Аман с туй гладене

  • 8 106
  • 166
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 676
Всичко опира до критериите! За един дадена дреха е  намачкана, за друг е перфектна.
Аз също гладя почти всичко - и домашни дрехи, без чорапи обаче! Имам сушилня от скоро и тя определено ги вади по-малко намачкани, макар че смея да твърдя, обръщах огромно внимание на простирането! И пак гладя всичко. Просто не мога да ги сгъна без да са наистина изгладени, не че са измачкани - не са изгладени!!!

# 106
  • Мнения: 2 498
И аз гладя всичко.....немога да прибера неизгладени дрехи в гардероба....това ми е най-любимото домакинско задължение....

# 107
  • Мнения: 769
Гладя единствено ризите и панталоните на мъжа ми за работа... от няма и къде.. нищо друго не можеш ме накара... Naughty

# 108
  • Мнения: 472
Леле, аз съм направо цербер в това отношение. Сама си усложнявам живота, ама не понасям неизгладени дрехи /неприятно ми е усещането от допира с такива/. Гладя като обезумяла  #Crazy

# 109
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Леле, аз съм направо цербер в това отношение. Сама си усложнявам живота, ама не понасям неизгладени дрехи /неприятно ми е усещането от допира с такива/. Гладя като обезумяла  #Crazy

Да, да! И аз така, много обичам да си гладя дрехите, ама нещо момичетата не мога да науча на този занаят! newsm12

# 110
  • Мнения: 1 902
от всичката домакинска работа най-мразя гладенето

# 111
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И аз мразя да гладя, обаче го правя всеки ден...
Не гладя само чорапи - иначе гладя и хавлии, и чаршафи, и покривки, и бельо...
Отделно мои дрехи, на тийнейджърката ми, на мъжа ми, на сина ми, а скоро и на бебка  Rolling Eyes
Много мразя намачкани дрехи - гладя даже дрехите, с които сме си вкъщи....

# 112
  • Мнения: 46 641
Абе не знам, но все ми се струва, че определящо е свободното време Laughing единственото ми такова е от 22.30 до 24 часа от понеделник до четвъртък. Петък, събота и неделя не ни се стои в смог и в 90% от случаите бягаме на някъде ... та, ако не съм достатъчно уморена, за да проспя въпросния час и половина, мисля, че съм заслужила барем един душ да си взема и да легна до мъжа ми за някой филм, вместо да гладя, все пак пускам 8-9 перални за седмица, невъзможно ми се струва, колкото и да го смятам  newsm78

# 113
  • София
  • Мнения: 2 896
И аз мразя да гладя, обаче го правя всеки ден...
Не гладя само чорапи - иначе гладя и хавлии, и чаршафи, и покривки, и бельо...
Отделно мои дрехи, на тийнейджърката ми, на мъжа ми, на сина ми, а скоро и на бебка  Rolling Eyes
Много мразя намачкани дрехи - гладя даже дрехите, с които сме си вкъщи....


Извинявай, ама не и ли е време на тийнейджърката ти сама да се глади   Thinking

# 114
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И аз мразя да гладя, обаче го правя всеки ден...
Не гладя само чорапи - иначе гладя и хавлии, и чаршафи, и покривки, и бельо...
Отделно мои дрехи, на тийнейджърката ми, на мъжа ми, на сина ми, а скоро и на бебка  Rolling Eyes
Много мразя намачкани дрехи - гладя даже дрехите, с които сме си вкъщи....
Извинявай, ама не и ли е време на тийнейджърката ти сама да се глади   Thinking
Така е, ама на фона на проблемните тийнейджъри, пушещи и пиещи бира, влизащи в конфликти с учители и съученици, бягащи от час и носещи слаби оценки - моята е цветенце  Heart Eyes
Носи ми само отлични оценки, излиза веднъж седмично (през деня) с приятелки, подрежда си стаята (верно че отскоро, ама е напредък), учи и чете много книги, помага ми за братчето (утре чакаме и ново бебе) - така че предпочитам тя да си играе с бебо, да му чете приказки или го гуши, докато й гладя  Peace

# 115
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Аз съм маниак на тема изгладени дрехи....... Twisted Evil
Но напоследък взех да не смогвам .... #Cussing out
Затова си наех жена за тази работа......ох ....какъв кеф newsm44 newsm44

# 116
  • Мнения: 751
Аз съм маниак на тема изгладени дрехи....... Twisted Evil
Но напоследък взех да не смогвам .... #Cussing out
Затова си наех жена за тази работа......ох ....какъв кеф newsm44 newsm44
Браво на тебе.И аз искам помощничка. Crossing Armsама няма,затова бегам пак да гладя. Mr. Green

# 117
# 118
  • Мнения: 66
Аз пък съм супер късметлийка. Мразя да гладя, но винаги, когато се примоля на мъжа ми - той ме отменя. На последък - все по-често...
 smile3503

# 119
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Аз съм маниак на тема изгладени дрехи....... Twisted Evil
Но напоследък взех да не смогвам .... #Cussing out
Затова си наех жена за тази работа......ох ....какъв кеф newsm44 newsm44
Браво на тебе.И аз искам помощничка. Crossing Armsама няма,затова бегам пак да гладя. Mr. Green
Айде приятно гладене.... Hug
Пък я опитай да сгъваш дрехите по показания по долу начин и кажи после става ли не става ли добре ли стават или се мачкат.... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт