Тясно е вече на АПРИЛското човече, малко му остана да го гушка на широко мама!

  • 14 284
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
За хемороидите преди месец ми се появи един и си остана . Много ме боля , но се мажа с Доксипрокт той облекчава болката и смали размерите , но не ми се скри. ooooh! Чудя се ако не се скрие до раждането какво ще правя? newsm78

# 76
  • Добрич
  • Мнения: 52
Момичета,явно така ще си ходим да раждаме-с тези хемороиди,мине не мине и аз пак подредена,а си имам един вече от 3 месеца,не ме боли,ама и не се прибира,другите са на приливи и отливи.От вчера и аз съм в отбора на мамите с разстройство.Не знам какво е това,ама едва ли е от храна като гледам колко сме много....замислям се дали не е от салатките,които са понаторени обилно-питанка към мамите стези симптоми-хапвате ли зелени салати?

# 77
  • Мнения: 209
Здравейте момичета!

Как можа и тази година Баба Марта да си покаже рогата....от сутринта тоз сняг не спира да вали  Confused
Ясмина, момичетата са ти отговорили на въпроса  Peace
А за тези с хемороидите - има едно лекарство за мазане Долопрокт - много помага. Мъжът ми се мъчи с какви ли не, но от това му се загубиха и то доста бързо! Но при всеки си е индивидуално...Дано се оправяте бързо, че като си спомня как го мъчеха...много е гадно  Sick

# 78
  • Мнения: 2 531
smile3532-ха, ха  asja и моят мъж така го бъзикат на работа, че бил вече много стар (ще стане на 32 тази година) и когато след време ще трябвало да ходи да прибира детето си от градината (например) щели да му викат, че дядо му бил дошъл да го вземе! Mr. Green
Аз пък така бъзикам моя мъж, само дето той е +10г. отгоре! Ама на него хич не му пука!
Ася , как ще си стара бе душа?!? Сисе, не го чети това, ама винаги съм си мислела че преди 25 г. е твърде рано за деца, дори ми е било жал за момичетата които вместо да си поживеят са имали деца толкова малки!То както дойде де, щото някой от да чакат и отиват на 36-37 г. за първо, а и няма ред и време за някой неща!

# 79
  • Мнения: 2 531
мммм.даа неща става с форума, 3-пъти публикувах съобщение и не мога да го истрия

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 12:34 от veni-b

# 80
  • Мнения: 2 531

Аз освен да си похваля че днес вече съм по добре, сина ми даже е на градина, та види му се края на той грип!

# 81
  • Мнения: 100
За тези гадни хемороиди-имам цяла история от първото си раждане.... #2gunfireОтвратителни са Sick!!!!!!!!Просто нямам думи.Сами знаете(на тези ,на които им се случва сега..)как боли и какъв дискомфорт е.И при мен се опитва да се появи един ГАД,обаче правя хладни душове,избягвам да се бърша с каквато и да е хартия(много ги дразни),само с хладка,дори и студена вода става.Облекчава моментално.Имам две познати мазила за тая болка-Масту и Пайлекс,но и двете помагат временно.От раждането ГАДОВЕТЕ стават още по-големи и болезнени,месец-два след това се оправят и изчезват.Това знам от опит.Със сигурност ще си помогнете ако спрете да ползвате т.х.,салфетки или някакви други кърпички.Вместо тях-само вода(хладна) и мека хавлия Peace.Успех с лекуването.
Съни 22,когато отидох да раждам миналия път,(макар и на термин,а не като теб толкова по-рано),бях с едва 2см. разкритие и акушерките ми заявиха,че скоро няма да родя.Да,ама Не-на следващата сутрин си имах бебче Heart Eyes.Така че,започнало ли е някакво разкритие-денят ти наближава,бъди сигурна!!Пожелавам ти всичко да мине леко и една прекрасна дъщеричка  bouquet!!
Танзен,късмет и на теб,мила  bouquet!!

# 82
  • Мнения: 100
За тези гадни хемороиди-имам цяла история от първото си раждане.... #2gunfireОтвратителни са Sick!!!!!!!!Просто нямам думи.Сами знаете(на тези ,на които им се случва сега..)как боли и какъв дискомфорт е.И при мен се опитва да се появи един ГАД,обаче правя хладни душове,избягвам да се бърша с каквато и да е хартия(много ги дразни),само с хладка,дори и студена вода става.Облекчава моментално.Имам две познати мазила за тая болка-Масту и Пайлекс,но и двете помагат временно.От раждането ГАДОВЕТЕ стават още по-големи и болезнени,месец-два след това се оправят и изчезват.Това знам от опит.Със сигурност ще си помогнете ако спрете да ползвате т.х.,салфетки или някакви други кърпички.Вместо тях-само вода(хладна) и мека хавлия Peace.Успех с лекуването.
Съни 22,когато отидох да раждам миналия път,(макар и на термин,а не като теб толкова по-рано),бях с едва 2см. разкритие и акушерките ми заявиха,че скоро няма да родя.Да,ама Не-на следващата сутрин си имах бебче Heart Eyes.Така че,започнало ли е някакво разкритие-денят ти наближава,бъди сигурна!!Пожелавам ти всичко да мине леко и една прекрасна дъщеричка  bouquet!!
Танзен,късмет и на теб,мила  bouquet!!

