Мама сладко ЮЛЧЕ си целува, то пък иска да лудува

  • 7 895
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честити месечинки на всички бебчовци! Да са живи и здрави!

elpet бързо оздравяване на Коки и повечко навън по добре е за детенцето.
ТО и ние още се борим с една упорита хрема от сума време. Ту и премине, ту пак и се запуши нослето. Слагахме и капки и днес пак и се запуши. Мисля да я заведа за изследване на секрет, че може да са стафилококи пак.  ooooh! Ужас писна ми от тези болести.  Crossing Arms

billie, а аз не съм от Асеновград, но съм горе долу близо там - от Брацигово, но иначе живеем в София. А църквата в Горни Воден се казва "Успение на  Св. Богородица" или нещо такова и е много стара. Ходила съм там и преди и ми хареса много. А вчера говорих и с кръстниците и те са съгласни да бъде там, сега остава да се разходим до там и да проверим как стоят нещата, защото аз мисля да е на 6 май.
А това с найлоновите торбички наистина е отвратително! Като изляза на терасата и само това виждам мръсотия по цялата градинка пред блока. Embarassed

# 61
  • Мнения: 28
Честита месечинка на Ева и на всички пораснали бебоци.Много здрави и усмихнати.
Алекс ходи на градина две седмици и  в събота ми вдигна температура а от снощи и Яни е много хремав и неспокоен.Цяла нощ не е спал  Cry.Следобяд ще ги водя на лекар.Писна  ми вече от тези болести и вече сериозно започвам да се замислям да спра баткото от градина за неопределен период от време.
И ние се замисляме да правим кръщене скоро но още нищо конкретно не сме решили.
Приятен и спокоен ден.

# 62
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честита месечинка на Ева и на всички пораснали бебоци.Много здрави и усмихнати.
Алекс ходи на градина две седмици и  в събота ми вдигна температура а от снощи и Яни е много хремав и неспокоен.Цяла нощ не е спал  Cry.Следобяд ще ги водя на лекар.Писна  ми вече от тези болести и вече сериозно започвам да се замислям да спра баткото от градина за неопределен период от време.
И ние се замисляме да правим кръщене скоро но още нищо конкретно не сме решили.
Приятен и спокоен ден.
Ох и ние сме така, аман от тези болести - само дето на мен баткото не ми боледува често, но явно пренася вирусите от градината та разболява мен, а аз малката.  Embarassed И аз съм мислела да го поспра от градината ама той сега е подготвителна група и ако не ходи може да не му признаят годината и да не му дадат свидетелство, а без него не мога да го запиша първи клас.

# 63
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Здравейте, мили момичета кокичета!
Не съм ви забравила, само не мога да стигна до компа и да пиша. Признавам си, че не съм чела почти 3теми  Embarassed
Кати днес беше на ДК - станала е 6600гр (минус 140гр) и 67см ( плюс 0,5см). Педиатърката й не се притеснява, аз също. Не знам къде обаче вадят трънчета от малки дупета, че тя има в изобилие. Въобще не може да седи, тоест може но не иска. Само права е по цял ден. Често когато спи пълзи на сън и разбива таблата на леглото, която е дървена, с главата си. Наскоро се прехвърли през решетката на креватчето си и си падна на главата. Новото е че я захраних - от 4 дни похапва картоф. И се бори с мен за лъжицата. Днес готвя тиква и картоф за нея.
Спирам, че се събуди и ще яде  feeding

# 64
  • Мнения: 521
Томасе  Hug Кати се очертава палавница  Heart Eyes
Буба се търкаля в кошарката вече 1 час
Елпет, не разбрах за какви разходки говориш  Embarassed за което се извинявам
Гоца, ще мисля - що са така агресивни тия бебоци - тя и мойта е така, ама аз предполагам, че е заради факта че в  един момент много се дрънкахме с баща и Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 616
Честити месечинки на Ева и на останалите пораснали бебчовци.  bouquet
И ние сме в отбора на не можещите да се отърват от болести Сашо пак кашля но разходките не ги пропускаме въобще.
Томасе може скоро и да тръгне малката палавница ,Сашко вече иска да го държим да върви и ако има нещо в едната ръка може да ходи и като го държиш само за едната ръка.

# 66
  • Мнения: 174
Здравейтее,
отдавна не сме се включвали, нещо ни липсва време напоследък.
Да попитам дали пропуснахме срещата??!!!
Ако не- кога и къде??

