Пазаруване чрез www.bgshopper.com

  • 29 612
  • 225
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 521
Момичета и тук-там момчета - за повече подробности се свържете с хората от bgshopper. Много са отзивчиви и ще ви отговорят. в
В сайта изрично е упоменато че работят напълно законно съобразно нормативните актове за внос

# 31
  • Мнения: 855
Айде и аз да кажа, че най накрая направих плащането  Crazy След измъчената и неуспешна в крайна сметка регистрация в PayPal  Embarassed направих такава в ePay, вече и от там може да стават плащания. В крайна сметка плащането ми и от там не стана, защото много щях да се забавя и пуснах парите по сметка чрез easypay  Simple Smile Та така вече чакам  Grinning
Като пристигнат обувчиците ще се похваля  Grinning Моята приятелка пък е сътворила един списък с дрехи и обувки за сумати пари, сега изчаква да види как са номерата на обувките и пак ще поръчваме чрез bgshopper  Peace Много съм благодарна че успяха да ме изтраят толкова време хората Mr. Green

# 32
  • някъде
  • Мнения: 979
Хайде някоя от вас,която поръчва чрез Бгшопър дрехи,обувки,бельо,да ми драсне ЛС колко й е изязло всичко.И от кои сайтове е изгодно да се пазаруват такива неща.Че аз с моите обемни стоки,които на всичко отгоре имат такса за доставка в САЩ,ми се оформят едни суми...

# 33
  • Мнения: 346
и аз да се запиша при зарибените,и на мен не ми стана ясно за това мито,има ли значение килограмите на колета newsm78

# 34
  • Мнения: 74
ВЧЕРА ИМ ПУСНАХ ЗАПИТВАНЕ ЗА ДОСТАВКА ОТ GAP ЗА ОКОЛО 90 USD НАИСТИНА МНОГО БЪРЗА МИ ОТГОВОРИХА НО ЗА СЪЖАЛИНИЕ ДОСТАВКАТА Е 36 + 14 USD И МАЙ ЩЕ СЕ ОТКАЖА

# 35
  • Мнения: 493
Защо не ми отваря сайта.Моля ви,пуснете ми линк,защото аз май нещо бъркам.

# 36
# 37
  • Мнения: 1 650
имаше някакъв щатски сайт, които препращаха, услугата беше 14 долара, независимо от размера и стойността

They charge $4 USD per package I think.  It's a nice service.  You can email them at ship.happens@verizon.net to check to see if your package has arrived.  No they don't phone you, they receive 120+ packages a day!  So when my stuff shows I up, I just drive across the border at Sumas, and its 2 blocks down on the right hand side.  Most of the time I am back and forth in 5 minutes, plus the time to pay the duty at Canada customs.  And remember, if the goods are manufacturered in the US, they are duty-free (you just pay the GST & PST same as here).
 4 долара на пакет

# 38
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
имаше някакъв щатски сайт, които препращаха, услугата беше 14 долара, независимо от размера и стойността

They charge $4 USD per package I think.  It's a nice service.  You can email them at ship.happens@verizon.net to check to see if your package has arrived.  No they don't phone you, they receive 120+ packages a day!  So when my stuff shows I up, I just drive across the border at Sumas, and its 2 blocks down on the right hand side.  Most of the time I am back and forth in 5 minutes, plus the time to pay the duty at Canada customs.  And remember, if the goods are manufacturered in the US, they are duty-free (you just pay the GST & PST same as here).
 4 долара на пакет

  Koи са тези,дай някакъв сайт,как става плащането на стоката,къде им го пращам и всякакви подробности.

# 39
  • Мнения: 529
Koи са тези,дай някакъв сайт,как става плащането на стоката,къде им го пращам и всякакви подробности.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=278399.new#new

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 13:26 от FairyTale

# 40
  • Мнения: 1 650
http://www.oneusaaddress.com
имаш си адрес в USA
Your Name
3141 Piper Lane
E-####
Charlotte, N.C. 28208, U.S.A.
$45.95 for first pound
$11.95 за всеки следващ
и си имаш истински адрес в Щатите
събират ти ратките до 60 дена и после ти ги пращат на куп, като ти дат снимки на пакетите, tacking number и т.н.
Трябва да седнем да посмятаме

# 41
  • Мнения: 1 650
http://www.mailforwarding.biz/rates.asp
oще едни
тези пък са още по големи гъзари, договор с DHL и Fedex и правят 30% остпъка от официялните цени

# 42
  • Мнения: 1 650
въпроса е пращат ли с USPS щот DHL и FedEX малко нанагорно излиза

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 13:50 от Durango

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Много ми харесаха дрешките за момчета на OLD NAVY и им изпратих запитване ...

Наистина са много учтиви и бързо отговарят  Peace

Резултатът е - дрешките са на стойност - 61 $, с доставката там  68 $, с доставката до БГ стават 104$, а с таксата на фирмата - 120 $

Това си е направо двойно  Thinking

Още се чудя дали да ги поръчам. На пръв поглед всичко е толкова по-евтино, но до като дойде до тук се обезсмисля.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт