Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Пролетно настроение на всички.Във Варна мирише на Пролет и зюмбюли.Относно памперсите позвам ХАГИСС  с ластици    защото Памперс не са.Пуснаха малко но ги няма вече.Чашка купих на Авент но не може да я ползва подлива ,само си чеши зъбките.Някой ходил ли е на фитнес заради коремче.Върнах си кг преди раждане на корема не се прибира а идва лято,плаж.А все още кърмя. Чакам мнения и как  ще се откажем от кърмене .Вечер не заспива без гърда.На кухня ще го запиша следващия месец.Смятам да купя само лятна количка .Имам Чико комбинира зиме-лете но е малко тежичка.Дайте препоръки.В Пре маман има малки тежат 5-6 кг.Дайте мнение .ЧАО

# 46
  • Мнения: 243
Честито на празнуващите днес!!!!!  bouquet
 ние сме в групата на беззъбите бебоци-и признаци няма.....
И аз имам накрайника на Авент-но не го ползваме Мия не пие вода има ли и други който не пият водичка? newsm78

ние!
От скоро благоволи да пие по малко от чая на Хипп горски плодове, но.. малко  Whistling

# 47
  • Мнения: 229
Здравейте и честити месечинки   bouquet

Ние също сме в отбора на беззъбите макар че признаци виждам поне от 3 месеца насам ooooh!
Гледам, че сте си говорили за Little Bee. Тъкмо щях да ви похваля кашите им. Купих една от любопитство пък и на нея пише че е БИО. На мен не ми се стори кой знае колко ароматна, но Гого изяжда доста голяма порция от нея за отрицателно време и за още пита.
За кухня незнам дали да се замислям вече  Thinking Ради хапваше от Русенската кухня, но много малко като период. Незнам Гого дали ще иска да яде от там, защото все още иска всичко да му е финно пасирано. Докога така незная......

# 48
# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета,искам да попитам вечер като давате адаптирано мляко с бисквити,от шише с биберон ли го давате,или с лъжичка?Мисля да пробвам и аз АМ с бисквити,защото си мисля,че може да остава гладен и затова да реве.
И нещо друго.Кърмата ми понамаля и мисля другия месец да я спирам.С лекарства ли ще стане това?При вас как беше?
шехерезада-аз като давам на малкия храната от кухнята,я пасирам.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 735
Ние имаме признаци за зъбки от 2 месеца а нищо ooooh!Така е подут..... Tired
Чаша ползвам на Нуби с силиконов едната а другата с обикновен накрайник Peace
Ние вода пиехме известно време,сега пак не искаме нищо дори и чай Rolling Eyes
Я кажете някоя каша на Блевит действаща разхлабващо?

Венера,много сте готини Hug Heart EyesПу-пу Mr. Green

# 51
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро,
ох всичко м е боли, наЛи не ям млечни и май ми недостига калций. Ям сусам, ама ще отида днес да си купя на таблетки.

Вчера нещо изтрещях и се продупчих, сега имам пиърсинг на пупата  Crazy, та в тоя ред на мисли Зузи и аз съм така. Върнах си килата ама искам още 5 да сваля, а и пупата трябва да показваме лятото и няма как, ще се тренира.
Тези дни ще ходя да проверя в кои от клубовете гледат деца, за да мога да ходя с детето там  Peace

Венера чудесен е   bouquet

# 52
  • Мнения: 525
Бейби, да бе. То други няма:) За тази възраст...
Само че на Ив е лилава..Simple Smile

# 53
  • Мнения: 79
ние сме в групата на беззъбите бебоци-и признаци няма.....
И аз имам накрайника на Авент-но не го ползваме Мия не пие вода има ли и други който не пият водичка? newsm78

Ние сме така!
Още без зъбки и не пием водичка. Нещо повече - изобщо не знае за какво служи шишето,освен за дъвкане на бибероната му... Smile
От чашките съм взела тази на Авент, но кой знае кога ще я ползваме...

