За старите сериали с любов...

  • 53 862
  • 252
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 269
Днес гледах реклама на "Планетата на маймуните" по ФоксЛайф.
Онзи стар сериал с Урко Flutter
Ама не запомних кога започва newsm78
Дали ще е впечатляващ като едно време?

# 166
След любимата Изаура, като деца много обичахме френските сериали за Балзамо. Графиня Дьо Шарни и тн по Дюма. Спомням си как си играехме на графини принцеси и си мечтаехме за такива рокли и коси.
Не знам дали е споменато, но и династия кална вода се гледаше, и Шогун. А костенурките нинджа и симбад мореплавателя пък ни бяха любимите рисувани .Еееех, детство!!!
Пчеличката мая, смърфовете

# 167
  • Мнения: 799
Френска анимация - Мариан Първата
А Сирил Риктюз (нещо като мравояд) от коя анимация беше  newsm78

# 168
  • DE
  • Мнения: 967
"Бенджи, Закс и звездният принц!"
"Ферди мравката"

# 169
  • Мнения: 2 897

А Сирил Риктюз (нещо като мравояд) от коя анимация беше  newsm78

От където и Енотът Беноа, мисля  Thinking

# 170
  • Мнения: 5 713
Ами сапунката Касандра...  Joy
Охххх само за глупости се сещам...

# 171
  • София
  • Мнения: 6 210
Не мога в момента да се сетя нещо, което вече да не сте изброили Simple Smile Темата е приятно-носталгична!

Иначе по темата освен всичко споменато се сетих и за "Аз, Клавдий" Simple Smile
Аз съм фен на книгата и на филма. С огромно удоволствие установих, че в замунда са каччили целият сериал с ДВД-качесто и българско озвучаване!
Ето и линк за тези, които биха проявили интерес отново да го изгледат http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=121215

# 172
  • Мнения: 2 897


А Маги Люнел от "Дъщерята на Мистрал" не е чак толкова хубава, колкото си я спомнях:

http://www.youtube.com/watch?v=FIKnaJMGbL4

Теди Люнел за мен беше най-красива от трите Simple Smile

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 14 114


А Маги Люнел от "Дъщерята на Мистрал" не е чак толкова хубава, колкото си я спомнях:

http://www.youtube.com/watch?v=FIKnaJMGbL4

Теди Люнел за мен беше най-красива от трите Simple Smile

Някъде да го има качен? Или другите сериали по Джудит Кранц:
"Ще завладея Манхатън"
"Принцеса Дейзи"
"До утрото на новата ни среща"
"Любов и омраза в Бевърли Хилс"

# 174
  • Мнения: 289
След любимата Изаура, като деца много обичахме френските сериали за Балзамо. Графиня Дьо Шарни и тн по Дюма. Спомням си как си играехме на графини принцеси и си мечтаехме за такива рокли и коси.
Не знам дали е споменато, но и династия кална вода се гледаше, и Шогун. А костенурките нинджа и симбад мореплавателя пък ни бяха любимите рисувани .Еееех, детство!!!
Пчеличката мая, смърфовете

Oo, да  - "Графиня Дьо Шарни"! И ние са правехме на благородни особи Simple Smile Много красива ми се струваше графинята.

# 175
След любимата Изаура, като деца много обичахме френските сериали за Балзамо. Графиня Дьо Шарни и тн по Дюма. Спомням си как си играехме на графини принцеси и си мечтаехме за такива рокли и коси.
Не знам дали е споменато, но и династия кална вода се гледаше, и Шогун. А костенурките нинджа и симбад мореплавателя пък ни бяха любимите рисувани .Еееех, детство!!!
Пчеличката мая, смърфовете

Oo, да  - "Графиня Дьо Шарни"! И ние са правехме на благородни особи Simple Smile Много красива ми се струваше графинята.

Да, изключителна ни се струваше! Много мразих френската революция, че ми тормозеше красивите графини и кралици  Confused
А дядо ми , комунист с капаци човека, ужасно се възмущаваше и подиграваше на тази ни детскоградинска графиньофилия.

# 176
  • Мнения: 15 766
темата е много приятна - поздравления на авторката   bouquet

редовно гледах "Пътеводна светлина" имаше един Джошуа май, който се женеше за една Рива  Rolling Eyes

любимо детско ми беше "Мариан първата" - помните ли я? след всяка серия с братовчед ми хвашахме щеките от ските на баща ми и започвахме ожесточен дуел на двора  Joy

"Костенурките нинджа" също много го харесвах - на братовчеда му връзвахме един лиген на гърба и го правехме на костунерка, а аз естествено бях Април Онил  Joy Joy Joy

ееех с каква носталгия се включих в тази темаааа  Blush

п.п. имам едно питане за сериала "Съседи" - имаше ли там една, която си гледаше в апартамента една кокошка на име Вера и я обличаше с разни роклички  newsm78

# 177
  • Мнения: 2 897
темата е много приятна - поздравления на авторката   bouquet

 Blush
Радвам се, че темата се харесва Grinning

# 178
  • Мнения: 2 786
"Бенджи, Закс и звездният принц!"

Любим детски сериал  Peace
Имаше и една детска анимация "Приключения в космоса" май се казваше.
И "Капитан Пауър и войниците на бъдещето", "Дъщерята на Мистрал" ...
А първата ми "сапунка" беше "Докато свят светува" Joy
Помня, че гледах епизодите с баба ми и бях в направо детска възраст hahaha

# 179
  • Мнения: 133
Супер тема!Браво на авторката smile3501                                                                                                                                           А как ми се гледа "Робинята Изаура"

Общи условия

Активация на акаунт