Какъв крем против стрии ползвате?

  • 6 278
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Предният път се мазах с какво ли не , от най- скъпата до най- евтината козметика, нацепих се ужасно по корема и гърдите (качих 35 кг)Cry
Та сега не се мажа с нищо специално не се мажа  Crossing Arms Взела съм си един доста мазен масажен крем , с който се мажа като ме засърби  от разтягането, а през останалото време си се мажа с млякото за тяло което си ползвам и по принцип Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Мажех се предимно с масажен крем на Лавена с кокосово масло. Нямам стрии. Peace

# 17
  • Мнения: 50
Перкуталфа и Мустела - и от двете съм доволна и засега нямам стрии.

# 18
  • Мнения: 200
За корем и бедра- Мамма Дона на Чико
за гърди- на Матерн програм крема за бюст
за сега нямам стрии никъде освен  на вътрешната страна на сгъвката на коляното, където не съм мазала де, ама и от къде да очакваш пък точно там  Shocked newsm78

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Олио на Икаров и лосиони на AVON.

# 20
  • Мнения: 3 478
Щом вече си ползвала един крем и си доволна от него карай пак с него. Аз така направих и двете бременности и двата пъти имаше резултат. Ползвах на Палмърс лосиона.

# 21
  • Мнения: 1 447
И с двете бременности ползвах Виши и съм страшно доволна нямам нито една

# 22
  • Мнения: 575
Мустела - нямам нито една стрия Peace

# 23
  • Мнения: 27 524
Никакъв. Въпрос на кожа е. Няма крем, който да прави чудеса. Вероятността за стрии след 30-годишна възраст е минимална. За около 20 - почти задължителна. Достатъчно е обикновено хидратиране на кожата и след това - въпрос на късмет, това е  Peace
Мазах се с хидратиращия на Дав и то нередовно; нямам нито една  Peace

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
AVENT - нямям, но си е до тип кожа. Започнах го от 4-5м някъде.

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
стрии

"стрий" е глагол.

Съжалявам.
Просто не се сдържах.
Едва ли има по-обсъждана и непрестанно правена правописна грашка.

По темата - никакъв не ползвах и нямам стрии, въпреки не малкият опън, на който беше подложена кожицата ми на два пъти.

# 26
  • Мнения: 2 407
Масажно масло на Икаров.

# 27
  • Мнения: 199
а стрии, които са от пубертета има ли някакъв начин да се заличат?

# 28
  • Мнения: 516
Не се заличават. С времето избледняват, но няма крем, който да ги махне. Има някаква терапия с лазер, но доколкото знам не е ефективна на 100%.

# 29
  • Мнения: 931
И аз съм чувала за такава терапия с лазер и отзивите са мн добри.Не знам подробности, но с такава лазер терапия и след ходене на солариум една мацка съвсем си ги заличи след бременността си.

Общи условия

Активация на акаунт