СЕПТЕМВРИйски мамета щастливи чакат бебешори умни и красиви!

  • 12 663
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 413
Като отворихте тема за папане, и аз много на салатки наблягам и днес казвам на моятя приятелка с месец по-бременна от мен, че съм яла салтка от домат и краставица и тя "ааа нитратки" и аз "неее витаминки" и тя пак"неее нитраткии"  hahaha
А сега мъжа ми се прибра от ритане и ще хапваме, че милия излезна гладен че яденето не беше сталао готово. Да казвам ли каквс кулинария сътворих или не е много удачно пред бременните? newsm78

# 61
  • Мнения: 400
Ами Дидка-и доматките и салатките,дето ги хапваме са си баш нитратки #CrazyАма по това време няма особено пресни плодове и зеленчуци......

# 62
  • Мнения: 1 226

Ама че дискриминация!  Sad Е, що така?  ooooh!
Наборе,аз пък започнах секса по нормалният начин,не се ограничавам особено SickАма те съжалявам теб-сложи си препаска под брадата да ти придържа долната челюст hahahaче от тези алтернативи #Crazy

Ми нинам  SickКаза да правя квот си искам, че с мен на глава не можел да излезе, но че не ми го препоръчвал.
Наборкееееееееее ни съ смеи. Mr. GreenПревързала съм я вече.Ти кво мислиш.Ми то ни съ издържа бе.
Дидка приятна вечеря, слънце.

# 63
  • София
  • Мнения: 413
  irinii специално (гуш) за теб!
Бе те нашите мъже да не ритат на едно и също място и да се окажат приятели? Как се кава твоето мъжле?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 192
За стволовите клетки - мисля го, но не ще ми е възможно да намеря тези пари без да тегля кредит newsm78
Много ми се хапват салатки и сиренце, няколко дни подред основно това хапвам.... За месо не ми се и помисля!
Както и при първата, така и при втората бременност между мен си, вътрешното ми пространство и останалия свят сякаш има много тънка прозрачна стена, която притъпява усещанията ми /лек дебилизъм бих казала/, дори и звуците ми са някак притъпени, преди колко се шашках за разни висящи или недай си просорочени задачи, а сега ...трудно може да ме размърда нещо...
В същото време филм може да ме разстрои страшно много- например Изкуствен интелект .....не че и Спилбърг не цар на разреваванията, но пък зрителки с луднали хормони са иделани за тази цел!    

# 65
  • Мнения: 1 226
Е айде лека от мен.  Ще си smile3524 Гуш от мен.

# 66
  • София
  • Мнения: 413
Ние се напапхме, напълнихме тумбачето и мнооого ни се  smile3507 така че ще си  smile3524
По едно гуш и цун от нас!

# 67
  • Мнения: 1 336
Да казвам ли каквс кулинария сътворих или не е много удачно пред бременните? newsm78
Казвайте какви работи готвите - аз напоследък само за ядене мисля и се чудя какво да готвя. Основно салатки ям де, с нитрати, без нитрати, салати много ми се ядат всякакви. Но ако знаете рецепти за здравословни, бързи манджи, казвайте!  chef

# 68
  • Мнения: 1 226
Муцоооооооо гледам, че четеш ама непишеш.Специално за теб - лека нощ от мен.Айде па щи доа на гости у Враца.В София кът неможах. Hug

# 69
  • Мнения: 400
Цопнах едно фото на шкембето,ама е много некачествено/да ме извини Шийла Party/

# 70
  • Мнения: 400
yani,аз нямам никакво време за готвене/вечер съм нетрудоспособна за такива неща/и поради това все бързи нещица спретвам-я пържолки на фурна,риба/че умирам за риба/Моите мъже са много претенциозни и не обичат много манджи.Зеленчукова супа правя,понякога я пасирам.Пилешко месо с гъби лук и сметанов сос/или с топено сирене/в йенска тенджера......все неща,които не изискват да се туткаш много в кухнята. Crazy

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 27
Вие мене уважаате ли ме?Simple Smile Добър вечер!  Joy Аз съм от окъснелите стари госпоици:), дано не съм ви опущила!
За Шейла- ще пиша, ма , како;), и ти ми липсваш, еле па в късните доби, ай пренавивай часовника и идвай и вечер, кво?! Е на, специално за тебе, излязоха ми фуски:)..хаха, тва по нашия край са пъпки:)..ееееее..такива едни ситни, дребни, по челото, и хич не е от липса на любене, да знаеш..с какво да ги мажа, бе..почнаха да излизат и по лицето..аз се изприщвам от пъпки, ич ни ма кефят..искам гладка кожа,бе..и нал разправят, че сме щели били да се разхубавяваме..мба, аз си седа се същия урунгел:), секи ден се гледам хахахха пред огледалото, ама нема, братче..пъпки и тва е:) дано да е убавко отрочето..
Оф, оня ден срещнах една баба, моя позната и тя знаете ли какво ми разправя?! Вика.." ооох, моето дете ми взе косата, зъбите..гледай.." и ми показва как и била окапала косата след раждането, а и била гъста и т.н. Аз чекам да са разубавевам, малкото чека да ми зима убостите, аааа..нема са разберем:)). Не стига, че ена коса ми остана:)))))) Толкова за суетата.
За клетките като ви чета, давайте да ви ги пазя, кви 300 евро ще давате на тия:)))))))))) Бизнес с клетки, чудят са вече по какъв начин да изкарат кинти..да им се неначудиш. Бе бойкот и тва е.  Joy
Стелчока отиде да праи лебоф:)! Мръсници такива с уанда:)))))))))))
За момичето, което ми каза, че ми е пълна пощата- веднага изтрих ненужното, писах ти:) Даян?
 Някой ще остава ли за дълго, до 24ч примерно? О, аз задължително. Хич не спя, ни нощем, ни денем, е там по 8 часа най-много. Ям шоколад.Пия кафе и кола. Отделно навика до късно..Мисля си вече как ще кипря на мама момиченцето с роклички и къси чорапки и плитки и т.н, мечтииииии:)))))), отделно ми минават и мисли за момченце..мали, ми кат не знам как се отглежда момче..паци там нещо..ала-бала..бе по-различно си е..Simple Smile)представям си го с шапка с козирка, русо, с дълга косичка и да е зело кривите крака на макя си..хахахха..не на баща си правите:)))))))))))))
 Хайде, мацки, цунки, и нали знаете- много ви обичам!

# 72
  • Мнения: 55
Момичетаааа, благодаря ви за топлото посрещане!!! Simple Smile Аз обаче не мога да ви смогна Simple Smile прибирам се от работа, хапвам, сядам пред компютъра и какво да видя - вие сте преполовили вече една тема Simple Smile Понеже и аз съм от сънливките и вече и сърцето ми спи, ще се постарая да наваксам утре! На всички хубав вторник!!!
 Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте момичета.Аз от дъжд на вятър се включвам,ама вие сте неудържими с писането.А и ние бяхме на бабешко гости.Една седмица при едната баба,една при другата и ей го на вие 100 теми сте изписали.

Аз да кажа,че и в списъка ме няма.Терминът ми е за 26.09.Асе,когато имаш време моля да ме отбележиш.

За стволовите клетки да кажа,че на синът ми съхранихме преди година и осем месеца.Тогава и аз много се чудих какво да правя,но надделя мисълта,че никога няма да си простя ако не дай се боже нещо се наложи,а ние сме пропуснали тази възможност.Раждах в клиниката на Мазнейкова.Знам,че има страшно противоречиви мнения за нея,но аз съм горе-долу доволна.Дойдоха екип от клиника Малинов и клетките съхраняваме там.Мисля,че беше 1500лв и наем за съхранение след втората година 150 евро на година.

Чакайте,че се сещам да ви препоръчам една книга.На българска авторка е- Людмила Филипова,а книгата се казва Стъклени съдби.Роман е,но са включени като приложения научни факти,открития и изследвания.Става въпрос за бебетата в епруветка,ин витро оплождането,замразяването на ембриони,клониране,стволови клетки и изобщо всичко,с което се сблъскват хората с репродуктивни проблеми.И как не се замисляме за ужасните последици,до които могат да доведът всички тези уж полезни и нужни на хората методи.Защото например един ембрион замразен и и имплантиран да кажем след 30 години ще носи остарели гени.В смисъл интелектуалното ниво на бъдещия човек няма да съответства на живота в момента,а и организма няма да има нужната защита да се справи с променената околна среда и новите болести.Страшно е интересна и горещо ви я препоръчвам.

Аз не пиша,не пиша та като почна и гледайте какви ги изписах.Хайде лека нощ на всички и ще гледам по често да съм с вас.

# 74
  • Мнения: 391
Уандичка миличка, виж какво хубаво червеникаво коремче си изтипосала! Браво. И какво ти е на фифурата? Много добре си изглеждаш. Пусни някоя рецептичка, че ми се яде нещо новичко.

Дидка, какво сготви, домакиня прекрасна? Чак много любопитно ми стана.

Муцооооо, най-накрая се раздърдори, пъпчавата младеж Wink И какво стана, зъбите отидоха, кожата...сега и косата трябва да почне да пада и си готова. Моята коса пада като невидяла. Само дърпам едни шепи по цял ден, не знам как остана нещо на тази кратуна. Като вакумирам едни търкалца се заформят...май не трябва да вакумирам вече?!

stelllla, как е препаската хи хи хи хи. Няма смях, аз въобще не се пускам, въпреки че нищо ми няма. Хич не ми е до секс, виж къде ме докара.  hahaha

 

Общи условия

Активация на акаунт