Честито на най-малкото ни християнче и на кака Теди!Честито и на всички пораснали дечица - Николай, Иван, Александър, Тодор, Анна, Ивайла, Мирена, Мариета, Мирослав, Кристиян, Александър, Зейна, Димитър, Станимир, Любомир, Иван, Елиян и Тияна...
Умни, красиви и наперени да растат!  love001

/Дано не пропускам някое слънчице за трите дни, които ни нямаше Flushed/

Калина започна да се посъвзема...Лекуващата ни лекарка твърди, че хремата при кърмачето е равна на наша пневмония, като тежест на изживяване...Уверих се сама в това. Три денонощия почти без сън и храна...Така се страхувах да не се отбие...Подпухнала, умаломощена, унила, уплашена...Нямаше силици да се усмихне, клетото...От вчера е по-добре. И не спира да спи, за да навакса... Simple Smile

# 54
  • Мнения: 514
Венера много сте готини и двамата!!!!!!!!!! Crazy Crazy Crazy
Колкото до кг.-горе-долу съм си възвърнала формата но корема ми стърчи по-вече от момента след раждането /май там се натрупаха мазнинки/по принцип не съм много по спорта ама трябва да се стегна и взема в ръце!че верно лято иде!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 55
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Венера,  Peace

# 56
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Халююю,

Изпуснах май една тема  Flutter тази седмица тук е великден и децата са във ваканция, мъжа ми не е на работа и по цял ден хайманосваме някъде  Flutter

За памперсите - винаги съм ползвала само на Памперс. С големия само на Памперс и сега с Мони също, но взимам Pampers Active Baby - лилавите - много са добри, нямат грешка!!

За възглавницата - ползваме ето тази: http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=87248&Do=87256& … pWerbetraeger=741 тези са специално за бебета до 2г. и са "дебели" точно, колкото пеленичка - както казва Лулумба  Hug

Ние явно се бяхме позапекли от адаптираното мляко, което слагах в зеленчуковото пюре и сега го правя вече без АМ. 1 пъти сложих млечна захар в сокчето му и се оправиха нещата и сега си акаме нормално  Praynig иначе бяха големи мъки.

Ох и аз имам да свалям едни 5кг., но ще изчакам да спра да кърмя окончателнои тогава, защото не е хубаво докато кърмиш да се пази диета.
Вчера снимахме бебо за паспорт и беше голямо шоу - орева фотото, мен ме бяха забулили с един бял парцал отзад - за фон  hahaha hahaha а татко му се прави на клоун за да може да се успокои да го снимат с спокойно състояние. После се смяхме с фотографката, че 2/3 от снимката е бузи  Heart Eyes Laughing

# 57
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Здравейте!

Не съм ви чела, ама да се оплача. И Емма е в отбора на сестра си вече, демек болна  Close През нощта проплакваше на няколко пъти в съня си. Сутринта беше със залепнал от сополи нос. Като я храних, повърна на фонтан. Изкара повече, отколкото беше изяла  ooooh! За първи път виждам такова чудо-повръща и се смее. Дадох Вит. Ц+Калций, по-късно и натриев цитрат и сега се чудя кога и с какво да я храня. Следобяд сме на лекар.

# 58
  • Мнения: 79
Здравейте!

Не съм ви чела, ама да се оплача. И Емма е в отбора на сестра си вече, демек болна  Close През нощта проплакваше на няколко пъти в съня си. Сутринта беше със залепнал от сополи нос. Като я храних, повърна на фонтан. Изкара повече, отколкото беше изяла  ooooh! За първи път виждам такова чудо-повръща и се смее. Дадох Вит. Ц+Калций, по-късно и натриев цитрат и сега се чудя кога и с какво да я храня. Следобяд сме на лекар.


Гита, и ние до вчера бяхме така, по-горе го писах, но без повръщането...Това, което и даваш ти, плюс Виброцил и АСС Kids, защото от сополките започна да кашля. Три дни без сън и храна. Не се тревожи за храната. Предлагай и само неща, които знаеш, че много обича, но бъди подготвена да не ги иска и тях...Нали знаеш, че и при нас е така - губим апетит при болест. Своеобразна защита на организма е, за да се мобилизира в борба с вируса, а не с храната...Пробвай с повече течности, макар Калина да не искаше и тях...

Знам какво е усещането - мен още не може да ме пусне...И Кали го пипна от кака си, тя пък - от детската градина и изобщооо... Close
Бързо и без проблеми да ви мине...

# 59
  • Мнения: 324
 Привет, момичета bouquet

Гита, оздравявайте вкъщи бързо!  babydust7

Общи условия

Активация на акаунт