Пролет идва вече - време е за МАЙското човече!(22 тема)

  • 10 785
  • 312
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 175
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА АНЕТА - БРАВО,МОМЧЕ И МОМИЧЕ ,ЧУДЕСНА НОВИНА!! Hug
А АЗ ОЩЕ СИ МИСЛЯ,ЧЕ Е МНОООГО ДАЛЕЧ И ИМА МНОООГО ВРЕМЕ  Thinking - ДА СА И МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДА РАСТАТ!  bouquet  bouquet
По темата за бабите  Laughing - за тях често важи поговорката,че"пътят към ада е застлан с добри намерения".Истината е,че различните поколения трябва да живеят отделно!!!!Внуците са много мили на бабите,но най-доброто за тях си са мама и татко,каквито и да са те!!Не си мислете,че за по-големите деца е добре да бъдат при баба и дядо - супер ,но от време на време и за малко,ако е всеки ден,се разглезват безобразно NaughtyИзобщо моделът на западния свят за отношенията между поколенията е най-добър според мен- надалеч и виждания от време на време,децата имат нужда от родителите си,а по-възрастното поколение има нужда от почивка,от собствен живот и да не му се пречкаме много-много Laughing,а ние нямаме нужда от много непоискани съвети!!!

# 286
  • София
  • Мнения: 186
Вики ,кой друг форум? С родени бебета за съответния месец ли?

Сетих се какво щях да ви пиша!!!

Днес съм на ЖК за 45 дни болничния.Не мога да повярвам,че стигнахме до тук.
45 дни преди термина-това е много малко време,чак се паникьосах.
Мамите с термин от 1-ви до 7-ми вече са в тези 45 дни
След ЖК ще докладвам

meyz ,щете гледам по БТВ ,желая ти успех и отлично представяне.

Преди време една от мамите беше казала,че има 2 СВЕКЪРВИ дали не беше Мушмуроче или Мушмурок?Аз тогава бях настинала и нямах сили да пиша и да питам,как така 2 СВЕКИТА
И колежки ли ,приятелки ли искали снимка на момичето с 2 СВЕКЪРВИ
Я да си признае коя беше и повече инфо МОЛЯЯЯ.


мама и бебе

# 287
  • Мнения: 7
Да са живи и здрави бебчетата на Анетка и много да радват мама и тате. На Анета - бързи да се възстановява.

Леле, и аз се разплаках от вълнение. Ама то наистина се започна. Не мога да повярвам. А аз съм на никъде с приготовленията. Боже, сега пък ме обзе паника.
Ама че хубаво начало на седмицата  smile3521

# 288
  • Мнения: 247
Честита бебчета на Анета! Да са и живи и здрави и много, много послушни.   bouquetСтрахотна новина.

# 289
  • Мнения: 147
 newsm51 smile3525Чудесно начало - момченце и момиченце. БРАВО. Да са живички и здравички, огромна мамина радост. Всичко да тече по мед и масло. Леле, какво вълнение. Наистина и аз се просълзявам сега. Ах, че невероятно, вече се почнахме... newsm44

# 290
  • Мнения: 961
Честити бебоци на Анета!   bouquet Да са живи и здрави, много да радват мама и тати, а те много да ги слушат.
Леле, момичета, наистина се започна. И аз като kris_80 съм доникъде с приготовленията и направо се притесних.
Стискам палци с бебчетата и мама Анета всичко да е наред.

# 291
  • Мнения: 369
Честити бебчовци на мама Ани!Да са и живи и здрави и много да я радват,а на нея бързо възстановяване

# 292
  • Мнения: 37


Ах че прекрастна новина много много да ги радват бебоците на мама Анета да са им живи и здрави малките бебченцаа newsm51 smile3525  newsm51
Хей мамчета малко по малко май май се започва Hug Heart Eyes
Insantable-бравоо вие сте бързи смели сръчни  smile3501 newsm44 доста бързичко се справихте с новата квартира поздравления Hug

# 293
  • Мнения: 425
Честита радост на Анета!Да са и живи и здрави близначетата!

Аз тъкмно щях да ви пиша,моми4ета да се стягаме 4е скоро ще запо4нат да валят бебета Heart Eyes,пък то се запо4нало ве4е Grinning
А за паниката-4е мен не пуска от няколко дни ве4е 4е и пове4е,като знам 4е имам ремонт и още не съм се приготвила CrazyАма ве4е тези дни ще действам.
oncheto ,Да аз ве4е си взех болни4ния за 45 дни преди раждането-докторката вика брей,дкарахме я дотук smile3503
Край ве4е на спокойствието,такава треска ме тресе 4е само като си помисля...а таткото  горкия още не може да повярва 4е съм бременна и ще имаме беб4е rotfImbo/хем планирано беше/и него го тресе здраво ,ама не си показва newsm62

# 294
  • Мнения: 48
ЧЕСТИТОООО  НА ПЪРВАТА МАМА !!!!!!   bouquet
Да са живи и здрави, много радост да носят и скоро да се приберат у дома.
Ех че хубава новина понеделнишки. Дръжте се момичета. ПОЧНА СЕ.
Успешна седмица и много добро настроение на всички ви.

# 295
  • Мнения: 0
Честити бебчета на мама Ани!  newsm51 Да са им живи и здрави и много да ги радват.  smile3501
Дано и при нас, вече с нетърпение очакващи своите бебчета всичко да е наред и да се хвалим на свой ред с рожбите си.
Като се замисля, че и аз съм до никъде с приготовленията и ме обзема голяма паника. Днес ще ходя да показвам изследвания на докторката, а ако реши да ме прегледа пак се надявам мъника да се е наместил както трябва, че време не остана. Трябва и болничен да ми даде. А тези дни ще трябва да почвам да препирам и дрешките от племенника.... изобщо, трябва да се взимам в ръце. newsm79 wash hang 1ironing

# 296
  • Мнения: 572
че какво по хубаво начало от това да си имаме бебета

 oncheto, аз мога да кажа че имам 2 свекърви, майката на мъжа и баба му, а и живеч при баба му  за сега Simple Smile хихихих


за мама Ани и близнаците
 
 

# 297
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТИ БЕБЕШОРИ НА ЩАСТЛИВАТА МАМА

Аз не разбрах тя от нашите мами ли е?Ами то май се започна.
Весела седмица.

# 298
  • Мнения: 1 492
Имаме си вече две дечица, а останалите още ритат, ритат!
Къде ни е мушморочка, да ни пуска нова тема Simple Smile

# 299
  • Варна
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТО НА МАМА АНИ!!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!!! newsm51
Мамчета и аз се разплаках. Виждаше ми се мноооого далече. Толкова се радвам...

Общи условия

Активация на акаунт