Велико Търново и региона-пролетна,топла и свежа темичка!

  • 14 413
  • 325
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 686
Честито воскресение Христово

И да почерпя,че днес големия ми син става на 9год.
http://www.maksoft.net/web/images/upload/nilana/products/Batman1.jpg

# 256
  • Мнения: 40
Малеее да ти е честит рожденник Joy страхотен ден за рожден ден - да ти е жив и здрав  bouquet

# 257
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Честито воскресение Христово и от мен!
Vqqra Честит ти рожденник. Да е много здрав и щастлив!  newsm51

# 258
  • Мнения: 1 546
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!НЕКА ПРАЗНИКА НИ НАПРАВИ ПО-ДОБРИ И НИ ДОНЕСЕ МНОГО ТОПЛИНА И ОБИЧ!


ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК НА ВЯРА!ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХИ НА ПОРАСНАЛОТО МОМЧЕ!  bouquet

# 259
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОЛЕМИЯТ МЛАДЕЖ НА ВЕРЧЕТО И НА ДАНЧО НА ДИДКА!ПОЖЕЛАВАМ ИМ ОТ СЪРЦЕ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!

ЧЕСТИТО ВОЗКРЕСЕНИЕ!НЕКА СТАНЕМ ПО ДОБРИ И ЧОВЕЧНИ!

# 260
  • Мнения: 927
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!


ВЯРКА, ДИДКА, ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИЦИ!!! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!!

# 261
  • Мнения: 1 037

Благодаря ви за поздравите!Почерпете се за здравето на сина ми! Hug



Vqqra,на патерици,ЧРД на синчето ти!Да има едно невероятно и щастливо детство!
Тиха вода,видях обявата,благодаря!  bouquet

# 262
  • Мнения: 686
Благодаря за поздравите!
Дидка,да ти е жива и здраво момчето!
Ние днес ще празнуваме е сега съм се развихрила в кухнята Rolling Eyes

# 263
  • Мнения: 3 663
Христос Воскресе и от нас, момичета! (на патерици  Embarassed )
Здраве и благоденствие в домовете на всички!

На порастналите рожденици на Вяра и Дидка - да са живи и здрави, много радост и късмет и щастие  Hug (съжалявам за патеричките  Embarassed )

# 264
  • Мнения: 133
Vqqra- нали е Стефчо, ти си знаеш, много да ни радва и по малко бели да прави!
А иначе да е жив, здрав и много щастлив!

# 265
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Hug макар и със закъснение поздравления за рожденниците и именниците празнували през изминалите дни    bouquet
Резултата от нашият базара е 400 лв за защитеното жилище, 260 лв за дневният център за работа с деца и възрастни с увреждания в Г.Оряховица
Благодаря на всички,които се включиха със сувенири,като продавачи,като купувачи или просто ни подкрепяха!  bouquet

# 266
  • Мнения: 350
Моля който има координати на д-р Крушева (очен лекар) да ми пусне едно съобщение на лични.

Багодаря предварително!

# 267
  • Мнения: 3 271
Пускам темата и тук за всеки случая. Моля модераторите да я изтрият след 2-3 седмици, би трябвало да е достатъчно, ако някой тук ги познава.

------------

Здравейте!

Преди около седмица брат ми намерил в центъра една памет, малка 1GB. Не знам какво го е подтикнало да го вземе, но на него видял снимки на новородено бебе (в болницата) и т.н. и му станало мъчно като си представил аз да си изгубя такива снимки. После не можа да прочете повече информацията, но преди да го хвърли ми го даде да опитам и аз и ние свалихме почти всички снимки. Слагам тук 2 много говорящи, дано открием хората, за да им дадем снимките, предполагам са им ценни.

снимки

# 268
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Аз ги познавам  Simple Smile момчето ми е бивш съученик и са от Свищов, но май сега живеят в София. Ще се опитам да разбера нещо повече за тях и ще пиша  Grinning

# 269
  • Мнения: 3 271
Аз ги познавам  Simple Smile момчето ми е бивш съученик и са от Свищов, но май сега живеят в София. Ще се опитам да разбера нещо повече за тях и ще пиша  Grinning

Супер!! Форума е голяма работа, ей!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт