Коликите бавно отшумяват, януарчетата все по-весели ще стават!

  • 13 290
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Алекс и ние купихме трите наведнъж и ги държим на вратата на хладилника. Взехме ги от Марешки за 158лв. общо.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Алекс и ние купихме трите наведнъж и ги държим на вратата на хладилника. Взехме ги от Марешки за 158лв. общо.
Брей, то голяма далавера там, да взема и аз ли да ги купя така. Аз ги смятах 3*70 лева  Shocked

# 47
  • Мнения: 127
хм, това за 3-те пентаксима наведнъж за пръв път го чувам. ние купихме само една, която сложихме. струваше 60 лв. в нашата аптека. дали трябва сега да купя и другите 2?
иначе освен леката температура, на Емо му се зачерви и ръчичката и се поду (там, където му биха ваксината). сложихме компре с риванол и вече е по-добре,но още е леко твърдо.

памперси ползваме на памперс 3, доволна съм, а и Емо не се оплаква Simple Smile взех молфикс да пробвам, по-мекички са, но са по-големи и 3-ката му е големичка.

айде, излизаме пак на разходка Simple Smile

# 48
  • Мнения: 980
темпито ни спаднааааа   Hands Clap

дано се размине  Praynig само сополи не ме притесняват, всяко хлапе ги има. Педката каза да й капна и витамин Ц в нослето, а другото да й го дам. ДОбре го понесе, ама след стеримар-а всичко явно й се вижда песничка  Thinking

За ваксината- умувах, умувах и си я подкарахме по здравна каса. Беба плака само малко, после си захапа шишето и толкоз. Имаме си шише с въшебен биберон-веднага се успокоява с него  Mr. Green После й дадох профилактично панадол и температура не е вдигала.

А в кенгурото седи около 15-20 минути и не иска. Хапе му дръжките и се върти. Нашето е някакво обикновено, което ни подариха и не се комбинира например да е с лице към мен и после с лице напред. А беба иска да разглежда....Май ще си вземем ние, но първо ще го пробваме в магазина дали Яни има поносимост към такива неща. Иначе няма смисъл. Пък и с количката ми е много по-удобно- така че къде ли ще ходя аз с туй кенгуро ..  newsm78

# 49
  • Мнения: 256
Мари, не се притеснявай за френския на Даная, няма да избяга Кафява мечка е права, трябва да запазим българския, това е по-трудното Васи като дойде в Канада беше на 3 г и говореше перфектен бългаски, сега да не ти казвам, понякога не и разбираме какво точно иска да каже Вкъщи говорим само български, а също така ходи и на българско училище веднъж седмично Основния проблем идва от това, че казва българското изречение с англ словоред Когато мога, поправям, но не се сърдя, защото в крайна сметка ние сме направили избора да сме тук, така че това е положението

И Гого е сополив  и се чудя дали да не му капна Виброцил, но ще изчакам още малко

# 50
  • Мнения: 135
Мари,честит племенник.Да е жив и здрав.
Радвам се,че сте си изкарали добре на срещата.Аз не можах да дойда,защото малкия вчера се скъса да реве и искаше само на ръце.Но другия път обещавам да дойда.Той започна все по-често да прави по-дълги паузи между храненията и аз се наспивам повече.Мисля да си взема и аз кенкуро скоро,с количката не на всякъде мога да ходя.
Памперси използвах 2-ка на либеро,но онзи ден като ходихме в Метро нямаше 3-ка и взех на Hugees.

# 51
  • Мнения: 332
Мари, честит племенник, да е жив и здрав и много да ви радва  Hug

Аз да се оплача, върнали са ми болничния от НОИ  #Cussing out Аз от сума време се чудя защо нищо не ми превеждат, а те чаааак сега ми го връщат (той е от 25.12), били ми грешно изчислени дните. Аз нали не можах да ползвам 45 дни преди раждането и сега Педито ми ги дава + останалите дни  #2gunfire Аман от глупости  #Cussing out
Добре, че поне утре ми е консултацията, та и това ще свърша, а няма да се разкарвам по 1000 пъти.

Ох, оплаках ви се, ама нещо пак не ми олеква.  Cry Толкова ми е нервно напоследък, всичко ми е криво, само детето ме радва  Tired

# 52
  • Мнения: 367
Да питам мамите,които кърмят-цедите ли се редовно.Аз когато се изцедя не излиза повече от 20 мл.,а бебка си яде нормално и си качва нормално кг.