# 67
  • sf
  • Мнения: 10 242

Да попитам дали пропуснахме срещата??!!!
Ако не- кога и къде??
  Коя среща?  Wink

отчет- 9700гр/+580гр/ и 72см/+2/

# 68
  • София
  • Мнения: 254
Честити скоро минали рождени дни, месечинки и ново християнче!
И ние планираме скоро кръщене, даже си бях избрала Цветница, защото е много хубав празник, а и свещеникът, с когото говорих, ми каза, че кръщене се прави по всяко време на годината и денонощието =). Баща ми обаче ми обърна внимание, че тогава е все още пости и може би не е подходящо да похапваме след това блажничко и да пийваме алкохол. Та май ще се съобеазя с това и сега се чудя между 11 май (Св. Св. Кирил и Методий) или 24 май. И аз не знаех, че се прави подарък на кръстника. Ще проуча въпроса.

# 69
  • USA
  • Мнения: 559
Привет и от мен! Честито на празнуващите бебоци - имен ден, кръщене, месечинки!   bouquet Тедко е много сладък!
Имахме много наситен уикенд и сега съм обратно на работа. Шефката ми замина в командировка и ми остави 2 тона задачи  Twisted Evil.
Кристиан и той пълзи нощем и си удря главата. Напоследък се изправя на решетката на леглото и ни гледа и мрънка. Обаче, нещо се е запекал за първи път и се чудя какво да го правя.  Rolling Eyes
Томасе, как успя Кати да прескочи решетката?
Гоце, според мен просто го сърбят зъбите Ради и затова хапе наред.
Гъсе, не ми се вярва заради караниците да е такова детето. Според мен си е темперамент, което не значи че не трябва да се учите да не се карате пред нея.  Peace
Оказа се, че тук не може да се намери обикновено гърне и сега ще поръчвам от Интернет  ooooh!, високи обиколници също няма - толкова за разнообразието в Америка.

# 70
  • USA
  • Мнения: 559
Ками, видях, че си онлайн и се сетих - Какво стана с коремчето на Ева? Мина ли и? Разбра ли се от какво е? Кристиан беше така преди 2 дена. Sad

# 71
  • Мнения: 476
Здравейте! Честито на всички празнуващи мъничета!  newsm67
Моето момче още не може да пълзи, не стъпва на крачета и изобщо няма мераци да се изправя! Като го сложа в количката или в стола за хранене се излежава и си лапа краката по цял ден. Чак се учудвам, колко е спокоен.
Да се оплача - кърмата почти ми спря. В петък на Вики му се зачерви единия тестис, заведох го в хирургията (по съвет на педито) и след като го прегледаха за около 20сек., ми заявиха да го заведа сутринта гладен и жаден за евентуална операция! Направо ми причерня.
Няма да ви обяснявам как изкарахме нощта, като зомбита бяхме с мъжът ми. На другия ден го държах гладно детето почти до обяд докато пак го прегледат, видяха го на ехограф и казаха, че за сега не се налага да го приемат. Направо камък ми падна от сърцето. Още не знам на какво се дължи това зачервяване и подуване, но се надявам, че всичко ще се оправи. За съжаление притеснението се отрази на кърмата, но здраве да е. (дългичко стана, за което ме извинете)  Hug

# 72
  • sf
  • Мнения: 10 242
sandcastle , с каква диагноза ви насочиха за операция?

# 73
  • USA
  • Мнения: 559
Леле, sandcastle, направо ви съчувствам как са ви изплашили! Много ме дразнят такива лекари! Операция не се прави току така. Аз бих поискала точно обяснение какви точно са били опасенията и защо са решили да ви оперират. Не е зле да се консултирате и с други лекари.
За кърмата не се притеснявай. Като се успокоиш и се наспиш ще се възвърне.

# 74
  • Мнения: 384
Sandcastle и аз направо настръхнах като прочетох поста!Знам,че при момчетата тестисите реагират по този начин при настинка,възпаление или отслабване на имунната система.
Дано всичко е ок!
КАМИ,ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА СЛАДКА ЕВИЧКА!  Hug И аз като Уинкс се питах за коремчето й,как е?А за педито ти винаги с интерес чета препоръките й-в интерес на истината и аз някой неща за първи път от нея ги чувам.

Общи условия

Активация на акаунт