# 83
  • Мнения: 100
За тези гадни хемороиди-имам цяла история от първото си раждане.... #2gunfireОтвратителни са Sick!!!!!!!!Просто нямам думи.Сами знаете(на тези ,на които им се случва сега..)как боли и какъв дискомфорт е.И при мен се опитва да се появи един ГАД,обаче правя хладни душове,избягвам да се бърша с каквато и да е хартия(много ги дразни),само с хладка,дори и студена вода става.Облекчава моментално.Имам две познати мазила за тая болка-Масту и Пайлекс,но и двете помагат временно.От раждането ГАДОВЕТЕ стават още по-големи и болезнени,месец-два след това се оправят и изчезват.Това знам от опит.Със сигурност ще си помогнете ако спрете да ползвате т.х.,салфетки или някакви други кърпички.Вместо тях-само вода(хладна) и мека хавлия Peace.Успех с лекуването.
Съни 22,когато отидох да раждам миналия път,(макар и на термин,а не като теб толкова по-рано),бях с едва 2см. разкритие и акушерките ми заявиха,че скоро няма да родя.Да,ама Не-на следващата сутрин си имах бебче Heart Eyes.Така че,започнало ли е някакво разкритие-денят ти наближава,бъди сигурна!!Пожелавам ти всичко да мине леко и една прекрасна дъщеричка  bouquet!!
Танзен,късмет и на теб,мила  bouquet!!

# 84
  • Мнения: 319
veni-b прочетох го Wink Много хора ми се чудят как на 20 мисля за бебе,ама такава съм си аз!Бременността ми не е случайна-планирана е!Работихме около 3 месеца за да стане чудото Mr. Green

Аз от два дни хапвам зелена салатка и нямам проблеми засега Peace

Много нацупено това време Wear Umbrellaа мен ми се излизаааааааа

# 85
  • Мнения: 6
Сисе, Честит Рожден Ден на патерица!!!  bouquet  bouquet  bouquet Вчера цял ден  хайманосвах и не съм влизала да ви чета. И аз станах мама за първи път на 21 г. Simple Smile и сега като чуят, че имам дъщеря на 7г. се  Shocked А аз много се кефя, че съм млада мама Simple Smile
Аз съм за срещичка, и без това не става за разходки - поне да хапнем и да се видим някъде на топличко.
Момичета да ви питам нещо: кога ви дадоха документите за раждане? Защото мен много ме е ядосала моята док по ЗК. Влизам в деветия в петък, а тя ме вика на преглед чак на 01.04 (10 дни след като съм влязла в деветия) и чак тогава ще ми даде документите и ще ми пуска микробиология. Причината? Полагало ми се само едим преглед на месец по ЗК дори в деветия!!! #Cussing outНаправо съм потресена и бясна. Ами ако започна да раждам преди това???

# 86
  • Мнения: 134
Вени аз винаги съм искала да стана майка ,родителите ми бяха много солидарни с мен като малка водеха ме по-дискотеки ,пускаха ме да излизам ,познаваха всичките ми гаджета и приятели ,пушех пред тях ,правехме купони в нас със съучениците ми и винаги наще присъстваха без някои да разбере че тея двама купонджий са ми родители.И така се наживях многооооо на бързичко на 18 год.ми беше писнало от дискотеки и предпочитах да ходя на кръчма да си поседна  Mr. Green и да не ми думкат тея ти колони на главата . Та това за 25 год.не важи в моя случай (аз още нямам толкова )
Аз искам друго да питам предполагам ,че и ти ще ми помогнеш :
Какво е ДОПЛЕР ,? за каквос е ползва?как се ползва? Извинете ме за невежеството ми ,но не знам ,благодаря ви предварително  bouquet

# 87
  • Мнения: 6 713
Привет и от мен! Hug

Днес разбрах че снощи е починал един от любимите ми писатели Сър Артър Чарлс Кларк!Мир на праха му! bishop

Гениален човек, мир на праха му! Flowers Rose Flowers Rose


Съни, стискам палци!

Момичета, днеска не съм в кондиция - гади ми се непрекъснато почти, същевременно съм непрекъснато гладна, ям нон-стоп. През нощта усещах на два-три пъти от тези болки, които приличат на менструалните, но не съм си усещала корема твърд.
Оплаках ви се Mr. Green

cenitelkata, Доплер мисля, че е уреда с който се гледат притока на кръв от майката към бебето, също и за кардиоехография май че се ползва newsm78

# 88
  • Мнения: 794
Имаме си още едно бебчееее! newsm44

Днес в 10.27 ч. Lassi е родила чрез секцио дъщеричката си Ема-Мария, 4 кг, 53 см в МБАЛ "Св. София"!

Получих новината мрез смс. Lassi изпраща поздрави на всички момичета!
Да са здрави и щастливи!!!

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 13:14 от asja

# 89
  • Мнения: 794
Е-е-е, нещо сайтът не е в ред и е повторил постингът няколко пъти, а ми даде, че изобщо не го е публикувал. Както и  да е! Мног съм щастлива, че си имаме още едно бебче и че най-после направих сефтето като вестителка!

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 13:10 от asja

Общи условия

Активация на акаунт