# 53
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Здравейте мамчета и бебчета!!
Първо Честит племенник на Мари!!Жив и здрав и много усмихнат!!
-Сега да ви се оплача и съответно да ви питам- Вчера хазайката дойде "на бебе",а и за наема Mr. Green, разпита ме подробно относно гледането на бебчо-чудно ми е защо всички лели и тетки се изживяват на големи спецки по отношение на бебетата и дават винаги разни съвети без никой да им ги е искал- та аз взех че й споделих за намерението ми да си отида при майка на морето за летните месеци с двете деца,и тя веднага : ООО,дда знаеш че ЩЕ ТИ СПРЕ КЪРМАТА!!! Shocked Shocked Shocked Било защото съм щяла да сменя климата ,и да съм питала педито,и тя щяла същото да ми каже.Аз съм ужасена,не съм чувала досега затова, и не знам какво да си мисля- а имам намерение още сега за Великден да ходя..Моля ви ако знаете нещо по въпроса PraynigНаправо не ми се вярва...
-За Пентаксима- аз съм си запазила в аптеката в квартала трите ваксини-момичетата ме познават и казаха че ще ми ги пазят-защото производителя бил мнгого несериозен,и по принцип по-добре било като ги намериш да си ги купиш и трите наведнъж,да не стане така че за следващата ваксинация да ги няма...
-За памерсите-досега бяхме на Памперс 2,заради мечетата ги купувахме,ама хич не съм доволна,защото Ники ака на 3 дена по веднъж обачеееее #Crazy се оклепва до врата,много е течно ,и излиза отвсякъде Whistling
Сега купихме на huggies- нямаме още ако така че не мога да кажа ,дано издържат ooooh!,че доста дрешки са вече с петна-не излиза лесно Whistling
Ами това от мене..пак стана много дълго Embarassed
И аз успях да го изловя като е усмихнат http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223324&photo=40


# 54
  • Мнения: 51
Честит племеник, Мари!
Радвам се, че всичко приключи добре, да живи здрав!
Ханна, никой още не знае какви ще са, затова взехме първа доза Пентаксим, ще видим другия месец, сега още нашто педи не знаеше, да ни ориентира.
Ние излязохме и стигнахме до предната спирка, където ни наваля дъжда, е мен, не малкия, той е с дъждобран, и  се прибрахме безславно, сега ме чака търкане, че всичко е мокро и кално, тъкмо се чудех какво ще правя днес, че нямам много работа. newsm78
Vania_84аз цедя вечер и винаги имам по за още едно ядене, сутрин също често съм протекла...но това, че нямаш за цедене не значи, че бебето не си набавя всичко, което му е нужно. Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 408
Относно пентаксима, изпратих запитване до някакъв лекар и да видим какво ще ми отговори.
А и аз да ви питам, той къде се поставя в крачето или ръчичката.

# 56
  • Мнения: 54
ООО,дда знаеш че ЩЕ ТИ СПРЕ КЪРМАТА!!! Shocked Shocked Shocked Било защото съм щяла да сменя климата ,и да съм питала педито,и тя щяла същото да ми каже.Аз съм ужасена,не съм чувала досега затова, и не знам какво да си мисля- а имам намерение още сега за Великден да ходя..Моля ви ако знаете нещо по въпроса PraynigНаправо не ми се вярва...
Аз бях 3 седмици при майка ми, и смених климата от морски на планински и кърмата не ми е спряла имайки предвид, че аз се цедя и така давам на бебка, но тя продължава да е само на кърма.

# 57
  • Мнения: 256
tonisi , това за мен са пълни глупости, да ме извиняваш за крайното мнение Аз също ще сменя климата скоро - от канадски на български, ако имаше нещо такова да са ме предупредили досега Според мен става въпрос за поредния бабин деветин, не се поддавай

# 58
  • Мнения: 376
Гледам за ваксини си говорите - според нашата педиатърка се очаква от 1 април да пуснат Инфанрикса по ЗК. Това пак е ДТК, но е с убити гадинки и не правела алергични реакции. Ние първата ще си я купим, но дано следващите поне са по ЗК.
 Преди 10 дни четох че ще пуснат и Тетраксим по ЗК, но за 6 год. деца [за реимунизацията].  Дано да пуснат и за бебета та да спестим едно боцване, а е и по-пречистена самата ваксина.

# 59
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Направо ме хвърли в оркестъра #Crazy,аз по принцип не се връзвам на такива,ама толкова се страхувам и искам да си го кърмя още поне два-три месеца/колкото мога де/- че затова се стреснах... ooooh! Rolling Eyes
Най-много от притеснение дали ще ми спре, да ми спре наистина #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт