Коликите бавно отшумяват, януарчетата все по-весели ще стават!

  • 13 328
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Добро утро и от нас. Laughing
Алекс,както винаги страхотен аватар с малките красавици. Heart Eyes
Пампита,благородно ви завиждам за разходката сред природата. Hug
Зимна приказка,малката Беа е голяма сладурана. Heart Eyes

При нас вчера бая си беше хладничко и духливо,но бяхме на разходка с двамата дребни.Единият си поигра,и другият поспа малко.После и двамата ревнаха отново в тандем и се прибрахме. #CrazyБрей,откакто прибрахме малкият батко от София направо в чудо се виждам,особено вчера беше в някаква луда криза,добре че и баща им не беше на работа. Sick
Дано днес да е малко по-спокоен денят. Wink

Хубав ден на всички. Hug

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 09:51 от kloie

# 16
  • София
  • Мнения: 6 183
Да се включа набързо, че не знам кога пак ще остане време.

Гледам хубава среща с много хубави мами и бебоци сте направили. Яд ме е, че не се класирах, ама таткото е виновен с тази херния.

Слънчоглед, Георги изхарчи един голям пакет памперс 3-ка и нямаше проблеми с лосиона, хем му е чуствителна кожата. После една позната ми даде втори голям пакет, който е останал от нейното детенце неразпечатан - без лосион. Според мен са по-добри старите - 4 бройки повече на голям пакет, а и попиват по-добре. Така, че ако видите някъде залежали, не им мислете.

Zimna prikazka Бети е голяма карсавица - пу-пу-пу...ще почна и аз със сватосването  Joy
Всичките ни бебчета са много сладки, но снимката на първия линк, направо е за списание  Heart Eyes

kloie стискай зъби - до време е. При нас каката вече по-малко ревнува, даже се пише закрилница на бебето. Вярно, че тя е по-голяма, но май всички дечурлига от 1 до 4 тук минаха през такъв период.

# 17
  • Мнения: 52
Днес пробвах от Милумила...как дърпа ще изяде шишето Mr. Greenмай доста и допадна... Heart EyesАлекс аватара наистина е дъ бест Peace

# 18
  • Мнения: 367
Pampita не може да е от Инфакола,защото и Саб Симплекса съдържа абсолютно същата съставка,както и Еспумизана.Всички са на базата на Симетикон Peace
Относно оригването,ние от скоро започнахме,преди това какво ли не правих,не ставаше,ама сега след всяко хранене сме на линия Blush
Много хубава срещичка сте си спретнали софиянки Mr. Green,ние варненките останахме на заден план, #Cussing out

# 19
  • Мнения: 1 215
Момичета, снимките от срещата са страхотни, изглежда добре сте си изкарали. Толкова ме е яд, но се оказа, че в къщата в Бистрица се е спукала тръба и трябваше да отидем там.

Слънчоглед, аз ползвам Памперс 3 с лосион, и честно казано никаква разлика не виждам от другия.

kloie, това с ревността сигурно сега се проявява, защото отскоро са заедно. За максимум месец отшумява, сега като я гледам Емма не иска да ходи на детска градина без бебето. "Искам да си взема бебето на детска градина, мамо, тя е моето бебе!" Mr. Green

sunnybunny , аз почти нямах такава този път, но и бледата, която имам гледам че почва да изчезва. Но може би това е и в резултат на главоломното сваляне на килограми, което ми се случва. Laughing

# 20
  • Мнения: 307
Добро утро.
Аз използвам Памперс с лосион и нямаме никакви проблеми.
Малката цяла нощ се напъва и пръцка. Ей тези газове направо я измъчиха. И те ли минават третия месец като коликите?

Сутринта прегреших и изпих едно кафенце...колко добре се почувствах.  Crazy Ще видим как ще ни се отрази.
 Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
Пак се вкючвам с въпрос към майките които вече са се преборили с първите болести на децата.
Какви капки за нос сагахте на мъниците,само физиоогичен разтвор ли може?
Лъчи тази сутрин се събуди със сополи и ми е толкова мъчно за нея..Sad

# 22
  • Мнения: 76
Здравейте момичета, ние минахме последната погача от поредицата погачи за роднини и приятелки. Беше много приятно да се събера с приятелките и да поговорим за всичко - мъже, деца, акита, кърмене, дрехи и какво ли не.

Поздравявам ви с тази сника от фотосесията на Катрин Simple Smile. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225293&photo=56

Относно сополите - ние минахме една хрема, но лекарката не ни даде нищо повече от физиологичен разтвор. Пуснахме секрет от нослето за изследване и след като се оказа, че няма нищо казаха да не капеме излишно капки. Иначе ако е много силно запушено нослето, това което помогна при нас е - два пъти ходихме на УНГ и с една много тънка тръбичка ни източиха сополките с вакум. Абсолютно безболезнено за бебето и после може да диша нормално. Това с помпата за сополи не ставаше.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
: slan4ogled ,относно сополите най-добре физ.разтвор само.Има капки за подсушаване или какпки за отпушване.Виброцила отпушва,а черните коларголови подсушават.Но без предписание от лекар по-добре не рискувай.

Благодаря на Салис и Миа за отговорите. Peace

Патенце,много сладка пеперудка. Heart Eyes

Софианки,завиждам ви за срещичката ако бях там щях да бъда първа писта с вас.Много сладки снимки. Hug

Аз ползвам 3-ка Либеро и не мисля да ги сменям поне за сега.

# 24
  • Мнения: 4 312
Благодаря за отговорите!  bouquet
успокоихте ме Blush

# 25
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

Тъкмо разглеждах ненагледните снимки! Heart Eyes

Приказке, ти си богата жена! HugИмаш много мили дечица!

Даная, Маги, Янита, Катрин, страхотни, просто страхотни! Hug
И момчетата са ни невероятни, но момите са ми слабост Grinning

# 26
  • Мнения: 5 391
ханна, дано тази криза ви е отминала Hug

слънчоглед, докторката ми каза, че след 2-я месец може да се ползва Виброцил.
Освен него и черните капки Коларгол съм слагала на Ена.Стеримар пръскам всеки ден профилактично.

# 27
  • Мнения: 51
Здравейте и от нас!
Само минавам, защото ще излитаме докато не се е развалило времето.
При нас всичко е ОК.
Ханна, радвам се, че и при вас е така.
Мари, сигурна съм, че ще се справиш и ще намираш време за всичко, пък и малката ще расте и ще се занимава с неща и няма да е токова трудно.
Айде чао от нас и приятен ден!

# 28
  • София
  • Мнения: 408
ДОБРО УТРО
Относно памперсите, на мен ми харесват памперс и кан бебе 4-9. Те са по мънички в сравнение с други за същите килограми, които на Андреа й стигат до гърдите. Grinning

# 29
  • Мнения: 1 325
Еви, ще се справя няма къде да отида Grinning
Да попитам пак Канадките, скоро си мислих че децата ни ще говорят два езика Simple Smile И си мислех дали да не я дам на ясла към годинка и полвина за да може да учи там френски а в къщи български Simple SmileТук има и нещо като ясли викат им креж, там дават бебетата след навършването на 3 месеца ама аз хич немога да си помисля да си дам детето толкова малко Sad
Лалка, много весело слънце, и създава настроение Grinning

Общи условия

Активация на акаунт