата я заболяло коремчето и като я гушнах и затоплих до мен и се успокои и заспа и цялата нощ не е мръднала. А като пробиваха зъбите, бяхме и с разстроен стомах 3 седмици и вместо да качваме сваляхме, абе нямам думи, да излизат по бързо тези зъби, че е ад, ама то после пък нещо друго ще дойде  Mr. Green. А иначе и аз съм се замисляла за невролог и дори говорих с педиатърката дали не е редно да ни изпрати на невролог, тъй като сме недоносени, с много ниско тегло и бавно наддаваме, но тя каза че засега се развиваме нормално и не е необходимо, при невролог се ходело, ако се забележат някакви двигателни или умствени изоставания или нещо подобно. Иначе ни изпрати на ортопед и то два пъти през три месеца, а като навършим годинка и проходим пак ще ходим, също ходихме и на преглед при офталмолог за преглед на очните дъна, защото сме стояли 10 дни в кувьоз и сме били на кислород, и аз направих всички тези изследвания за мое успокоение. И ако се наложи ще отида и при невролог. Успех на вас и ще видите, че всичко ще е наред. Hug
sandcastle и ти не се притеснявай всичко с времето си и ние не сядаме ако някой не я държи  - просто е нестабилна, но пък от няколко дни се научи да систои права на краката и сега това и харесва, или пък най новото е, че предпочита да легне на равна повърхност и да си вдига краката нагоре да си ги разглежда, събува си всичко което може от тях обувки, чорапи или там каквото съм и обула или се бори с някоя играчка, но и тя не иска да пълзи. А и те не всички деца пълзят - големият ми син не пълзеше, той пък беше толкова кротък че където го оставех там си го намирах и от мързел проходи чак на 1 г. и 3 м. сам.
elpet а пералнята ти не е ли с горно зареждане, моята е със странично и малката много обича да наблюдава как се въртят дрехите вътре и баткото обичаше той стоеше с часове с проходилката пред пералнята и не отделяше очи от нея.
Ей ама аз май се олях, стига Ви толкова, ако не ви се чете не го четете Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 257
  • Мнения: 910
Здравейте!
Честити месечинки на празнуващите днес!
И Цвети само се търкаля,все още неможе да стои сама седнала(като я сложа и постоява малко и ляга),а като я изправя си  стои,но неиска да ходи.

# 258
  • София
  • Мнения: 3 524
хихи ува, да ще пробвам. Grinning
дундурела- не, със зареждане на лицевата страна на пералнята е Peace просто е чудничка, пу пу, не мога да й се нарадвам и най-вече на това че мога сама да я отварям и затварям Laughing

# 259
  • Мнения: 312
привет Simple Smile

Честити месечинки!

после ще се включвам...

# 260
  • sf
  • Мнения: 10 218
как тъй сама да я затваряш и отваряш  newsm78
Кико се задържа само 5мин пред пералнята и тва е, а преди откарваше по 15  hahaha
бяхме малко навън, ама нещо не ми се стои в парка, та го  прибрах да спи у нас

# 261
  • София
  • Мнения: 3 524
вики, имахме перла 05, което си бачка още между другото, но решихме да си купим нова вече. никога не съм могла да я отворя или затворя. приготвях прането, слагам го и викам някой да ми я затвори, като изпере- пак така, за да си ги простра Rolling Eyes

# 262
  • sf
  • Мнения: 10 218
ааааа ясно, ясно
айде със здраве да изпереш купища пране с новата   bouquet

# 263
  • София
  • Мнения: 3 524
ааааа ясно, ясно
айде със здраве да изпереш купища пране с новата   bouquet
Hug тенк ю

# 264
  • Варна
  • Мнения: 204
Привет!  bouquet
Записвам за всички , които се интересуват какви документи за отпуска до 2г.Документите са от Наредбата за изчисляване и изплащане на  парични обезщетения и помощи от ДОО.
1.Молба-декларация за изплащане на парично обезщетение за отглеждане на малко дете на основаниечл.53 КСО.Към нея се прилагат:
-Заверено от осигурителя копие на заповед за разрешаване на отпуска
-Заверено от осигурителя копие на удостоверение за раждане на детето.
2.Заявление за ползване на отпуск за гледане на дете до 2г.(чл.164 от КТ).Към него се прилагат:
-Декларация по чл.46, ал.2 от Наредбата за работното време, почивките и отпуските
-Декларация в която се декларира поредността на детето-първо, второ и т.н.
Това е засега.Бягам да чета и после ще допиша.

# 265
  • Мнения: 384
Али,радвам се че се появи!  Hug
Ками,много деца преди да проходят,ходят на сън,удрят си главата в таблата!Пиши какво е казал невролога!  Peace
Хриси,намерих Царевина,слетобед ще го направя с круша да видим.  Simple Smile
Биха му най-сетне хепатитната ваксина,сега до година и месец нищо.
Честито на месечинковците!   bouquet

# 266
  • Мнения: 312
да питам бургазлийките -

                    къде продават по-голям асортимент пюрета?

Интересуват ме Гербер, Сънвал и Семпер предимно, Хип мисля, че и в била-та има. Ако се наложи, де... да не се чудя в 99тата минута.
мерси Simple Smile

# 267
  • Варна
  • Мнения: 204
Силве, ти да няма да ходиш в Бургас?  Wink Щото и аз бях в чуденка за другата седмица, ама с две деца много трудно. Confused

# 268
  • Мнения: 312
Силве, ти да няма да ходиш в Бургас?  Wink Щото и аз бях в чуденка за другата седмица, ама с две деца много трудно. Confused

Е аз само с едно диване и съм по-лесна Wink
Да...

# 269
  • sf
  • Мнения: 10 218
Че кво ще има в тоя Бургас , та хукнахте натам

Общи условия

Активация на акаунт