Как се прави клизма на бебе?

  • 32 090
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
с термометър Peace

# 16
На мен ми беше най-лесно със сапунче, обаче задължително трябва да е мокро /и да не е меко/, ако е сухо сапунчето боли. Аз предпочитам първо да пробвам с клизма отколкото да му давам лекарства.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
По-добре се посъветвай с педиатър има по-добри начини...например дуфалак или пък с храни да се предизвика...повечче топли течности...аз клизма никога не съм и не бих направила....колко дни е "проблемът "ви?

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аптамил Комфорт е срещу запек.На ден пиете ли по 600мл няма проблем.
   Peace

# 19
  • Мнения: 377
По-добре се посъветвай с педиатър има по-добри начини...например дуфалак или пък с храни да се предизвика...повечче топли течности...аз клизма никога не съм и не бих направила....колко дни е "проблемът "ви?

Слава богу днес си се изходи! Grinning Не беше акал 3 дни нормално, все по-малко и то дарадонки., но вчера просто беше адът - напъваше и го болеше адски, че и както бях написала и капилярчета се пукали , та имаше и кръвчица.

Благодаря на всички вас , момичета за съпричасността и отговорите!  Hug

# 20
  • Мнения: 27 524
Не се прави. Това са отживелици и вредни навици. Ненужни и грешни.  Stop

# 21
  • Мнения: 523
Понякога нищо , което се води разхлабващо не помага .Налага се да се намаже върхът на термометъра с малко бебешко олио и да се направи клизма . Това с уговорката да не се превръща в редовна практика , за да не стане стомахчето на бебето "лениво " .

Общи условия

Активация на акаунт