КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 10

  • 22 658
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 270
 Ей ма и мен: шетала,празнувала и днес изпратила всички гости!
Дойдоха приятели и близки от близо и далеч: от София,от Кубрат,отРусе,от Разград...и ние,и децата...та към 20 човека.Баба ви Янка готви,шета и се весели.Сега релаксирам,след като оправихме и измихме всичко!
Гледам тук пак нова темичка,пак цветно и весело и някои са посрещали и те гости!
И цветя сте сели! Моят свато донесе подарък лимон - едногодишен и даже ми го пресади.Да се похваля де! Иначе градината се напълни с пролетните цветя и стана хубава.Като цъфнат ще е още по-хубава!
 

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Янче да ти е жив и здрав дядо Тодор на патерици мила.
Извинявай но забравих че имаш именник.Апък и ти не черпиш.... smile3503

# 17
  • София
  • Мнения: 1 728

     Янче,  да ти е  жив и здрав именника.Да сте винаги заедно весели и щастливи!!
     Нещо гледам компанията е много оредяла.Изморени ли сте или има и пийнали? Да взема да кажа някой виц, че дано и някой друг развърже торбата свицове!

   
      Между приятелки:
         -Всички мъже си мислят за едно и също...
         -Не, има и гадове,които не си го помислят!

      Майката се оглежда пред огледалото с новото си кожено палто.Синът зад нея и казва:
         -Мамо,как може толкова много да се радваш? Не осъзнаваш ли,че заради това палто едно животно е преживяло страшни мъки?
         _ Сине не говори така за баща си!

      Гробар се прибира в къщи капнал от умора.Жена му го пита:
         -Много погребения ли имаше днес?
         - Не, само едно...
         -А защо си толкова уморен?
         - Ами щото погребаваха на някакъв човек тъщата.
         - И ?
         - Наложи се да я спускаме и изваждаме седем пъти на бис ...

# 18
  • Мнения: 3 036
Аз като чувам за какви зетересения става тука дума, моят виц е неуместен,но...

  -Тате,тате,какво беше паднало снощи във вашата стая?
  -Нищо!
  -Ами тогава защо мама викаше,че и факир не можел да го вдигне?

# 19
# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 614
 Joy Joy smile3532 rotfImao rotfImbo  МНОГО ХУБАВ ДЕСИ...
ЕТО И ОТ МЕН..
Две мутри се срещат на улицата и си приказват за най-различни неща. По едно време единият пита:
- Абе, брато, ти знаеш ли, какво е това френска любов?
- Знам бе! Лижеш там където се пишка!
- Аха! Това го знам, ама не знам кое, пластмасовото или порцелановото, бе?
 Joy Joy Joy Joy Joy rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao #Silly #Silly smile3534 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Един кюстендилец продава ябълки на пазара, като е сложил табела "Против забременяване". Много жени купуват, а по едно време една притичва зачервена от къщи и пита:
- Чичо, преди секс ли се ядат твоите ябълки или след секс?
- Вместо, вместо.
 
 Joy Joy rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Този виц е за лека нощ.
Как се казва най новата стойка в "Кама Сутра"?
- "Френски скитник" - жената се съблича, застава на "мост", а мъжа ляга отдолу и... заспива.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 3
Здравейте момичета . Да ви пусна малко снимки от гостуването на Мамата на блатото  Joy  Joy Joyhahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

ЕТО ГИ ЦЯЛАТА ДРУЖИНА





ЕСТЕСТВЕНО ЗА БАБА ЖАБКА И ДЯДО ЖАБОК САЛАТА "МАМАТА НА БЛАТОТО"  Joy Joy Joy Joy Joy





А ЕТО И ВИНОВНИЦИТЕ ЗА ТРУСОВЕТЕ С ЕПИЦЕНТЪР ДРАГАЛЕВЦИ.hahaha hahaha hahaha


Whistling Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 00:09 от mi6y

# 23
  • София
  • Мнения: 1 529
Добро утро ,успешна седмица!
Вижда се ,че добре сте си изкарали,особено жабчови и зичеви,Зиче страшна си,какъв ордьовър само...Жабче благодаря за новата тема.

