Почти изтекли води в 22 г.с.,има ли шанс?????

  • 11 176
  • 224
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 498
 Praynig Praynig PraynigМоля се за нея и за нероденото и детенце! Praynig Praynig Praynig

# 76
# 77
  • Мнения: 122
 Praynig Praynig Praynigмоля се за момичето и нейното съкровище...дано бог им помогне и да се развие всичко добре.милата,толкова ми е жал .... нека бъде силна и тя и нейното детенце и да се справят! Hug Praynig

# 78
  • Мнения: 502
 newsm17 newsm17 newsm17 най-искрено се моля за майчето и бебо и се надявам утре новините да са добри!!!!!!!!!!

# 79
# 80
  • Мнения: 881
Моля се искренно за майчето и за бебо PraynigДано Бог е с тях Praynig

# 81
  • Мнения: 4 753
Казали са и ,че ако изтекат напълно ,бебето само ще тръгне да се ражда

Няма гаранция, аз се разболях в деветия месец с много силна кашлица и от надуването да кашлям ми се спукаха водите, но не отдолу, а отгоре. Приеха ме в болница без абсолютно никакви болки или разкритие, така два дни стоях там без никаква промяна в положението, с изклюение на това, че водите ми изтекоха напълно и бебенцето остана на сухо. Започна да мърда по-малко от преди и да ми причинява болка, прегледаха ме на ехограф и казаха, че е наложително да ме срежат, бебето нямаше никакво намерение да се ражда. Направиха ми секцио, имах късмет, че си спуках водите в деветия месец....
Добре е, че гледат приятелката ти на ехограф, опасно е бебето да остане на сухо и да си мислят, че като изтекат водите ще тръгне само да се ражда....

# 82
  • София
  • Мнения: 17 595
 Praynig

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Има шанс. Моите води изтекоха( голяма част ) в 23-24 седмица. А след това продължиха да си капят. Детенцето ми се роди в 30 седмица. Толкова успяхме да го задържим. АБ  са задължителни и лекарства против контракции и възможно най-чистото бельо.Ако нещо друго те интересува пиши на ЛС. Пожелавам им много късмет!

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
 Praynig Praynig Praynig

# 85
  • Мнения: 448
 Praynig Бог да я пази милата майчица!

# 86
  • Мнения: 1 197
Дано всичко завърши благополучно и за майката и за бебето   Praynig Praynig Praynig

# 87
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Горката,дано има късмент и всичко да се оправи и да си роди живо и здраво бебе.
Бог да ги пази и майчето и нейното съкровище  newsm17 newsm17 newsm17

# 88
  • София
  • Мнения: 1 185
 newsm17 Кураж и вяра! Моля се всичко да бъде наред!

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 907
Дано тази история има хубав край! Ще мисля за тях  Praynig Praynig Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт