Коликите бавно отшумяват, януарчетата все по-весели ще стават!

  • 13 321
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 802
хм, това за 3-те пентаксима наведнъж за пръв път го чувам. ние купихме само една, която сложихме. струваше 60 лв. в нашата аптека. дали трябва сега да купя и другите 2?
Аз купих и трите ваксини

# 61
  • Мнения: 197
vqra_svilka, копирам ти мой предишен постинг, където описвам какво ми е казал ортопеда, при който водих моята беба: "Бързам да напиша нещо важно, да не го забравя  Embarassed . Днес бяхме при д-р Алексиев, който ни обясни, че разликата при гънките на крачетата на малките човечета, не е задължително знак за увреждане, както мислели болшинството педиатри. Това инфо дано послужи за успокоение на друга параноична мама.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Мари, честит племенник   bouquet
tonisi, не се притеснявай, това са глупости  Hug
Кафява мечка, и моето дете първоначално не харесваше кенгуруто и само се въртеше и недоволстваше, но след няколко дни свикна и вече много го обича - заспива веднага  Simple Smile
lusesita, много кофти това за болничните  #2gunfire
Относно ваксините, днес минах покрай една аптека и ми казаха, че въобще не е задължително да се взимат и трите наведнъж. Само трябва да си я поръчаш един ден по-рано.
Микки беше постнала един линк към Новия имунизационен календар - припомням го  Simple Smile
http://pramed.com/imuniz_kalendar.htm

Днес беше супер временце. Тези дни дават да се застудява  Confused

# 63
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз знам,че ако си купиш и трите наведнъж ти правят отстъпка.Ние купихме и трите,но май е по-добре в аптеката да си ги съхраняват.

# 64
  • Мнения: 37
tonisi това са пълни глупости. кърмата неможа да ти спре от смяна на климата, не минаваш дори в различни климатични пояси. Аз когато кърмех Маги си отидох за 3 месеца в Бг, ходих дори на море без ная за 1 седмица и кърмата ми ваобще не спря, макар че си бях казала че вече искам да я отбивам. На морето се цедих сутрин и вечер само и въпреки това продължих да кърмя след това. така че е се връзвай на такива приказки.
Кафява мечка за кнгурото. Избири си едно, което ти харесва, купи го и пробвай в къщи няколко пъти дали ти е удобно и на Бабка дали и харесва. Ако атва го остави, ако не го върни. Аз така си избрах моето. първо купих едно по-скъпо, което ми се струваше много готино, но се оказа много сложно за слагаме и на маги не и харесваше и сао плачеше. Държах го така с надейдата да порасне още малко и да и хареса, ама не. После го смених за друго по-простичко "Euro rider" и на двете много ни хареса. Изчакай ако искаш да порасне още малко.

# 65
  • Мнения: 1 325
Тониси спокойно!На мен това за спирането на кърмата заради смяната на климата ми звучи абсурдно, склонна съм да повярвам , че може да спре например ако от Африка отидеш в Аляска например Laughing че и тогава е под съмнение Laughing
За ваксините аз моите ги съхранявам вече десет дни в хладилник ще ни ги слагат на 26март

# 66
  • София
  • Мнения: 3 688
Мари честит племенник!Да е жив и здрав и да носи много радост на семейството си!

# 67
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Благодаря ви момичета!!  bouquet
Няма да обръщам внимание,наистина звучи абсурдно,ама тя толкова уверено ми го каза,и като каза да питам и педиатърката...направо ме разби.Аз не й показах външно,ама се разтревожих..Хем си знам за тез фантасмагории,и пак да се вържа ooooh! ooooh!
Моят човек в момента спи в кошчето за кола при нас в хола- инатче,толкова рев му хвърли ,не ще и не ще вечер да си спи в люлката-явно защото ни чува в другата стая и иска да дойде при нас.Ама и ние с баткото за подкрепление вдигаме доста шум,всички сме гръмогласни... Crazy Как спи това мишле,просто незнам..
Желая ви лека и спяща нощ...Отивам да гледам концертите Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 56
Да ви кажа само здрасти ,че не ми остава време въобще да чета с тези гости.Радвам се че сте изкарали добрае на срещата и се надявам следващия път да се включа и аз. Иначе партито ни мина добре ,но за съжаление не знам как да ви пусна снимка за почерпка. Embarassed

Нещо не мога да се оправя с тези снимки и да си сложа снимка отстрани .


Лека нощ на всички Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 1 546
Хей момичета, минавам да ви пожелая спокойна нощ. Hug
Моят бебчо днес пак ме побърка. Уж съм на диета а днес такъв рев цял ден почти, че направо ме побърка. Слагам го на гърди - той се дърпа. Колко е ял си нямам на идея но чак сега заспа и то неспокойно разбира се.
tonisi ама много голяма коса имате и голяма усмивка. Много сте сладки.
Моят и той ми се смее и пее даже. Но днес както ми се смее така започва един истеричен плач- ужас.  ooooh!
Сега наминах само да ви видя и бързам да отметна някоя друга домашна работа. Peace
Хайде до скоро. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 980
Яни пак е с 37,2. А я бях свалила днес. ... Но пък Яни по изключение тази вечер изобщо не е нервничела и в ваничката се кикотеше с глас и правеше малко торнадо с крачета. newsm78

Наистина ли температурата трябва да се мери само в дупето? Аз я мерих под мишничката с дигитален като държах ръчичката да не мърда...

vqra_svilka, копирам ти мой предишен постинг, където описвам какво ми е казал ортопеда, при който водих моята беба: "Бързам да напиша нещо важно, да не го забравя  Embarassed . Днес бяхме при д-р Алексиев, който ни обясни, че разликата при гънките на крачетата на малките човечета, не е задължително знак за увреждане, както мислели болшинството педиатри. Това инфо дано послужи за успокоение на друга параноична мама.
Аз съм била с различни гънки, а сега краката ми са прави. И на ехографа като бебе кат са ме гледали съм си била нормална.  Naughty Та по повода се сещам, за един колега на майка ми. Като му се родила дъщерята преди години влязъл той в стаята дето се били събрали бабите да къпят бебето, погледнал го казал:"о, боже" и излязъл навън да пуши. Та изхвърчала едната баба да пита защо така е реагирал, а той: "Ами с тези криви крака как ще я оженим?!?!?"  Shocked Никой не могъл да го убеди, че си е нормално за бебетата. Сега дъщерята е учителка в Лондон  Peace

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 22:33 от tedsan

# 71
  • Мнения: 5 391
Ted, не съм мерила на таквоз малко бебе под мишничката Rolling EyesАма до 37,2 не се ли води нормално за бебетата?От там нагоре е кофти.
Дай Панадол/Калпол и стискаме палци да спадне окончателно.

Забравих да ви се похваля, вчера направих сефтака на кърменето навън Sunglasses
Успехът се дължеше на това, че таткото ни беше с нас и тичаше след Пресил Whistling
Избрах си една пейка на пъпа на центъра, точно на входа на общината Grinning
Хубаво беше.

# 72
  • София
  • Мнения: 408
Да ви питам, който ще слага Пентаксим - наведнъж ли купихте и трите ваксини? Нашата докторка каза, че някои майки купували наведнъж за да бъдат от една серия ваксините  newsm78
Ето запитването което отправих и отговора, защото и мен ме интересува това  Simple Smile
http://www.pramed.com/ipb/index.php?s=8c2e48bdea95dab4f88dad611e … mp;showtopic=4329

# 73
  • Мнения: 393
  Лалка,а на мен ми казаха(и го направих) да извадя ваксината за около 2-3 часа преди да се постави newsm78Дали не съм я прецакала,уж нямахме странични ефекти-така ли трябва Thinking
  Филипа-и как е?В смисъл,махни хората че ще се дзверят-ами бебка спокойна ли е?Мойта е такава клЮкарка-не дава нещо да мине и да го изпусне.Пуска и почва да дебне или се захили и отказва да яде.Та как е при вас?Яде ли като е облечена?
 А вие ползвате ли пелени или обличате бебетата?Аз я омотавам в пелени и (от комплекта за количка)си излизаме, нямаме яке или космонавт.Вие как се разхождате?
  лека нощ,че скоро ще се размърка

# 74
  • София
  • Мнения: 408
  Лалка,а на мен ми казаха(и го направих) да извадя ваксината за около 2-3 часа преди да се постави newsm78Дали не съм я прецакала,уж нямахме странични ефекти-така ли трябва Thinking
 
Не мога да ти кажа, но в този сайт можеш да питаш. Там отговаря лекар

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 00:54 от L_A_L_K_A

Общи условия

Активация на акаунт