# 24
  • Мнения: 5 001
Добро утро от мен...МалИИИИИИИ,какво гости сте си спретналииииии.Браво на вас!И какво хубави снимки сте си направилиииии.....Страхотни сте!Браво Мише,че ни ги показа   bouquet

Двама пияни спират такси:
- Ейш, приятел. Ша на закараш ли тримата до гарата?
- Добре, но къде е третия?
- Що бре, ти няма ли да дойдеш?


Един шоп фиксира един черен и го пита:
- Абе дзверо отдека си бре?
- От Гана!
- Я не те питам от коя макя си бре! Я те питам отдека си!

# 25
  • София
  • Мнения: 15 434
Добро утро и от мен. Хубаво гости сте си направили. Весела седмица ви пожелавам.Аз няма много да се обаждам днес, да не ви развалям настроението, че нещо ме е треснало лошото настроение от сутринта понеделнишки.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 529
 Тайна ,тук сме се събрали не само да се веселим/за предпочитане/,а и да се подкрепяме в трудни моменти. Hug

# 27
Добро утро,момичета!Виждам,че много смислено сте си изкарали уикенда.И ние така.Дечицата не можех да ги прибера поне за обедното спане-голяма игра падна!Тръгнала е тревичката,има вече и цветя в градината,а времето беше супер.
По цял ден малчовците  играха в пясъка,на пързалката,люлката...А зайчетата бяха обилно и мнгократно нахранени Laughing.Пробваха да яздят Кая(немска овчарка),а Рекс се опитаха да превърнат във впрегатно животно-да тегли камион с камъни.Изобщо,голяма веселба беше!В тези моменти съм щастлива,че се преместихме да живеем на село и можем да им предоставим прекрасна природа,чист въздух и щастливи игри.Докато спяха имахме време да садим и малко цветя-засадих няколко храста бяла хортензия и декоративна върба(с кривите клонки),сяхме и семена на летни цветя.Хортензията не ми е най-любимото цвете,но дворът ни е огромен и ми трябваше нещо едро и кичесто,че малките цветя направо се губят.Желая ви приятен ден!

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мале тази моята щерка какво ни е изтипосала  ooooh! ooooh!ама иначе хубаво си изкарахме.
Шпунц -ордьовъра го прави дъщерята защото и беше обещала на жабка.
Тайна- давай кажи ще ти олекне мила човек когато сподели му олеква нали знаеш.
Меселена-страхотно е на село и с дворче много обичам да се чопля с градинки и цветя красиво и приятно е.А за децата е истински рай да играят на воля в двор с тревичка и зеленина.
Мастерче - благодаря .Ти как изкара почивните дни?


 Joy Joy Joy Joy Joy hahaha bowuu hahaha bowuu hahaha bowuu hahaha bowuu hahaha bowuu

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 10:27 от zi4e

# 29
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО И ОТ МЕНЕ МОМИЧЕТА    


Добро утро от мен...МалИИИИИИИ, какво гости сте си спретналииииии. Браво на вас! И какво хубави снимки сте си направилиииии.....Страхотни сте! Браво Мише,че ни ги показа

ВИДЯ ЛИ КАК ГИ ИЗТИПОСАХ В НАЧАЛОТО НА НОВАТА НИ ТЕМИЧКА , ТА ДА ГИ ГЛЕДАТ ВСИЧКИ КАКВИ СА УБАВИЦИ  hahaha hahaha hahaha

МАСТЪРЧЕ пак ми оправи настроението от сутринта с тези вицове . Благодаря ти bouquet  bouquet  bouquet .  И от сега нататък да започнеш да работиш и в събота и неделя че много ни липсваше .  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт