За старите сериали с любов...

  • 53 781
  • 252
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1

А филма с близнаците не се ли казваше "История с близнаци"  newsm78



The Gemini Factor      Peace

# 181
  • Мнения: 500
Никой не се сети да спомене моя любим сериал - "Гордост и предразсъдъци", по Джейн Остин.
Вярно че беше само 6 серии, но играта на Колин Фърт като Мистър Дарси е неповторима. Много съм щастлива че успях да си го изтегля от торентите и сега си го гледам от време на време.
Любимата ми книга!Не знаех,че има и сериал...Ще ми дадеш ли линк?Може и на лични... Peace
Сетих се и за още едно детско филмче(полско май...)-за три мечета,ама не беше анимация,ами с плюшени играчки,като че ли..уфф-никак не го обясних Embarassed.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 15:55 от Mirkata

# 182
  • София
  • Мнения: 5 828
Вчера прочетох в един вестник, че продуцентите на Сънсет Бийч са решили да възродят сериала  Party
От лятото почват снимките, като централно място вече няма да заемат отношенията на Мег и Бен, а на другите герои.
Кой знае кога някоя от нашите тв ще го купят  ooooh!

# 183
  • Мнения: 1 512
Сетих се и за още едно детско филмче(полско май...)-за три мечета,ама не беше анимация,ами с плюшени играчки,като че ли..уфф-никак не го обясних Embarassed.


Ааа, на това и аз съм луд фен... Куба, Мецанка и Бартек - колко много исках да имам такива мечета, оттогава много обичам всякакви мечоци и ги колекционирам Heart Eyes

# 184
  • Мнения: 389
.... а на Мелинда Сю от "Пътеводна светлина" си бях кръстила котката.

Ама моля ... моите папагали бяха Томи и Лейси  Mr. Green

любимо детско ми беше "Мариан първата" - помните ли я? след всяка серия с братовчед ми хвашахме щеките от ските на баща ми и започвахме ожесточен дуел на двора  Joy

А ние със сестра ми на село - изсъхнали стебла от царевица  hahaha

Изобщо, темата за един носталгичен Рак като мен направо е извор на дълбоки душевни вълнения ...

Първо старите руски сериали от детството - "Гостенка от бъдещето", имаше и един, чешки ли беше ... с едни вълшебни семена, от които порастваха цветя със специална сила ...  Thinking "Трите мечета" ...

... разните там анимацийки "Ферди мравката", "Смехоранчетата", "Смърфовете" ...

... "Бенджи, Закс и Звездния принц", онези деца, които търсиха съкровища в замъка с музикални инструменти ... как си мечтаех за такава лъскава синя пола ...

... австралийските саги - "Династията "Кална вода" - всяка вечер се примъквах уж да реша баба ми, а всъщност да гледам филма ... последната серия ми забраниха да я гледам, а що рев ударих, всички се видяха в чудо ...

... и накрая "Бриско Каунти" с Дикси Казънс  Laughing Laughing Laughing Баща ми веднъж каза, че няма да го гледам докато не измия чиниите. Мисля, че тогава поставих световен рекорд в тази домашна дисциплина!  Crazy

Изобщо .... ехеееее .... Габяяями млади друго беше ...

# 185
  • София
  • Мнения: 1 891
Мда,хубаво беше...Авторката - браво ! От детските сериали заставам зад "Синьо лято ". Иначе бих гледала отново и отново "На гости на третата планета"  Laughing

# 186
  • София
  • Мнения: 819
Иначе бих гледала отново и отново "На гости на третата планета"  Laughing

Пък аз си имам сезоните на ДВД-та Mr. Green Култов сериал с култови реплики и актьорски състав, фен съм на Дик Соломон Joy

# 187
  • Мнения: 2 617
"Приключенията на Електроник"  Peace  Wink Точно тогава бяха страданията ми по падането на първите ми зъби  Joy

# 188
  • Мнения: 799
Имаше и някакво детско американско шоу, в което имаше един тип с бели слънчеви цайси и футболна опашчица, който пееше "I am the computerman" и танцуваше танца на робота  hahaha

# 189
  • София
  • Мнения: 819
Имаше и някакво детско американско шоу, в което имаше един тип с бели слънчеви цайси и футболна опашчица, който пееше "I am the computerman" и танцуваше танца на робота  hahaha

Тва не беше ли пак нещо като сериалче "Видеодеца"? newsm78 VidKids май беше на БГ Thinking

# 190
  • Мнения: 5 462
Тази вечер по Диема Фемили от 20.00 ч. "Горе на черешата ". Heart Eyes Party

# 191
  • Мнения: 9 865
Инчхай, Пинко, Смърфовете, Капитан Планета, Приключенията на Хлорофил, Мариан Първата, Бенджи, Закс и ко., Костенуркитенинджа (ама старите), Ръкспин, Мечетата с нежни сърца, Плодчетата, Флинстоун...
Имаше един Пепа и Пепе (мн ми харесваше), Макс и Софи (смътен спомен), тия с Андрея дел Бока, имаше един сериал Чиста кръв, спомням си че се въртеше около Абрахам Паредес нещо...

# 192
  • UK
  • Мнения: 3 959
Обожавах Андреа Дел Бока...

Някой гледал ли е Космос 1999?

# 193
  • Мнения: 1 531
леле,зори,направо не мислях,че някой си спомня 'милър и мюлер' - още си го спомням аз, ние тогава със сестра си (3.5 г по-голяма) бяхме разпределили главните роли  Crazy трябва да питам сестра ми дали си го спомня  Heart Eyes
за седморката на блейк и бенджи,закс и звездния принц- аз си ги дърпах скоро от замуиндата даже  Crazy също бях кали  Mr. Green долу блоковете,като се събирахме,също го разигравахме и се телепортирахме Mr. Green сестра ми беше джена - руса със сини очи  Flutter
интересно защо сега ме е страх от туин пийкс много повече от преди и по нова, като го даваха скоро, хич не го и пусках Rolling Eyes
робинята изаура си беше мания  Crazy
от по-новите (за някои са стари де  Mr. Green ) сериали и аз бях голяма фенка на андреа дел бока особено в черната перла - лел как едва изчаквахме новата серия всяка вечер  Crazy и още си пея песента от филма и дори съм научила мъжо на нея  Joy от обич също мн го гледах  Flutter много ме е яд за друг,който гледах,и го спряха малко преди да свърши - страсти по 7дни - тийнейджъри играеха главните вкл. едното моми4е е от рекламата на neutrogena и гаджето на супермен и спящат Flutter крсавица по приказаката по холмарк  Peace

# 194
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ето това е от Циганка, който, заедно с Черната Перла, ми беше много любим:
http://youtube.com/watch?v=YnB9-FhDz2M
Спомням си я тази песничка, и колко много я обичах тая актриса, невероятно чаровна, абсолютно страхотна. Сега търся на другите сериали от този тип, имаха страхотни песни за начало, до един.

Общи условия

Активация на акаунт